Organisatie

Accommodatie
Wouter Verbeek Voorzitter
Chris de Jong Accommodatie zaal
IV (Informatie Voorziening)
Harold Veelenturf Databeheer en LISA
Chris de Jong Commissaris
Rob Samuels Commissaris
Harold Veelenturf Technisch beheer website
Harold Veelenturf Scorebord-LED scherm
Harold Veelenturf Kantoorautomatisering-wifi
Klein onderhoud (incl EHBO)
Rob Weenink Beheerder
Gert-jan Spoormaker Lid
Coen Elmendorp Lid
Evenementen, Activiteiten en Horeca
Danielle de Wilde Voorzitter
Actcie vrijdag en zondagmiddag
Amber Huijgen Commissaris
Zé van den Burg Commissaris
Jochem van der Linden Commissaris
Jan van der Plas Commissaris
Nini van Dongen Commissaris
Activiteitencommissie
Nicole van Klaveren Voorzitter
Mathijs Batenburg Commissaris
Tim Schraa Commissaris
Yari Velders Commissaris
Sophie van Litsenburg Commissaris
Daan van der Plas Commissaris
Robin Braal Commissaris
Nicole van Klaveren Commissaris
Maayke Van der Schans Commissaris
Activiteitencommissie Jongste Jeugd
Marleen Bravenboer-koerselman Voorzitter
Grote evenementen
Marianne Beenen Commissaris
Financiële commissie
Marco Veldhuis Voorzitter
Esther Kouwenhoven Ledenadministratie
Peter van der Laan Facturatie
Karin van den Akker Administratie
Dennis Laven Financiële planning
Karin van den Akker Financiën Sponsoring
Hockey Support
Iris Jansens Voorzitter
Arbitragecommissie
Jeroen van der Linden Manager
Jeroen van der Linden Spelleidersopleiding
Peter Langendijk Begeleiding
Jeroen van der Linden Coordinator opleidingen
Marcel Wijnen Begeleiding
Frank van den Heuvel Begeleiding
Rene van Heelsbergen Begeleiding
Jan Breusers Begeleiding
Laurens Govers Begeleiding
Laurens Govers Secretaris
Hockey materialen
Theo Kouters Commissaris
Peter de Wit Commissaris
Wedstrijdsecretariaat en planning
Marielle Dries Manager
Cynthia Zuijdweg Wedstrijdplanning zaterdag
Ilse Bruijstens Wedstrijdsecretaris Jongste jeugd
Marielle Dries Wedstrijdsecretaris Junioren
Gabriëlle Groeneweg Wedstrijdsecretaris Junioren
Marielle Dries Wedstrijdsecretaris Senioren
Gabriëlle Groeneweg Wedstrijdsecretaris Zaalhockey
Kascommissie
Nicole Schimmer Lid
Marianne Voet - Van Der Graaf Lid
Sponsorcommissie
Wim Milder Voorzitter
Robert Milder Senior relatiemanager
Jasper Bredius Bord en teamsponsoring
Gert Ronde Sponsorcommissie
Edwin van der El Commissaris
Business Club
Corniel van der Meer Voorzitter
Wim Milder Commissaris
Arentine Vlemmings Commissaris
Staf & Ondersteuning
Marianne Beenen Verenigingsmanager
Communicatie
Marianne Beenen Coördinator
Gedrag en Sociale Zaken
Fredy von Hombracht Voorzitter
Arthur Govaert Lid
Lammert van Wagtendonk Lid
Juridische Zaken
Allard Nierman Commissaris
Tuchtcommissie
Rémi Adriaansens Voorzitter
Herman Broers Lid
Vertrouwenscontactpersoon
Maartje van Wagtendonk Vertrouwenscontactpersoon
Technische commissie
Koen Schelling Voorzitter
Sandra Goedhart Trainingscoördinator
Marianne Wiersma Trainingscoördinator
Breedtelijn - recreatieve sport
Rene Schickendantz Manager
Jelle Kouters Keeperscoördinator
Jan Willem Beverdam Lijncoördinator Jongens A
Jan Willem Beverdam Lijncoördinator Jongens B
Karlijn van de Kamp Lijncoördinator Jongens C
Karlijn van de Kamp Lijncoördinator Jongens D
Jan Willem Beverdam Lijncoördinator Meisjes A
Deborah Liebeek Lijncoördinator Meisjes B
Thérèse Pieters Lijncoördinator Meisjes C
Bianca Heijnen Lijncoördinator Meisjes D
Robbert Lijten Lijncoördinator Senioren heren
G-hockey
Boris van Beek Commissaris
Roos Struik Commissaris
Jongste Jeugd
Marianne Wiersma Coördinator
Liesbeth van Det Trainingscoördinator
Liesbeth van Det Technisch coördinator
Terke van Wagtendonk Lijncoördinator Funkey
Marleen Bravenboer-koerselman Lijncoördinator Jongens E6
Mila Kerpel Lijncoördinator Jongens E8
Monique Herrebrugh Lijncoördinator Jongens F
Marleen Bravenboer-koerselman Lijncoördinator Meisjes E6
Mila Kerpel Lijncoördinator Meisjes E8
Monique Herrebrugh Lijncoördinator Meisjes F
Toplijn-prestatiesport
Jorgen Kwinkelenberg Trainingscoördinator
Ted Sluijs Secretaris
Koen Schelling Manager