Dit schema loopt van 9-12-2019 t/m 15-12-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 ZJ6E2 Sanne van Gelder
Tonje Bernart
Drievliet, Sporthal
17:00 - 18:00 ZJ6E3 Matthijs Aret
Vleming Geerligs
Bongerd, Sporthal de
17:00 - 18:00 ZJ8E1 Bernd-Roland Rijn Gymzaal Spinozaweg 81 Ter vervanging van eigen gehuurde zaal op vrijdag in ridderhal
17:00 - 18:00 ZJ8E2 Arthur Sjabbens
Lexy Meijer
Drievliet, Sporthal
17:00 - 18:00 ZM6E6 Femke van Vliet
Marloes Smit
Bongerd, Sporthal de
17:00 - 18:00 ZM6E7 Melle Daan Bandell
Danaé Alofs
Bongerd, Sporthal de
17:30 - 18:30 ZM8E1 Jette Wisbrun
Rob Samuels
Campus Hoogvliet, Sportgebouw
17:30 - 18:30 ZM8E2 Tessa Sluijmers
Sophie van den Nieuwendijk
Campus Hoogvliet, Sportgebouw
18:00 - 19:00 Teamindeling nieuw seizoen Trainingsgroep Akkers, Sporthal De LET OP! HET GAAT OM AFRIKAANDERHAL
18:00 - 19:00 ZJC1 Marnix Verweij
Thomas Bal
Drievliet, Sporthal
18:00 - 19:00 ZMD2 Micha Frèrejean Sportzaal Afrikaanderplein
21:00 - 23:00 Teamindeling nieuw seizoen Trainingsgroep Akkers, Sporthal De AFRIKAANDERHAL, 2 december niet beschikbaar dit blok
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 ZM8E5 Aimee Dijkhuizen
Flore van Onna
Topsportcentrum Rotterdam
17:00 - 18:00 ZMC4 Johan Verschoor Bongerd, Sporthal de
17:00 - 18:00 ZMC5 Bruno Govaert Bongerd, Sporthal de
17:00 - 18:00 ZMD8 Babette de Weerd
Jasmijn Wierda
Topsportcentrum Rotterdam
17:30 - 18:30 ZMD1 Aline Onnink
Michiel van Dijk
Riederpoort, Sporthal Eigen zaal geregreld
17:30 - 18:30 ZMD6 Fleur van Yperen
Jasmijn de Jonge
Campus Hoogvliet, Sportgebouw
17:30 - 18:30 ZMD7 Brechtje Kouters
Lara van der Graaf
Campus Hoogvliet, Sportgebouw
18:00 - 19:00 ZMB2 Floris Roos
Henk Galjaardt
Persoonshal
18:00 - 19:00 ZMC1 Lisanne Spoormaker
Mark van der Waal
Topsportcentrum Rotterdam
21:30 - 22:30 ZAALBLOK Waterpoort, Sporthal de Trimhockeyers
21:30 - 22:30 ZMA1 Max Coenraad
Tim Schilling
Riederpoort, Sporthal
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 ZM8E3 Louise ten Geuzendam
Manouk van Rijswijk
Bongerd, Sporthal de
16:30 - 17:30 ZM8E4 Amber Lammerts
Jada Stougie
Bongerd, Sporthal de
17:30 - 18:30 ZM8E1 Fabian Vermaas
Jette Wisbrun
Waterpoort, Sporthal de Eigen zaal geregeld
18:30 - 19:30 ZMC2 Cees van Huet
Sophie van den Nieuwendijk
Waterpoort, Sporthal de Eigen zaal geregeld
21:30 - 22:30 ZD1 Frank Middelhoek Campus Hoogvliet, Sportgebouw
22:00 - 23:00 ZD2 Marielle Dries Bongerd, Sporthal de
22:00 - 23:00 ZH1 Martijn Bal Riederpoort, Sporthal
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 ZM6E5 Anneloes Oosterbaan
Noa Steenbergen
Bongerd, Sporthal de vrij
16:30 - 17:30 ZMF1 Daphne Gouw
Tessa Kleefkens
Bongerd, Sporthal de vrij
16:30 - 17:30 ZMF3 Isabel Aret
Luuk Buijs
Bongerd, Sporthal de vrij
17:00 - 18:00 ZJD2 Kai Kouwenhoven
Luuk Biemans
Boomgaardshoek, MFC
17:00 - 18:00 ZMB3 Acbar Nazir
Robin Braal
Gymzaal Spinozaweg 81
17:00 - 18:00 ZMB6 Boomgaardshoek, MFC
17:30 - 18:30 ZJC1 Marnix Verweij
Thomas Bal
Riederpoort, Sporthal Eigen zaal geregeld 2/3 zaal
17:30 - 18:30 ZJD1 Jan Jaap de Vin
Joep de Groot
Campus Hoogvliet, Sportgebouw
18:00 - 19:00 Teamindeling nieuw seizoen Trainingsgroep Akkers, Sporthal De AFRIKAANDERPLEIN
18:00 - 19:00 ZMA3 Eddy Frieling
Laurens Govers
Boomgaardshoek, MFC
18:00 - 19:00 ZMA4 Jip van Westen
Valentijn Heijberg
Boomgaardshoek, MFC
19:00 - 20:00 ZJB1 Gerard Verweij
Michael Kluts
Boomgaardshoek, MFC
19:00 - 20:00 ZMA1 Max Coenraad
Tim Schilling
Topsportcentrum Rotterdam
19:00 - 20:00 ZMC6 Isabelle van Ochten
Jeroen van den Berg
Sporthal De Ridderzaal (A)
20:00 - 21:00 ZD1 Frank Middelhoek Topsportcentrum Rotterdam
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 ZJ6E1 Bernd-Roland Rijn
Thijs van Duuren
Gymzaal Spinozaweg 81
17:00 - 18:00 ZJC3 Jeroen Kramer
Matthijs Spoormaker
Sporthal De Ridderzaal (C)
17:00 - 18:00 ZJC3 Jeroen Kramer
Matthijs Spoormaker
Sporthal De Ridderzaal (A)
17:00 - 18:00 ZJD3 Aimee Dijkhuizen
Flore van Onna
Drievliet, Sporthal
17:00 - 18:00 ZJF1 Campus Hoogvliet, Sportgebouw
17:00 - 18:00 ZM6E1 Jette Wisbrun
Lars Sjabbens
Bongerd, Sporthal de
17:00 - 18:00 ZM6E2 Anouk van Klaveren
Charlotte Liebeek
Campus Hoogvliet, Sportgebouw
17:00 - 18:00 ZM6E3 Anniek Visser
Louise Simons
William Schmeits
Bongerd, Sporthal de
17:00 - 18:00 ZMC3 Nils Govers
Olivier Marcus
Drievliet, Sporthal
17:00 - 18:00 ZMD2 Fleur Milder
Micha Frèrejean
Fakkel, Sporthal de
17:00 - 18:00 ZMD4 Isis Plug
Robin Braal
De Boogerd, Sporthal
17:00 - 18:00 ZMD5 Geert Niemeijer
Tessa Sluijmers
De Boogerd, Sporthal
17:00 - 18:00 ZMF4 Anna-Louise van Mourick
Marith Rousch
Bongerd, Sporthal de
18:00 - 19:00 ZDJ4 Sporthal De Ridderzaal (C) Training door H6
18:00 - 19:00 ZDJ4 Sporthal De Ridderzaal (A) Training door H6
18:00 - 19:00 ZJB2 Leon Heijkamp Campus Hoogvliet, Sportgebouw
18:00 - 19:00 ZJB3 Jasper Batenburg
Yari Velders
Campus Hoogvliet, Sportgebouw
18:00 - 19:00 ZJD1 Jan Jaap de Vin
Joep de Groot
Drievliet, Sporthal
18:00 - 19:00 ZMB8 Eric van Gelder
Lars Akkermans
Bongerd, Sporthal de
18:00 - 19:00 ZMB9 Ernst Kneefel
Michiel Vonk
Bongerd, Sporthal de
18:00 - 19:00 ZMD1 Aline Onnink
Michiel van Dijk
De Boogerd, Sporthal
18:00 - 19:00 ZMD3 Bernd-Roland Rijn
Thijs van Duuren
Gymzaal Spinozaweg 81
19:00 - 20:00 Teamindeling nieuw seizoen Trainingsgroep Akkers, Sporthal De AFRIKAANDERPLEIN
19:00 - 20:00 ZH6 Sporthal De Ridderzaal (A)
19:00 - 20:00 ZH6 Sporthal De Ridderzaal (C)
19:00 - 20:00 ZJ8E1 Bernd-Roland Rijn
Thijs van Duuren
Gymzaal Spinozaweg 81
19:00 - 20:00 ZJA2 Leon Heijkamp Campus Hoogvliet, Sportgebouw
19:00 - 20:00 ZMA2 Timo Struik
Yari Velders
Campus Hoogvliet, Sportgebouw
19:00 - 20:00 ZMB2 Floris Roos
Henk Galjaardt
Waterpoort, Sporthal de
19:00 - 20:00 ZMC1 Mark van der Waal De Boogerd, Sporthal
19:00 - 20:00 ZMC2 Cees van Huet Drievliet, Sporthal
19:00 - 20:00 ZMC7 Noa Steenbergen
Tessa Kleefkens
Bongerd, Sporthal de
19:00 - 20:00 ZMC8 Lisa Verhagen
Indy Verschoof
Bongerd, Sporthal de
20:00 - 20:59 ZJB1 Gerard Verweij
Michael Kluts
De Boogerd, Sporthal
20:00 - 21:00 ZJC2 Leon Heijkamp
Mike Demelinne
Gymzaal Spinozaweg 81
20:00 - 21:00 ZMB1 Koen Arends Campus Hoogvliet, Sportgebouw
20:00 - 21:00 ZMB4 Bongerd, Sporthal de
20:00 - 21:00 ZMB5 Jip van Westen
Valentijn Heijberg
Bongerd, Sporthal de
20:30 - 21:30 ZJA1 Mark Luns
Vincent Langenhuijsen
Lijster, Sporthal De
21:00 - 22:00 ZH3 Jelle Kouters Bongerd, Sporthal de Heren 3 reservering
21:00 - 22:00 ZMB1 Frank Middelhoek
Koen Arends
Campus Hoogvliet, Sportgebouw
21:30 - 22:30 ZH5 Frank Rasenberg Lijster, Sporthal De