Wedstrijdschema

Jongens F
ZMF1 - Craeyenhout MF2
09:30
Uit
ZMF1 - Alphen MF5
10:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMF2 - Pijnacker MF1
09:00
Uit
ZMF2 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MF3
09:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMF3 - HC Schiedam MF3
10:10
Uit
ZMF3 - Hudito MF3
10:50
Uit
ZMF5 - BerkelRodenrijs MF7
10:10
Uit
ZMF5 - HV Bleiswijk MF2
10:50
Uit
Meisjes A
ZMA1 - Alphen MA1
15:30
Uit
ZMA1 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA1
16:10
Thuis
Scheidsrechters: Max Coenraad
ZMA2 - Evergreen MA1
18:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMA2 - Leonidas MA4
18:50
Uit
Meisjes B
ZMB2 - HCRB MB1
15:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMB2 - IJssel MB1
16:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes D
ZMD6 - R.G.H.C. Tempo '34 MD3
14:40
Uit
ZMD6 - HSD MD1
15:20
Uit
ZMD7 - HSD MD2
12:00
Uit
ZMD7 - HC De Hoeksche Waard MD3
12:40
Thuis
Scheidsrechters: Alexander Spoelma
Meisjes E
ZM6E10 - Ring Pass Delft ME10
10:10
Uit
ZM6E10 - Schoonhoven ME3
10:50
Uit
ZM6E11 - HC De Hoeksche Waard ME5
09:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM6E11 - HSD ME2
10:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM6E6 - Leonidas ME8
11:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM6E6 - OMHC ME5
12:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM6E7 - Rotterdam ME14
11:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM6E7 - HC Schiedam ME10
12:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM6E8 - Victoria ME8
09:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM6E8 - Spijkenisse ME5
10:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM6E9 - Rotterdam ME20
13:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM6E9 - Spijkenisse ME6
13:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM8E2 - Rapid M8E2
14:00
Uit
ZM8E2 - HC Voorne M8E1
14:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM8E3 - BerkelRodenrijs M8E3
10:10
Uit
ZM8E3 - VMHC Pollux M8E2
10:50
Uit
ZM8E4 - Forcial M8E3
13:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM8E4 - Victoria M8E5
14:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM8E5 - Ring Pass Delft M8E4
16:10
Uit
ZM8E5 - Derby M8E2
16:50
Uit
Jongens B
ZJB1 - Hudito JB1
13:30
Uit
ZJB1 - OMHC JB1
14:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens E
ZJ6E4 - Rotterdam JE7
09:30
Uit
ZJ6E4 - Schoonhoven JE1
10:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJ8E1 - HC Schiedam J8E2
14:10
Uit
ZJ8E1 - Leonidas J8E1
14:50
Uit
ZJ8E2 - HC Voorne J8E1
13:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJ8E2 - Forcial J8E1
14:10
Uit
ZJ8E3 - Ring Pass Delft J8E3
11:30
Uit
ZJ8E3 - Klein Zwitserland J8E4
12:10
Uit
Jongens F
ZJF1 - Dordrecht JF2
09:45
Uit
ZJF1 - IJssel JF1
10:25
Uit
ZJF2 - Leonidas JF1
10:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJF2 - Ring Pass Delft JF3
12:10
Uit
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Craeyenhout MF2 - Alphen MF5
10:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Victoria ME8 - Spijkenisse ME5
10:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Schiedam ME10 - Rotterdam ME14
12:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Ommoord ME5 - Leonidas ME8
12:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Forcial M8E3 - Victoria M8E5
14:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL IJssel MB1 - HCRB MB1
16:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten