Wedstrijdschema

Overig
MO10-1 - BerkelRodenrijs MO10-1
09:30 - 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO10-2 - Forcial MO10-2
10:55 - 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO10-3 - Forcial MO10-3
12:20 - 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO12-1 - Derby MO12-1
10:20 - 3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO12-2 - BerkelRodenrijs MO12-1
12:10 - 3
Thuis
Scheidsrechters: Julia Schepers en Raimond Heuving
MO12-3 - Victoria MO12-3
10:05 - 2
Thuis
Scheidsrechters: Henk Trijsburg en Noémi Kriesels
MO12-4 - HV Westland MO12-2
11:55 - 2
Thuis
Scheidsrechters: Marieke van Welsenes- van Egeraat en Britt de Kruijff
MO12-8 - Krimpen MO12-2
11:00
Uit
MO14-1 - Goirle MO14-1
16:20
Uit
MO14-3 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO14-3
10:35
Uit
MO14-4 - hdm MO14-9
13:45 - 4
Thuis
Scheidsrechters: Femke van Vliet en Eva Beijer
MO14-6 - Spijkenisse MO14-3
11:55 - 4
Thuis
Scheidsrechters: Daphne van Ochten
MO14-8 - delfshaven MO14-3
14:00 - 3
Thuis
Scheidsrechters: Carlijn van Rijswijk en Marloes Smit
MO14-9 - delfshaven MO14-4
13:45 - 2
Thuis
Scheidsrechters: Dide Heijboer en Maartje van der Tol
MO16-1 - Rotterdam MO16-1
12:10 - 1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO16-3 - Ypenburg MO16-2
17:30
Uit
MO16-5 - Victoria MO16-5
13:00
Uit
MO16-7 - HCGO MO16-1
08:30 - 1
Thuis
Scheidsrechters: Harmanjit K Chohan en Jip Zoontjens
MO18-1 - Voordaan MO18-1
14:00 - 1
Thuis
Scheidsrechters: Marielle Dries en Patrick Arends
MO18-3 - HV Bleiswijk MO18-2
10:05 - 4
Thuis
Scheidsrechters: Maite Dunkhorst
MO18-4 - Rotterdam MO18-11
11:20
Uit
MO18-5 - Victoria MO18-5
17:00
Uit
MO8-1 - Derby MO8-2-mix
09:15 - 6
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO8-3 - Forcial MO8-1
09:00
Uit
MO9-1 - Dordrecht MO9-1
08:50 - 4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO9-3 - HC Voorne MO9-1
10:20 - 6
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO9-4 - HC De Hoeksche Waard MO9-3
09:00
Uit
MO9-5 - Spijkenisse MO9-5
11:35 - 6
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO9-6 - HC Voorne MO9-2
10:00
Uit
Overig
JO10-1 - HC Feijenoord JO10-1
08:40 - 4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JO10-2 - HC Voorne JO10-1
13:45 - 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JO12-1 - IJssel JO12-1
09:15
Uit
JO14-1 - Forcial JO14-1
10:20 - 1
Thuis
Scheidsrechters: Vleming Geerligs en Sander Gooiker
JO14-2 - Hudito JO14-3
14:00
Uit
JO16-1 - Dordrecht JO16-1
16:05
Uit
JO18-1 - Klein Zwitserland JO18-2
14:15
Uit
JO8-2 - HC Schiedam JO8-1
09:15 - 3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JO9-1 - Leonidas JO9-1
12:50 - 6
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JO9-2 - Victoria JO9-2
14:05 - 6
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JO9-3 - Rijswijk JO9-2
09:30
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten