JO18-2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Mike Demelinne
Coach Jotine Lambert
Manager Richard van den Boom
Trainer Mike Demelinne
Trainer Jotine Lambert
Trainer Job Snaathorst

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Rapid JO18-2 Barendrecht JO18-2 11:00
Feijenoord JO18-1 Schiedam JO18-3 11:40
Leonidas JO18-2 Krimpen JO18-1 15:50
IJssel JO18-1 Spijkenisse JO18-1 16:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Krimpen JO18-1 6 16 5 1 0
2 IJssel JO18-1 6 14 4 2 0
3 Spijkenisse JO18-1 5 9 3 0 2
4 Feijenoord JO18-1 5 9 3 0 2
5 Leonidas JO18-2 6 9 3 0 3
6 Barendrecht JO18-2 6 4 1 1 4
7 Rapid JO18-2 6 3 1 0 5
8 Schiedam JO18-3 6 3 1 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 mrt G.H.C. RAPID JO18-2 11:00 uit
16 mrt M.H.C. Krimpen JO18-1 14:30 uit
23 mrt R.H.V. Leonidas JO18-2 15:50 thuis - veld 1
6 apr HV Spijkenisse JO18-1 n.n.b thuis
13 apr HC Schiedam JO18-3 14:45 uit
11 mei HC Feijenoord JO18-1 n.n.b thuis
25 mei HC De IJssel JO18-1 n.n.b uit
1 jun G.H.C. RAPID JO18-2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Spijkenisse JO18-1 Rapid JO18-2 (5-0)final
Feijenoord JO18-1 Leonidas JO18-2 (2-1)final
Schiedam JO18-3 IJssel JO18-1 (0-7)final
Barendrecht JO18-2 Krimpen JO18-1 (2-3)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Leonidas JO18-2 Barendrecht JO18-2 (3-1)final
Rapid JO18-2 Schiedam JO18-3 (5-1)final
Krimpen JO18-1 Spijkenisse JO18-1 (3-1)final
IJssel JO18-1 Feijenoord JO18-1 (6-3)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Feijenoord JO18-1 Rapid JO18-2 (2-1)final
Spijkenisse JO18-1 Barendrecht JO18-2 (5-2)final
IJssel JO18-1 Leonidas JO18-2 (8-0)final
Schiedam JO18-3 Krimpen JO18-1 (0-2)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Rapid JO18-2 IJssel JO18-1 (0-6)final
Krimpen JO18-1 Feijenoord JO18-1 (4-1)final
Leonidas JO18-2 Spijkenisse JO18-1 (2-4)final
Barendrecht JO18-2 Schiedam JO18-3 (1-0)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Feijenoord JO18-1 Barendrecht JO18-2 (2-1)final
Rapid JO18-2 Leonidas JO18-2 (3-4)final
Schiedam JO18-3 Spijkenisse JO18-1 (3-2)final
IJssel JO18-1 Krimpen JO18-1 (2-2)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Schiedam JO18-3 Leonidas JO18-2 (3-4)final
Krimpen JO18-1 Rapid JO18-2 (3-1)final
Barendrecht JO18-2 IJssel JO18-1 (2-2)final
Spijkenisse JO18-1 Feijenoord JO18-1 (5-1)scheduled