Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Anne Riegman
Trainer Rinze Groenendijk
Trainer Michael Willems

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gouda D2-O Leonidas D15 10:45
Derby D3 Victoria D9 10:45
Schoonhoven D1 Victoria D7 11:00
Leonidas D17 Barendrecht D3 11:00
Waddinxveen D2-O Spijkenisse D3 12:45
IJssel D2-O Delfshaven D2 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 IJssel D2-O 12 32 10 2 0
2 Leonidas D15 12 27 8 3 1
3 Victoria D7 12 25 8 1 3
4 Barendrecht D3 12 25 8 1 3
5 Leonidas D17 12 23 7 2 3
6 Derby D3 12 22 7 1 4
7 Gouda D2-O 12 17 5 2 5
8 Delfshaven D2 12 13 4 1 7
9 Schoonhoven D1 12 12 3 3 6
10 Spijkenisse D3 12 6 2 0 10
11 Waddinxveen D2-O 12 3 0 3 9
12 Victoria D9 12 1 0 1 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt R.H.V. Leonidas D17 11:00 uit
17 mrt HC De IJssel D2-O 11:45 thuis - veld 3
24 mrt HC Waddinxveen D2-O 10:45 uit
7 apr HV Spijkenisse D3 n.n.b thuis
14 apr HC Delfshaven D2 10:30 uit
21 apr R.H.V. Leonidas D15 n.n.b uit
12 mei HV Victoria D7 n.n.b thuis
26 mei HV Victoria D9 n.n.b uit
2 jun Goudse MHC D2-O n.n.b thuis
9 jun H.C. Derby D3 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Gouda D2-O Victoria D9 (4-2)final
IJssel D2-O Spijkenisse D3 (9-0)final
Derby D3 Victoria D7 (1-2)final
Waddinxveen D2-O Leonidas D15 (0-5)final
Schoonhoven D1 Barendrecht D3 (1-2)final
Leonidas D17 Delfshaven D2 (3-2)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Barendrecht D3 Leonidas D17 (2-0)scheduled
Victoria D9 Derby D3 (0-8)final
Spijkenisse D3 Waddinxveen D2-O (2-1)final
Delfshaven D2 IJssel D2-O (0-6)scheduled
Leonidas D15 Gouda D2-O (1-1)scheduled
Victoria D7 Schoonhoven D1 (3-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Leonidas D17 Victoria D7 (0-1)final
Schoonhoven D1 Victoria D9 (5-3)final
Waddinxveen D2-O Delfshaven D2 (0-3)scheduled
Spijkenisse D3 Leonidas D15 (1-7)final
IJssel D2-O Barendrecht D3 (6-2)scheduled
Derby D3 Gouda D2-O (2-0)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Victoria D7 IJssel D2-O (0-1)final
Leonidas D15 Derby D3 (3-2)final
Barendrecht D3 Waddinxveen D2-O (5-1)final
Victoria D9 Leonidas D17 (1-7)final
Delfshaven D2 Spijkenisse D3 (2-1)final
Gouda D2-O Schoonhoven D1 (3-3)final
WOENSDAG 4 OKTOBER 2023
Leonidas D17 Gouda D2-O (2-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Waddinxveen D2-O Victoria D7 (0-1)scheduled
Delfshaven D2 Leonidas D15 (1-1)final
Spijkenisse D3 Barendrecht D3 (0-1)final
IJssel D2-O Victoria D9 (6-1)final
Schoonhoven D1 Derby D3 (0-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Gouda D2-O IJssel D2-O (0-7)scheduled
Derby D3 Leonidas D17 (0-2)final
Leonidas D15 Schoonhoven D1 (4-1)final
Victoria D7 Spijkenisse D3 (4-0)final
Barendrecht D3 Delfshaven D2 (1-4)scheduled
Victoria D9 Waddinxveen D2-O (1-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Barendrecht D3 Leonidas D15 (1-3)final
Delfshaven D2 Victoria D7 (0-2)scheduled
Waddinxveen D2-O Gouda D2-O (0-2)final
Spijkenisse D3 Victoria D9 (2-1)final
IJssel D2-O Derby D3 (1-1)scheduled
Leonidas D17 Schoonhoven D1 (2-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Gouda D2-O Spijkenisse D3 (9-0)final
Victoria D9 Delfshaven D2 (0-3)scheduled
Leonidas D15 Leonidas D17 (1-4)final
Victoria D7 Barendrecht D3 (2-2)final
Schoonhoven D1 IJssel D2-O (0-1)scheduled
Derby D3 Waddinxveen D2-O (4-0)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Barendrecht D3 Victoria D9 (3-0)final
Delfshaven D2 Gouda D2-O (1-4)final
Spijkenisse D3 Derby D3 (0-7)final
Victoria D7 Leonidas D15 (2-3)final
Waddinxveen D2-O Schoonhoven D1 (1-1)final
IJssel D2-O Leonidas D17 (8-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Gouda D2-O Barendrecht D3 (1-3)scheduled
Victoria D9 Victoria D7 (2-3)final
IJssel D2-O Leonidas D15 (0-0)final
Schoonhoven D1 Spijkenisse D3 (9-0)final
Derby D3 Delfshaven D2 (3-0)scheduled
Leonidas D17 Waddinxveen D2-O (3-3)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Leonidas D15 Victoria D9 (7-0)scheduled
Delfshaven D2 Schoonhoven D1 (1-4)final
Barendrecht D3 Derby D3 (3-1)final
Gouda D2-O Victoria D7 (1-3)final
Waddinxveen D2-O IJssel D2-O (0-6)final
Spijkenisse D3 Leonidas D17 (0-2)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Victoria D9 Gouda D2-O (1-4)final
Spijkenisse D3 IJssel D2-O (0-8)scheduled
Delfshaven D2 Leonidas D17 (0-4)scheduled
Barendrecht D3 Schoonhoven D1 (2-1)final
Leonidas D15 Waddinxveen D2-O (3-0)final
Victoria D7 Derby D3 (2-3)final