H30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Vleming Geerligs
Aanvoerder Terke van Wagtendonk
Manager Vleming Geerligs

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Forcial H30-1 Cartouche H30-5 10:30
Schoonhoven H30-1 Bleiswijk H30-1 11:00
HUDITO H30-2 HDM H30-5 12:20
Klein Zwitserland H30-6 Voorne H30-1 12:45
Barendrecht H30-1 Nieuwkoop H30-1 13:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Bleiswijk H30-1 14 33 11 0 3
2 Nieuwkoop H30-1 14 32 10 2 2
3 HUDITO H30-2 14 30 10 0 4
4 Cartouche H30-5 14 25 7 4 3
5 HDM H30-5 14 19 6 1 7
6 Voorne H30-1 14 19 6 1 7
7 Barendrecht H30-1 14 19 6 1 7
8 Forcial H30-1 14 13 4 1 9
9 Schoonhoven H30-1 14 12 4 0 10
10 Klein Zwitserland H30-6 14 3 1 0 13

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr HC Nieuwkoop H30-1 13:45 thuis - veld 3
26 mei HV Bleiswijk H30-1 12:45 uit
2 jun V.M.H.C. CARTOUCHE H30-5 n.n.b thuis
9 jun Klein Zwitserland H30-6 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Cartouche H30-5 HDM H30-5 (4-4)final
Klein Zwitserland H30-6 HUDITO H30-2 (0-4)final
Forcial H30-1 Barendrecht H30-1 (2-2)final
Schoonhoven H30-1 Voorne H30-1 (2-3)final
Bleiswijk H30-1 Nieuwkoop H30-1 (0-4)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Barendrecht H30-1 Schoonhoven H30-1 (2-1)scheduled
Voorne H30-1 Bleiswijk H30-1 (4-5)final
HDM H30-5 Klein Zwitserland H30-6 (7-1)final
HUDITO H30-2 Forcial H30-1 (1-0)final
Nieuwkoop H30-1 Cartouche H30-5 (2-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Forcial H30-1 HDM H30-5 (2-1)final
Barendrecht H30-1 Voorne H30-1 (5-4)final
Schoonhoven H30-1 HUDITO H30-2 (0-7)final
Klein Zwitserland H30-6 Nieuwkoop H30-1 (1-9)final
Cartouche H30-5 Bleiswijk H30-1 (2-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Voorne H30-1 Cartouche H30-5 (4-4)final
Nieuwkoop H30-1 Forcial H30-1 (3-0)scheduled
Bleiswijk H30-1 Klein Zwitserland H30-6 (4-1)final
HDM H30-5 Schoonhoven H30-1 (6-5)final
HUDITO H30-2 Barendrecht H30-1 (1-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Forcial H30-1 Bleiswijk H30-1 (0-2)final
Barendrecht H30-1 HDM H30-5 (0-3)final
Klein Zwitserland H30-6 Cartouche H30-5 (0-5)final
HUDITO H30-2 Voorne H30-1 (3-8)final
Schoonhoven H30-1 Nieuwkoop H30-1 (3-7)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Voorne H30-1 Klein Zwitserland H30-6 (9-1)final
Cartouche H30-5 Forcial H30-1 (4-1)final
Nieuwkoop H30-1 Barendrecht H30-1 (3-1)final
HDM H30-5 HUDITO H30-2 (1-2)final
Bleiswijk H30-1 Schoonhoven H30-1 (4-0)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Barendrecht H30-1 Bleiswijk H30-1 (2-7)final
HUDITO H30-2 Nieuwkoop H30-1 (2-1)scheduled
Forcial H30-1 Klein Zwitserland H30-6 (2-0)final
Schoonhoven H30-1 Cartouche H30-5 (6-3)final
HDM H30-5 Voorne H30-1 (6-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Forcial H30-1 Voorne H30-1 (3-4)final
Klein Zwitserland H30-6 Schoonhoven H30-1 (4-1)scheduled
Bleiswijk H30-1 HUDITO H30-2 (5-1)final
Cartouche H30-5 Barendrecht H30-1 (2-1)final
Nieuwkoop H30-1 HDM H30-5 (3-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Voorne H30-1 Nieuwkoop H30-1 (2-3)final
Schoonhoven H30-1 Forcial H30-1 (3-6)scheduled
HDM H30-5 Bleiswijk H30-1 (2-4)final
Barendrecht H30-1 Klein Zwitserland H30-6 (5-0)final
HUDITO H30-2 Cartouche H30-5 (8-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Barendrecht H30-1 Forcial H30-1 (3-1)scheduled
Nieuwkoop H30-1 Bleiswijk H30-1 (4-2)final
Voorne H30-1 Schoonhoven H30-1 (1-4)final
HUDITO H30-2 Klein Zwitserland H30-6 (11-0)final
HDM H30-5 Cartouche H30-5 (1-4)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Klein Zwitserland H30-6 HDM H30-5 (1-3)final
Forcial H30-1 HUDITO H30-2 (0-1)final
Cartouche H30-5 Nieuwkoop H30-1 (2-2)final
Bleiswijk H30-1 Voorne H30-1 (13-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
HDM H30-5 Forcial H30-1 (4-0)final
Voorne H30-1 Barendrecht H30-1 (3-2)final
HUDITO H30-2 Schoonhoven H30-1 (3-2)final
Nieuwkoop H30-1 Klein Zwitserland H30-6 (3-1)final
Bleiswijk H30-1 Cartouche H30-5 (6-3)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Schoonhoven H30-1 Barendrecht H30-1 (2-0)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Forcial H30-1 Nieuwkoop H30-1 (2-1)final
Barendrecht H30-1 HUDITO H30-2 (0-3)final
Klein Zwitserland H30-6 Bleiswijk H30-1 (1-6)final
Schoonhoven H30-1 HDM H30-5 (7-3)final
Cartouche H30-5 Voorne H30-1 (7-4)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Voorne H30-1 HUDITO H30-2 (6-2)final
HDM H30-5 Barendrecht H30-1 (0-3)final
Nieuwkoop H30-1 Schoonhoven H30-1 (7-3)final
Cartouche H30-5 Klein Zwitserland H30-6 (3-0)final
Bleiswijk H30-1 Forcial H30-1 (2-1)final