DO25-3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Nkululeko Kwinana
Manager Karin Blettner
Trainer Luuk Biemans
Trainer Nkululeko Kwinana
Trainer Daan van der Plas

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht DO25-3 Ommoord DO25-2 10:30
Schiedam DO25-3 Dopie DO25-1 10:30
Leiden-Leidse Studs DO25-3 Victoria DO25-7 11:15
Craeyenhout DO25-1 Leonidas DO25-1 12:30
Evergreen DO25-1 Leonidas DO25-4 13:00
Zoetermeer DO25-3 DSHC DO25-1 15:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Barendrecht DO25-3 8 18 5 3 0
2 Evergreen DO25-1 8 15 4 3 1
3 Schiedam DO25-3 8 14 4 2 2
4 Leonidas DO25-1 7 14 4 2 1
5 Dopie DO25-1 7 11 3 2 2
6 Leonidas DO25-4 7 11 3 2 2
7 Craeyenhout DO25-1 8 11 3 2 3
8 DSHC DO25-1 7 10 3 1 3
9 Ommoord DO25-2 8 9 2 3 3
10 Zoetermeer DO25-3 8 8 2 2 4
11 Leiden-Leidse Studs DO25-3 8 4 1 1 6
12 Victoria DO25-7 8 1 0 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei OMHC DO25-2 10:30 thuis - INHUIS plaza veld
2 jun DSHC DO25-1 n.n.b uit
9 jun Mixed Hockeyclub Zoetermeer DO25-3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 MAART 2024
Craeyenhout DO25-1 DSHC DO25-1 (3-3)scheduled
Ommoord DO25-2 Schiedam DO25-3 (1-4)final
Barendrecht DO25-3 Leonidas DO25-4 (4-4)final
Zoetermeer DO25-3 Leiden-Leidse Studs DO25-3 (3-3)final
Leonidas DO25-1 Dopie DO25-1 (2-0)scheduled
Victoria DO25-7 Evergreen DO25-1 (0-4)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Leiden-Leidse Studs DO25-3 Barendrecht DO25-3 (0-10)final
Evergreen DO25-1 Ommoord DO25-2 (3-2)final
Leonidas DO25-4 Leonidas DO25-1 (0-1)final
Craeyenhout DO25-1 Zoetermeer DO25-3 (1-0)scheduled
DSHC DO25-1 Schiedam DO25-3 (11-2)final
Dopie DO25-1 Victoria DO25-7 (3-3)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Victoria DO25-7 Leonidas DO25-1 (0-3)final
Ommoord DO25-2 Dopie DO25-1 (1-1)scheduled
Leiden-Leidse Studs DO25-3 Leonidas DO25-4 (1-3)final
Evergreen DO25-1 DSHC DO25-1 (3-2)final
Barendrecht DO25-3 Craeyenhout DO25-1 (10-0)scheduled
Zoetermeer DO25-3 Schiedam DO25-3 (2-5)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Dopie DO25-1 DSHC DO25-1 (3-0)scheduled
Leonidas DO25-4 Victoria DO25-7 (4-0)final
Evergreen DO25-1 Zoetermeer DO25-3 (0-0)final
Craeyenhout DO25-1 Leiden-Leidse Studs DO25-3 (6-1)scheduled
Schiedam DO25-3 Barendrecht DO25-3 (2-2)final
Leonidas DO25-1 Ommoord DO25-2 (1-1)scheduled
WOENSDAG 27 MAART 2024
Leiden-Leidse Studs DO25-3 Dopie DO25-1 (3-1)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Victoria DO25-7 Ommoord DO25-2 (3-5)final
DSHC DO25-1 Leonidas DO25-1 (6-0)scheduled
Barendrecht DO25-3 Evergreen DO25-1 (6-3)final
Zoetermeer DO25-3 Dopie DO25-1 (2-4)final
Leonidas DO25-4 Craeyenhout DO25-1 (3-2)scheduled
Leiden-Leidse Studs DO25-3 Schiedam DO25-3 (2-3)final
DINSDAG 9 APRIL 2024
Evergreen DO25-1 Leiden-Leidse Studs DO25-3 (5-0)final
Leonidas DO25-4 Ommoord DO25-2 (0-0)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
DSHC DO25-1 Victoria DO25-7 (8-0)final
Dopie DO25-1 Barendrecht DO25-3 (0-4)scheduled
Schiedam DO25-3 Craeyenhout DO25-1 (4-5)scheduled
ZONDAG 21 APRIL 2024
Craeyenhout DO25-1 Evergreen DO25-1 (4-4)scheduled
Barendrecht DO25-3 Leonidas DO25-1 (3-3)final
Zoetermeer DO25-3 Victoria DO25-7 (4-1)final
Schiedam DO25-3 Leonidas DO25-4 (6-1)final
Ommoord DO25-2 DSHC DO25-1 (3-0)final
WOENSDAG 8 MEI 2024
Leonidas DO25-1 Zoetermeer DO25-3 (2-1)final
ZONDAG 12 MEI 2024
Victoria DO25-7 Barendrecht DO25-3 (0-5)final
Schiedam DO25-3 Evergreen DO25-1 (2-2)final
Leonidas DO25-1 Leiden-Leidse Studs DO25-3 (3-0)scheduled
Ommoord DO25-2 Zoetermeer DO25-3 (1-3)final
Dopie DO25-1 Craeyenhout DO25-1 (5-2)scheduled