DO25-2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Eddy Frieling
Manager Eddy Frieling
Trainer Eddy Frieling

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leonidas DO25-2 HUDITO DO25-1 9:00
Leonidas DO25-5 Ypenburg DO25-1 11:00
Barendrecht DO25-2 Zoetermeer DO25-2 13:45
Nieuwkoop DO25-1 Leiden-Leidse Studs DO25-4 15:00
Ommoord DO25-3 Zoetermeer DO25-1 15:45
Victoria DO25-2 Cartouche DO25-1 17:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Ommoord DO25-3 6 16 5 1 0
2 Ypenburg DO25-1 6 15 5 0 1
3 Barendrecht DO25-2 6 13 4 1 1
4 Zoetermeer DO25-1 6 13 4 1 1
5 Cartouche DO25-1 6 10 3 1 2
6 Zoetermeer DO25-2 6 9 3 0 3
7 Leonidas DO25-5 6 6 2 0 4
8 Nieuwkoop DO25-1 6 6 1 3 2
9 Victoria DO25-2 6 5 1 2 3
10 Leonidas DO25-2 6 5 1 2 3
11 Leiden-Leidse Studs DO25-4 6 3 1 0 5
12 HUDITO DO25-1 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr Mixed Hockeyclub Zoetermeer DO25-2 13:45 thuis - INHUIS plaza veld
12 mei V.M.H.C. CARTOUCHE DO25-1 n.n.b uit
26 mei HC Ypenburg DO25-1 n.n.b thuis
2 jun R.H.V. Leonidas DO25-5 n.n.b uit
9 jun HV Victoria DO25-2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 MAART 2024
Leonidas DO25-5 Nieuwkoop DO25-1 (5-4)final
Victoria DO25-2 Ommoord DO25-3 (1-1)scheduled
Zoetermeer DO25-2 Zoetermeer DO25-1 (0-1)scheduled
Ypenburg DO25-1 Leonidas DO25-2 (2-0)scheduled
Cartouche DO25-1 Leiden-Leidse Studs DO25-4 (2-1)final
Barendrecht DO25-2 HUDITO DO25-1 (6-0)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Leonidas DO25-2 Leonidas DO25-5 (4-3)final
Ommoord DO25-3 Barendrecht DO25-2 (2-1)final
Zoetermeer DO25-1 Cartouche DO25-1 (2-2)scheduled
Nieuwkoop DO25-1 Victoria DO25-2 (2-1)final
Leiden-Leidse Studs DO25-4 Ypenburg DO25-1 (0-6)final
HUDITO DO25-1 Zoetermeer DO25-2 (0-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Ypenburg DO25-1 Zoetermeer DO25-1 (1-3)final
Cartouche DO25-1 Zoetermeer DO25-2 (0-1)final
Ommoord DO25-3 HUDITO DO25-1 (4-1)final
Victoria DO25-2 Leonidas DO25-2 (2-2)scheduled
Barendrecht DO25-2 Nieuwkoop DO25-1 (2-2)final
Leonidas DO25-5 Leiden-Leidse Studs DO25-4 (4-3)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Leonidas DO25-2 Barendrecht DO25-2 (1-2)final
HUDITO DO25-1 Cartouche DO25-1 (1-2)final
Nieuwkoop DO25-1 Ommoord DO25-3 (1-4)final
Zoetermeer DO25-1 Leonidas DO25-5 (4-1)final
Leiden-Leidse Studs DO25-4 Victoria DO25-2 (2-1)scheduled
Zoetermeer DO25-2 Ypenburg DO25-1 (2-4)final
WOENSDAG 27 MAART 2024
Ommoord DO25-3 Leonidas DO25-2 (2-1)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Nieuwkoop DO25-1 HUDITO DO25-1 (1-1)final
Leonidas DO25-5 Zoetermeer DO25-2 (1-2)final
Ypenburg DO25-1 Cartouche DO25-1 (4-2)scheduled
Barendrecht DO25-2 Leiden-Leidse Studs DO25-4 (3-1)final
Victoria DO25-2 Zoetermeer DO25-1 (1-2)final
DINSDAG 9 APRIL 2024
Nieuwkoop DO25-1 Leonidas DO25-2 (2-2)final
WOENSDAG 10 APRIL 2024
Cartouche DO25-1 Leonidas DO25-5 (5-3)scheduled
Zoetermeer DO25-2 Victoria DO25-2 (1-7)final
Leiden-Leidse Studs DO25-4 Ommoord DO25-3 (3-6)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Zoetermeer DO25-1 Barendrecht DO25-2 (1-2)final
HUDITO DO25-1 Ypenburg DO25-1 (1-3)final