DO25-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Maite Dunkhorst
Coach Mathijs Batenburg
Coach Yari Velders
Manager Karin Blettner
Trainer Mathijs Batenburg
Trainer Yari Velders

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Schiedam DO25-1 Alecto DO25-1 10:30
Noordwijk DO25-1 Klein Zwitserland DO25-1 11:00
Alphen DO25-1 Barendrecht DO25-1 11:00
Victoria DO25-1 DSHC DO25-2 12:30
Victoria DO25-3 Voorhout DO25-1-O 14:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Victoria DO25-1 6 15 5 0 1
2 Forescate DO25-1 6 12 3 3 0
3 Leiden-Leidse Studs DO25-2 6 11 3 2 1
4 Noordwijk DO25-1 6 11 3 2 1
5 Voorhout DO25-1-O 6 10 3 1 2
6 Klein Zwitserland DO25-1 6 10 3 1 2
7 Alphen DO25-1 6 8 2 2 2
8 Schiedam DO25-1 6 7 2 1 3
9 Barendrecht DO25-1 6 7 2 1 3
10 Alecto DO25-1 6 4 1 1 4
11 Victoria DO25-3 6 3 1 0 5
12 DSHC DO25-2 6 2 0 2 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr HC Alphen DO25-1 11:00 uit
12 mei LOHC DO25-2 n.n.b thuis
26 mei HV Victoria DO25-1 10:45 uit
2 jun Noordwijk DO25-1 n.n.b thuis
9 jun HC Schiedam DO25-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 MAART 2024
Barendrecht DO25-1 Klein Zwitserland DO25-1 (2-3)scheduled
Alphen DO25-1 Victoria DO25-1 (3-4)final
Victoria DO25-3 Noordwijk DO25-1 (3-4)final
Voorhout DO25-1-O Schiedam DO25-1 (4-5)final
Leiden-Leidse Studs DO25-2 Alecto DO25-1 (4-1)final
MAANDAG 4 MAART 2024
Forescate DO25-1 DSHC DO25-2 (3-0)final
ZONDAG 10 MAART 2024
DSHC DO25-2 Barendrecht DO25-1 (3-4)final
Klein Zwitserland DO25-1 Voorhout DO25-1-O (0-0)scheduled
Noordwijk DO25-1 Alphen DO25-1 (2-7)scheduled
Schiedam DO25-1 Victoria DO25-3 (7-2)final
Alecto DO25-1 Forescate DO25-1 (4-4)final
Victoria DO25-1 Leiden-Leidse Studs DO25-2 (2-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Leiden-Leidse Studs DO25-2 Noordwijk DO25-1 (4-4)final
Barendrecht DO25-1 Forescate DO25-1 (2-2)final
Voorhout DO25-1-O DSHC DO25-2 (2-0)final
Alphen DO25-1 Schiedam DO25-1 (4-3)final
Victoria DO25-1 Alecto DO25-1 (1-0)final
Victoria DO25-3 Klein Zwitserland DO25-1 (0-4)final
ZONDAG 24 MAART 2024
DSHC DO25-2 Victoria DO25-3 (1-9)final
Noordwijk DO25-1 Victoria DO25-1 (6-5)final
Forescate DO25-1 Voorhout DO25-1-O (3-2)final
Klein Zwitserland DO25-1 Alphen DO25-1 (4-3)scheduled
Schiedam DO25-1 Leiden-Leidse Studs DO25-2 (1-3)final
Alecto DO25-1 Barendrecht DO25-1 (2-1)final
VRIJDAG 5 APRIL 2024
DSHC DO25-2 Leiden-Leidse Studs DO25-2 (1-1)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Victoria DO25-3 Forescate DO25-1 (0-4)final
Noordwijk DO25-1 Alecto DO25-1 (4-0)scheduled
Voorhout DO25-1-O Barendrecht DO25-1 (5-4)final
Leiden-Leidse Studs DO25-2 Klein Zwitserland DO25-1 (6-1)final
Victoria DO25-1 Schiedam DO25-1 (4-2)final
Alphen DO25-1 DSHC DO25-2 (2-2)final
WOENSDAG 10 APRIL 2024
Barendrecht DO25-1 Victoria DO25-3 (2-0)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Schiedam DO25-1 Noordwijk DO25-1 (4-4)final
Forescate DO25-1 Alphen DO25-1 (4-4)final
Klein Zwitserland DO25-1 Victoria DO25-1 (0-1)final
Alecto DO25-1 Voorhout DO25-1-O (1-2)final