Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Britt Louter
Manager Benine Koster
Trainer Daniël Mak

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Delfshaven D1 Barendrecht D2-O 12:30
Pijnacker D3 Schiedam D6 12:50
Victoria D8 HUDITO D6 13:45
Leonidas D13 Leonidas D12 14:30
Westland D3 DSHC D3 14:45
Ring Pass Delft D4 Rotterdam D4 16:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 DSHC D3 3 9 3 0 0
2 Westland D3 3 7 2 1 0
3 Schiedam D6 3 7 2 1 0
4 Leonidas D13 3 7 2 1 0
5 Delfshaven D1 3 6 2 0 1
6 HUDITO D6 3 4 1 1 1
7 Victoria D8 3 3 1 0 2
8 Ring Pass Delft D4 3 3 1 0 2
9 Leonidas D12 3 3 1 0 2
10 Barendrecht D2-O 3 1 0 1 2
11 Pijnacker D3 3 1 0 1 2
12 Rotterdam D4 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 okt HC Delfshaven D1 12:30 uit
8 okt R.H.V. Leonidas D12 10:45 thuis - veld 1
15 okt R.H.V. Leonidas D13 n.n.b uit
29 okt HC Schiedam D6 n.n.b uit
5 nov DSHC D3 n.n.b thuis
12 nov Hockey Club Rotterdam D4 n.n.b uit
19 nov D.H.C. Hudito D6 n.n.b thuis
26 nov HV Victoria D8 n.n.b uit
3 mrt Ring Pass Delft D4 n.n.b uit
10 mrt HV Westland D3 n.n.b thuis
17 mrt HC Pijnacker D3 n.n.b uit
24 mrt HC Delfshaven D1 n.n.b thuis
7 apr R.H.V. Leonidas D12 n.n.b uit
14 apr R.H.V. Leonidas D13 n.n.b thuis
21 apr HC Schiedam D6 n.n.b thuis
12 mei DSHC D3 n.n.b uit
26 mei Hockey Club Rotterdam D4 n.n.b thuis
2 jun D.H.C. Hudito D6 n.n.b uit
9 jun HV Victoria D8 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Barendrecht D2-O Ring Pass Delft D4 (1-6)final
Delfshaven D1 Pijnacker D3 (10-0)final
Schiedam D6 Victoria D8 (4-3)final
Rotterdam D4 Leonidas D13 (3-4)final
Leonidas D12 Westland D3 (1-4)final
DSHC D3 HUDITO D6 (4-1)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Ring Pass Delft D4 Schiedam D6 (2-3)final
HUDITO D6 Rotterdam D4 (3-1)final
Westland D3 Barendrecht D2-O (4-0)final
Pijnacker D3 Leonidas D12 (1-3)final
Victoria D8 DSHC D3 (2-4)final
Leonidas D13 Delfshaven D1 (2-1)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Barendrecht D2-O Pijnacker D3 (3-3)final
Rotterdam D4 Victoria D8 (1-4)final
Schiedam D6 Westland D3 (1-1)final
DSHC D3 Ring Pass Delft D4 (9-1)final
Leonidas D12 Delfshaven D1 (0-4)scheduled
HUDITO D6 Leonidas D13 (1-1)final