MO18-4

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Jan den Bakker
Manager Fabienne van Kruining
Manager Randy van Yperen
Trainer Esther Bal
Trainer Jeroen van den Berg

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Schiedam MO18-6 Barendrecht MO18-4 12:15
Rijswijk MO18-2 Rotterdam MO18-11 13:30
Ypenburg MO18-3 Spijkenisse MO18-2 15:30
Westland MO18-3 Wateringse veld MO18-2 15:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rijswijk MO18-2 6 18 6 0 0
2 Rotterdam MO18-11 6 15 5 0 1
3 Westland MO18-3 6 13 4 1 1
4 Ypenburg MO18-3 6 10 3 1 2
5 Wateringse veld MO18-2 6 9 3 0 3
6 Spijkenisse MO18-2 6 6 2 0 4
7 Barendrecht MO18-4 6 0 0 0 6
8 Schiedam MO18-6 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 mrt HC Schiedam MO18-6 12:15 uit
16 mrt Rijswijksche Hockey Club MO18-2 15:00 uit
23 mrt HV Westland MO18-3 16:05 thuis - veld 4
6 apr HV Spijkenisse MO18-2 12:55 uit
13 apr Hockey Club Wateringse Veld MO18-2 n.n.b thuis
11 mei Hockey Club Rotterdam MO18-11 n.n.b uit
25 mei HC Ypenburg MO18-3 n.n.b uit
1 jun HC Schiedam MO18-6 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Wateringse veld MO18-2 Spijkenisse MO18-2 (11-1)final
Schiedam MO18-6 Ypenburg MO18-3 (0-7)final
Rotterdam MO18-11 Westland MO18-3 (0-3)final
Barendrecht MO18-4 Rijswijk MO18-2 (2-9)scheduled
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Spijkenisse MO18-2 Rotterdam MO18-11 (3-4)final
Rijswijk MO18-2 Schiedam MO18-6 (9-0)final
Westland MO18-3 Barendrecht MO18-4 (2-1)final
Ypenburg MO18-3 Wateringse veld MO18-2 (1-0)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Schiedam MO18-6 Westland MO18-3 (1-9)final
Rijswijk MO18-2 Ypenburg MO18-3 (3-2)final
Barendrecht MO18-4 Spijkenisse MO18-2 (2-3)final
Rotterdam MO18-11 Wateringse veld MO18-2 (2-1)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Wateringse veld MO18-2 Barendrecht MO18-4 (5-1)final
Spijkenisse MO18-2 Schiedam MO18-6 (6-0)final
Westland MO18-3 Rijswijk MO18-2 (2-3)final
Ypenburg MO18-3 Rotterdam MO18-11 (0-2)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Schiedam MO18-6 Wateringse veld MO18-2 (0-1)final
Westland MO18-3 Ypenburg MO18-3 (3-3)final
Barendrecht MO18-4 Rotterdam MO18-11 (1-3)final
Rijswijk MO18-2 Spijkenisse MO18-2 (3-0)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Spijkenisse MO18-2 Westland MO18-3 (1-2)final
Wateringse veld MO18-2 Rijswijk MO18-2 (0-6)final
Barendrecht MO18-4 Ypenburg MO18-3 (0-4)final
Rotterdam MO18-11 Schiedam MO18-6 (3-1)final