MO18-3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Michiel Vonk
Manager Lisette Smit
Trainer Nkululeko Kwinana
Trainer Nils van Loo

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Pollux MO18-1 Bleiswijk MO18-1 12:00
Zoetermeer MO18-2 Alphen MO18-2 12:10
HDM MO18-3 Klein Zwitserland MO18-3 13:15
Gouda MO18-1 Barendrecht MO18-3 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gouda MO18-1 8 16 5 1 2
2 Alphen MO18-2 8 16 5 1 2
3 Pollux MO18-1 8 15 5 0 3
4 Barendrecht MO18-3 8 15 4 3 1
5 Bleiswijk MO18-1 8 7 2 1 5
6 Klein Zwitserland MO18-3 7 6 2 0 5
7 HDM MO18-3 7 6 2 0 5
8 Zoetermeer MO18-2 6 6 2 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 apr Goudse MHC MO18-1 14:45 uit
15 apr VMHC Pollux MO18-1 15:50 thuis - veld 1
22 apr hdm MO18-3 13:50 uit
13 mei Klein Zwitserland MO18-3 n.n.b thuis
20 mei HV Bleiswijk MO18-1 11:00 uit
3 jun HC Alphen MO18-2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Zoetermeer MO18-2 Barendrecht MO18-3 (2-1)final
HDM MO18-3 Alphen MO18-2 (1-6)final
Gouda MO18-1 Bleiswijk MO18-1 (5-0)final
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
Alphen MO18-2 Zoetermeer MO18-2 (2-1)final
Klein Zwitserland MO18-3 HDM MO18-3 (5-3)final
Bleiswijk MO18-1 Pollux MO18-1 (2-3)final
Barendrecht MO18-3 Gouda MO18-1 (2-2)final
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
Pollux MO18-1 Barendrecht MO18-3 (1-2)final
Gouda MO18-1 Zoetermeer MO18-2 (4-0)final
Klein Zwitserland MO18-3 Alphen MO18-2 (2-4)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
HDM MO18-3 Bleiswijk MO18-1 (4-3)final
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
Bleiswijk MO18-1 Klein Zwitserland MO18-3 (1-2)scheduled
Barendrecht MO18-3 HDM MO18-3 (2-1)final
Zoetermeer MO18-2 Pollux MO18-1 (3-2)final
Alphen MO18-2 Gouda MO18-1 (3-1)final
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Bleiswijk MO18-1 Alphen MO18-2 (2-4)scheduled
ZATERDAG 3 DECEMBER 2022
Pollux MO18-1 Gouda MO18-1 (1-3)final
Klein Zwitserland MO18-3 Barendrecht MO18-3 (2-3)final
ZONDAG 19 FEBRUARI 2023
Pollux MO18-1 Klein Zwitserland MO18-3 (4-2)scheduled
ZATERDAG 11 MAART 2023
Pollux MO18-1 Alphen MO18-2 (8-0)final
Barendrecht MO18-3 Bleiswijk MO18-1 (3-3)final
MAANDAG 13 MAART 2023
Gouda MO18-1 HDM MO18-3 (5-0)scheduled
ZATERDAG 18 MAART 2023
Klein Zwitserland MO18-3 Gouda MO18-1 (0-3)final
HDM MO18-3 Pollux MO18-1 (0-4)final
Bleiswijk MO18-1 Zoetermeer MO18-2 (7-0)final
Alphen MO18-2 Barendrecht MO18-3 (3-3)final
ZATERDAG 25 MAART 2023
Alphen MO18-2 HDM MO18-3 (1-3)final
Bleiswijk MO18-1 Gouda MO18-1 (2-1)final
Klein Zwitserland MO18-3 Pollux MO18-1 (1-7)final
Barendrecht MO18-3 Zoetermeer MO18-2 (5-0)final