Senioren
D3
19:30 - 20:30
1 - CD
Trainer(s)
Mathijs Batenburg
Opmerkingen
D4
20:00 - 21:00
3 - AB
Trainer(s)
Frank Rasenberg
Opmerkingen
Junioren A
MA1
19:00 - 20:00
2 - CD
Trainer(s)
Liesbeth van Det
Opmerkingen
Fysiek
MA2
18:30 - 19:30
1 - AB
Trainer(s)
Jan van der Plas
Opmerkingen
MA4
20:00 - 21:00
3 - CD
Trainer(s)
John Plug
Laurens Govers
Eddy Frieling
Opmerkingen
MA6
20:00 - 21:00
4 - CD
Trainer(s)
Adriaan Teunissen
Daan Schepers
Davey Rosenberg
Floris Dooijes
Howard van der Ree
Jeroen van der Linden
Kenneth Stunnenberg
Koen de Jonge
Max de Jong
Noeri Schravesande
Otto van Duijn
Pelle Berntsen
Robin Scheurwater
Robin Westerdijk
Sebastiaan Visser
Tim Slinkert
Tjiko de Gooijer
Opmerkingen
Training door Heren 4
Junioren B
MB7
19:00 - 20:00
3 - AB
Trainer(s)
Isis Plug
Jennifer Frieling
Robin Braal
Opmerkingen
MB8
19:00 - 20:00
3 - CD
Trainer(s)
Isis Plug
Jennifer Frieling
Robin Braal
Opmerkingen
Junioren C
MC6
18:00 - 19:00
5
Trainer(s)
Naomi de Romph
Tessa Sluijmers
Opmerkingen
MC7
19:00 - 20:00
2 - AB
Trainer(s)
Kim de Kruijff
Mirte Croonen
Opmerkingen
Junioren D
MD6
18:00 - 19:00
3 - CD
Trainer(s)
Brechtje Kouters
Vera Grevers
Opmerkingen
MD7
19:00 - 20:00
4 - CD
Trainer(s)
Jeroen van den Berg
Naomi de Romph
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
17:30 - 18:00
2 - A
Trainer(s)
Fleur Milder
Jette Wisbrun
Opmerkingen
M8E1
18:00 - 19:00
4 - A
Trainer(s)
Fleur Milder
Jette Wisbrun
Opmerkingen
M8E2
18:00 - 19:00
4 - B
Trainer(s)
Raymond Bandell
Opmerkingen
M8E3
18:00 - 19:00
4 - C
Trainer(s)
Sam Wisbrun
Robin Braal
Opmerkingen
M8E4
18:00 - 19:00
4 - D
Trainer(s)
Daphne Gouw
Inge Degelink
Opmerkingen
M8E5
18:00 - 19:00
2 - D
Trainer(s)
Babette de Weerd
Jasmijn Wierda
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E10
17:00 - 18:00
1 - D
Trainer(s)
Anniek Visser
Britte van den Heuvel
Opmerkingen
M6E11
17:00 - 18:00
1 - D
Trainer(s)
Carlijn van Rijswijk
Noortje Van Yperen
Opmerkingen
M6E6
17:00 - 18:00
1 - B
Trainer(s)
Fleur Milder
Jette Wisbrun
Opmerkingen
M6E7
17:00 - 18:00
1 - B
Trainer(s)
Aimee Dijkhuizen
Flore van Onna
Opmerkingen
M6E8
17:00 - 18:00
1 - C
Trainer(s)
Anouk Molenaar
Madelief Nikken
Opmerkingen
M6E9
17:00 - 18:00
1 - C
Trainer(s)
Noraly Heinrici
Violette Hennequin
Opmerkingen
Jongste jeugd F
MF1
17:00 - 18:00
4 - B
Trainer(s)
Bastiaan Hoogstad
Opmerkingen
MF2
17:00 - 18:00
4 - B
Trainer(s)
Dunya Mak
Iris Groesbeek
Opmerkingen
MF3
17:00 - 18:00
4 - C
Trainer(s)
Bobbi Dijk
Lente Prikker
Opmerkingen
MF4
17:00 - 18:00
4 - C
Trainer(s)
Isabel Barnett
Zoë van Veen
Opmerkingen
MF5
17:00 - 18:00
4 - D
Trainer(s)
Charlotte van de Haterd
Merel Notenboom
Opmerkingen
MF6
17:00 - 18:00
4 - D
Trainer(s)
Luna Hennequin
Yael Nieuwenhuizen
Opmerkingen
Jongste jeugd E
Funkey
17:00 - 18:00
6
Trainer(s)
Carlijn van der Linden
Danny Hoorweg
Eva Willems
Floor van der Pas
Isabel Aret
Julia van Beest
Kiki de Bilde
Lenthe Versendaal
Lotte de Knegt
Malú van Zundert
Meja Berkman
Sophie van der Vorm
Yara Milder
Ismae Wiersma
Sam Wisbrun
Robin Braal
Opmerkingen
Senioren
H2
20:30 - 22:00
1 - AB
Trainer(s)
Terke van Wagtendonk
Opmerkingen
H3
20:30 - 22:00
1 - CD
Trainer(s)
Robert Aret
Nigel Hoppema
Opmerkingen
H4
21:00 - 22:00
4 - CD
Trainer(s)
Floris Dooijes
Robin Westerdijk
Opmerkingen
H5
21:00 - 22:00
3 - AB
Trainer(s)
Frank Rasenberg
Opmerkingen
Junioren A
JA1
19:00 - 20:00
6
Trainer(s)
Opmerkingen
Fysiek
JA2
20:00 - 21:00
4 - AB
Trainer(s)
Leon Heijkamp
Opmerkingen
JA3
18:30 - 19:30
1 - CD
Trainer(s)
Mathijs Batenburg
Opmerkingen
Junioren B
JB2
19:00 - 20:00
4 - AB
Trainer(s)
Leon Heijkamp
Opmerkingen
JB3
19:30 - 20:30
1 - AB
Trainer(s)
Jasper Batenburg
Yari Velders
Opmerkingen
Junioren C
JC2
20:00 - 21:00
2 - CD
Trainer(s)
Mels de Goede
Siebe de Goede
Opmerkingen
JC3
18:00 - 19:00
3 - AB
Trainer(s)
Dylan Jongenelis
Max Dubbeldam
Opmerkingen
Junioren D
JD2
19:00 - 20:00
5
Trainer(s)
Brent Beenen
Mike Demelinne
Opmerkingen
JD3
17:00 - 18:00
3 - AB
Trainer(s)
Jay Breek
Raúl van Zundert
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
18:00 - 19:00
2 - A
Trainer(s)
Arthur Sjabbens
Lars Sjabbens
Opmerkingen
J8E2
18:00 - 19:00
2 - B
Trainer(s)
Bernd-Roland Rijn
Thijs van Duuren
Opmerkingen
J8E3
18:00 - 19:00
2 - C
Trainer(s)
Dunya Mak
Iris Groesbeek
Ismae Wiersma
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E4
17:00 - 18:00
1 - A
Trainer(s)
Bernd-Roland Rijn
Thijs van Duuren
Opmerkingen
J6E5
17:00 - 18:00
1 - A
Trainer(s)
Liam van Twist
Luuk Biemans
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JF1
17:00 - 18:00
4 - A
Trainer(s)
Tim Van Calmthout
Opmerkingen
JF2
17:00 - 18:00
4 - A
Trainer(s)
Daphne Gouw
Inge Degelink
Opmerkingen