Wedstrijdschema

Dames
ZD1 - LOHC D1
14:50
Uit
ZD1 - Groen Geel D1
16:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZDJ1 - HC Schiedam DJ3
15:40
Uit
ZDJ1 - VMHC Pollux DJ1
16:20
Uit
ZDJ4 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer DJ3
15:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZDJ4 - BerkelRodenrijs Berkel-Rodenrijs DJ4
16:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes A
ZMA1 - Victoria MA1
15:00
Uit
ZMA1 - Klein Zwitserland MA1
15:40
Thuis
Scheidsrechters: Marc Rijn
ZMA2 - Rapid MA1
14:10
Uit
ZMA2 - Derby MA2
14:50
Uit
ZMA4 - IJssel MA3
12:00
Uit
ZMA4 - HC Schiedam MA5
12:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes B
ZMB12 - Craeyenhout MB12
12:10
Uit
ZMB12 - Ring Pass Delft MB12
12:50
Uit
ZMB4 - Leonidas MB4
13:30
Thuis
Scheidsrechters: Rob Weenink
ZMB4 - R.G.H.C. Tempo '34 MB2
14:50
Thuis
Scheidsrechters: Rob Weenink
ZMB6 - HCGO MB1
11:30
Uit
ZMB6 - HC De Hoeksche Waard MB3
12:10
Uit
ZMB9 - Derby MB5
13:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMB9 - Gouda MB5
14:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes C
ZMC12 - OMHC MC12
11:30
Thuis
Scheidsrechters: Marielle Dries
ZMC12 - HGC MC12
12:50
Thuis
Scheidsrechters: Marielle Dries
ZMC2 - Forcial MC1
13:30
Thuis
Scheidsrechters: Liliane Cramer
ZMC2 - HC Schiedam MC3
14:50
Thuis
Scheidsrechters: Liliane Cramer
ZMC6 - R.G.H.C. Tempo '34 MC4
15:10
Uit
ZMC6 - HCGO MC1
15:50
Uit
Meisjes D
ZMD12 - Ring Pass Delft MD12
10:10
Uit
ZMD12 - LOHC MD12
10:50
Uit
ZMD2 - BerkelRodenrijs Berkel-Rodenrijs MD2
12:25
Uit
ZMD2 - OMHC MD2
13:05
Thuis
Scheidsrechters: Nina Nederhof
ZMD3 - BerkelRodenrijs Berkel-Rodenrijs MD4
09:30
Uit
ZMD3 - Rotterdam MD16
10:50
Uit
ZMD7 - R.G.H.C. Tempo '34 MD4
10:10
Uit
ZMD7 - HC De Hoeksche Waard MD5
10:50
Uit
ZMD8 - Forcial MD4
09:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMD8 - HSD MD2
10:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Heren
ZH1 - Gouda H1
12:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZH1 - HDS H1
14:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZH3 - hdm H4
13:00
Uit
ZH3 - DSHC H5
13:40
Thuis
Scheidsrechters: Rene van Heelsbergen
Jongens B
ZJB1 - R.G.H.C. Tempo '34 JB1
15:30
Thuis
Scheidsrechters: Harold Veelenturf
ZJB1 - HV Westland JB2
16:50
Thuis
Scheidsrechters: Harold Veelenturf
ZJB2 - IJssel JB1
13:30
Uit
ZJB2 - Rapid JB2
14:10
Uit
ZJB3 - BerkelRodenrijs Berkel-Rodenrijs JB3
15:30
Uit
ZJB3 - Rijswijk JB3
16:10
Uit
Jongens C
ZJC1 - OMHC JC12
13:30
Uit
ZJC1 - Rotterdam JC2
14:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJC3 - Victoria JC4
11:30
Uit
ZJC3 - HC De Hoeksche Waard JC1
12:50
Thuis
Scheidsrechters: Tijs Buijs
Jongens D
ZJD2 - HDS JD1
10:10
Uit
ZJD2 - Hudito JD2
10:50
Uit
ZJD3 - Derby JD2
10:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJD3 - Leonidas JD3
10:50
Uit
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Rotterdam MD16 - Berkel-Rodenrijs MD4
10:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Forcial MD4 - HSD MD2
10:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL HGC MC12 - Ommoord MC12
12:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Victoria JC4 - Hoeksche Waard JC1
12:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Forcial MC1 - Schiedam MC3
14:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Leonidas MB4 - Tempo '34 MB2
14:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Derby MB5 - Gouda MB5
14:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Zoetermeer DJ3 - Berkel-Rodenrijs DJ4
16:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Tempo '34 JB1 - Westland JB2
16:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten