Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - Alecto MA1
14:15
Uit
MA2 - R.G.H.C. Tempo '34 MA1
15:30
Uit
MA3 - HCRB MA3
17:15 - 4
Thuis
Scheidsrechters: Emmie van der Zaan
MA4 - Voorhout MA2
15:45
Uit
MA5 - Gouda MA4
16:00 - 3
Thuis
Scheidsrechters: Nigel Hoppema
MA6 - Rapid MA3
16:00 - 2
Thuis
Scheidsrechters: Robin Westerdijk
Meisjes B
MB1 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB2
12:30
Uit
MB2 - Dordrecht MB2
16:05
Uit
MB3 - Victoria MB3
15:00
Uit
MB4 - Leonidas MB5
12:30 - 3
Thuis
Scheidsrechters: Mariska Mak
MB5 - Dordrecht MB4
14:15 - 3
Thuis
Scheidsrechters: Babette Eijkelboom
MB6 - Evergreen MB2
12:30 - 2
Thuis
Scheidsrechters: Robin Westerdijk
MB7 - HC Voorne MB4
14:15 - 2
Thuis
Scheidsrechters: Robbert Lijten
MB8 - Leonidas MB7
17:15 - 1
Thuis
Scheidsrechters: Robbert Lijten
Meisjes C
MC1 - Etten-Leur MC1
10:45
Uit
MC2 - Pijnacker MC1
13:00
Uit
MC3 - Victoria MC3
13:45
Uit
MC4 - IJssel MC1
13:45 - 4
Thuis
Scheidsrechters: Maaike Ahsman en Solenn van Oostenbrugge
MC5 - Forcial MC1
10:45 - 3
Thuis
Scheidsrechters: Isabelle van Ochten en Anna Fial
MC6 - OMHC MC4
10:15
Uit
MC7 - VMHC Pollux MC4
10:45 - 2
Thuis
Scheidsrechters: Kim Ville en Rachel van der Voorden
MC8 - H.C. Souburgh MC3
11:15
Uit
Meisjes D
MD1 - hdm MD2
10:15 - 1
Thuis
Scheidsrechters: Daan van Dijk
MD2 - Spijkenisse MD1
12:00 - 4
Thuis
Scheidsrechters: Rene Schickendantz en Elmer Gouw
MD3 - HC Schiedam MD3
11:45
Uit
MD4 - VMHC Pollux MD1
08:30 - 4
Thuis
Scheidsrechters: Lisanne van Doorn en Floor Prikker
MD5 - VMHC Pollux MD4
09:00 - 3
Thuis
Scheidsrechters: Mandy Nieuwdorp en Emma Timmermans
MD6 - Rapid MD2
12:30
Uit
MD7 - R.G.H.C. Tempo '34 MD4
09:00 - 2
Thuis
Scheidsrechters: Joshua Kijkuit en Martijn van der Linden
MD8 - HV Westland MD7
16:15
Uit
Meisjes E
M6E10 - Krimpen ME2
10:00
Uit
M6E11 - Derby ME7
09:00 - 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E6 - Rotterdam ME12
09:00 - 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E7 - Cartouche ME6
12:30
Uit
M6E8 - Rapid ME3
14:00 - 6
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E9 - Rapid ME6
09:15
Uit
M8E1 - Leonidas M8E1
09:30
Uit
M8E2 - Leonidas M8E2
14:45 - 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E3 - Krimpen M8E1
13:15 - 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E4 - HCGO M8E1
10:00
Uit
M8E5 - Rotterdam M8E10
08:45
Uit
Meisjes F
MF1 - HC Feijenoord MF1
09:00
Uit
MF2 - Dordrecht MF4
09:00 - 6
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF3 - HV Westland MF2
10:15
Uit
MF4 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MF7
10:15 - 6
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF5 - Spijkenisse MF1
09:00
Uit
MF6 - Spijkenisse MF2
11:30 - 6
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens A
JA1 - BerkelRodenrijs JA1
15:30 - 1
Thuis
Scheidsrechters: Wim Riegman en Laurens Govers
JA2 - Victoria JA3
17:45
Uit
JA3 - Evergreen JA1
15:45
Uit
Jongens B
JB1 - Rapid JB1
13:45 - 1
Thuis
Scheidsrechters: Daan van Dijk
JB2 - Derby JB2
17:30
Uit
JB3 - Rotterdam JB5
15:30 - 4
Thuis
Scheidsrechters: Timothy Schox
Jongens C
JC1 - hdm JC3
12:00 - 1
Thuis
Scheidsrechters: Jelle Kouters en Derk Hermans
JC2 - HCRB JC1
12:30
Uit
JC3 - HC De Hoeksche Waard JC2
12:00
Uit
Jongens D
JD1 - Rotterdam JD2
08:30 - 1
Thuis
Scheidsrechters: Rob de Geest en Rene van Heelsbergen
JD2 - Leonidas JD3
10:15 - 4
Thuis
Scheidsrechters: Kai Kouwenhoven en Jonas Bakker
JD3 - Rapid JD3
12:45
Uit
Jongens E
J6E4 - Leonidas JE5
15:15 - 6
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J6E5 - Rotterdam JE11
08:45
Uit
J8E1 - HC Capelle J8E1
10:15 - 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J8E2 - Ring Pass Delft J8E2
10:00
Uit
J8E3 - Kieviten J8E2
11:45 - 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens F
JF2 - Klein Zwitserland JF4
10:45
Uit
JF3 - Krimpen JF1
12:45 - 6
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten