Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - HC Athena MA1
12:10
Uit
MA2 - Rotterdam MA3
14:00 - 1
Thuis
Scheidsrechters: Timothy Schox
MA3 - Wateringse veld MA1
16:00
Uit
MA4 - Spijkenisse MA3
15:35
Uit
MA5 - Victoria MA5
17:40 - 1
Thuis
Scheidsrechters: Jesse Kemperman
Meisjes B
MB1 - BerkelRodenrijs Berkel-Rodenrijs MB1
14:00
Uit
MB2 - Kieviten MB1
12:10 - 1
Thuis
Scheidsrechters: Sander Riegman en Jacco Stein
MB3 - R.G.H.C. Tempo '34 MB2
14:00 - 3
Thuis
Scheidsrechters: Stijn de Ridder
MB4 - Dordrecht MB2
15:50 - 4
Thuis
Scheidsrechters: Fenna Esajas en Noa van Frankfoort
MB5 - HV Westland MB3
16:15
Uit
MB6 - LOHC MB8
15:50 - 3
Thuis
Scheidsrechters: Robbert Lijten
MB7 - BerkelRodenrijs Berkel-Rodenrijs MB6
12:30
Uit
MB8 - hdm MB8
12:45
Uit
MB9 - Derby MB5
15:50 - 2
Thuis
Scheidsrechters: Julia Voet en Tirza van Ballegooijen
Meisjes C
MC1 - Cartouche MC1
10:20
Uit
MC2 - LOHC MC2
10:20 - 1
Thuis
Scheidsrechters: Mariska Mak
MC3 - R.G.H.C. Tempo '34 MC1
12:10 - 3
Thuis
Scheidsrechters: Martijn van der Linden en Joshua Kijkuit
MC4 - Rotterdam MC8
12:10 - 2
Thuis
Scheidsrechters: Isabel Smit en Isabelle van Ochten
MC5 - HC De Hoeksche Waard MC4
12:45
Uit
MC6 - hdm MC10
10:20 - 3
Thuis
Scheidsrechters: Pepijn van Polanen Petel en Niels Westerveen
MC7 - Rotterdam MC14
14:40
Uit
MC8 - Roomburg MC6
10:20 - 2
Thuis
Scheidsrechters: Max Venema en Alexander Spoelma
Meisjes D
MD1 - Leonidas MD1
08:30 - 1
Thuis
Scheidsrechters: Jelle Kouters en Rene van Heelsbergen
MD2 - BerkelRodenrijs Berkel-Rodenrijs MD2
10:35
Uit
MD3 - Leonidas MD3
08:30 - 4
Thuis
Scheidsrechters: Kim den Otter en Lara van de Pol
MD4 - HC Voorne MD2
09:45
Uit
MD5 - Forcial MD2
10:05
Uit
MD6 - Derby MD4
08:30 - 3
Thuis
Scheidsrechters: Floor Prikker en Britt van Soldt
MD7 - VMHC Pollux MD2
13:00
Uit
MD8 - Rotterdam MD15
08:30 - 2
Thuis
Scheidsrechters: Tirza van Dijk en Montana van Straaten
Meisjes E
M6E1 - Rapid M6E2
09:00
Uit
M6E2 - Rotterdam M6E4
09:50
Uit
M6E3 - Dordrecht M6E2
09:00 - 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E4 - Dordrecht M6E3
08:45
Uit
M6E5 - Leonidas M6E4
09:00 - 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E6 - Derby M6E3
08:45
Uit
M6E7 - HC De Hoeksche Waard M6E3
09:00
Uit
M8E1 - Leonidas M8E3
10:15 - 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E2 - Schoonhoven M8E2
09:30
Uit
M8E3 - H.C. Souburgh M8E1
11:45 - 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E4 - HV Westland M8E4
08:30
Uit
M8E5 - Ring Pass Delft M8E5
10:00
Uit
Meisjes F
MF1 - Hudito MF1
09:00
Uit
MF2 - BerkelRodenrijs Berkel-Rodenrijs MF3
09:45
Uit
MF3 - HV Westland MF3
10:00 - 6
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF4 - HC De Hoeksche Waard MF2
11:15 - 6
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF5 - Derby MF2
12:30 - 6
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens A
JA1 - Cartouche JA2
17:40
Uit
JA2 - Dordrecht JA2
15:50 - 1
Thuis
Scheidsrechters: Wim Riegman en Laurens Govers
Jongens B
JB1 - Voorhout JB1
12:15
Uit
JB2 - HC Voorne JB1
10:20 - 4
Thuis
Scheidsrechters: Robin Westerdijk
JB3 - Spijkenisse JB1
09:00
Uit
Jongens C
JC1 - Pijnacker JC1
13:00
Uit
JC2 - Dordrecht JC2
12:35
Uit
JC3 - HDS JC3
14:00 - 2
Thuis
Scheidsrechters: Jesper van Dijk en Dennis Laven
Jongens D
JD1 - OMHC JD1
12:10 - 4
Thuis
Scheidsrechters: Rob de Geest en Thijs van Duuren
JD2 - Rapid JD1
14:00 - 4
Thuis
Scheidsrechters: Anouk Schepers en Inge Dekkers
JD3 - Leonidas JD3
11:30
Uit
Jongens E
J6E1 - Dordrecht J6E3
13:45 - 6
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J6E2 - Waddinxvn J6E1
09:45
Uit
J6E3 - Dordrecht J6E4
08:45
Uit
J8E1 - Pijnacker J8E1
13:15 - 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J8E2 - HV Westland J8E1
09:45
Uit
Jongens F
JF1 - HC De Hoeksche Waard JF1
08:45 - 6
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten