Organisatie

Accommodatie
Gert-jan Spoormaker Voorzitter
Paul Kramer Accommodatie zaal
ICT
Ruben Koeze Databeheer en LISA
Klein onderhoud (incl EHBO)
Rob Weenink Beheerder
Evenementen, Activiteiten en Horeca
Activiteitencommissie
Nicole van Klaveren Lid
Danique van der Hoeven Lid
Xander Heijnen Voorzitter
Laura Riegman Lid
Jan van der Plas Lid
Nini van Dongen Lid
Amber Huijgen Lid
Activiteitencommissie Jongste Jeugd
Marleen Bravenboer-koerselman Voorzitter
Barcommissie
Sten Limburg Commissaris
Laura Riegman Commissaris
Marianne Beenen Commissaris
Grote evenementen
Marianne Beenen Commissaris
Toernooicommissie
Jean-Paul Batenburg Lid
Mathijs Batenburg Lid
Annemarijn Batenburg Lid
Kasper Fuhring Voorzitter
Financiële commissie
Remko Jellema Voorzitter
Esther Kouwenhoven-debets Ledenadministratie
Nichan Neuteboom Facturatie
Wilfred Groenenberg Control & Reporting
Karin van den Akker Administratie
Dennis Laven Financiële planning
Karin van den Akker Financiën Sponsoring
Hockey Support
Reninca de la Combé Voorzitter
Arbitragecommissie
Jeroen van der Linden Manager
Jeroen van der Linden Spelleidersopleiding
Coen Elmendorp Begeleiding
Peter Langendijk Begeleiding
Jeroen van der Linden Coordinator opleidingen
Marcel Wijnen Begeleiding
Frank van den Heuvel Begeleiding
Rene van Heelsbergen Begeleiding
Jan Breusers Begeleiding
Laurens Govers Begeleiding
Laurens Govers Secretaris
Reninca de la Combé Coördinator CS +
Mark van der Waal Lid
Hockey materialen
Jean-Paul Batenburg Commissaris
Mathijs Batenburg Commissaris
Wedstrijdsecretariaat en planning
Cynthia Zuijdweg Wedstrijdplanning zaterdag
Cynthia Zuijdweg Wedstrijdplanning zondag
Jeanette Dunkhorst Manager
Suzanne van der Velden Wedstrijdsecretaris Jongste jeugd
Jeanette Dunkhorst Wedstrijdsecretaris Junioren
Jeanette Dunkhorst Wedstrijdsecretaris Senioren
Gabriëlle Groeneweg Wedstrijdsecretaris Zaalhockey
Cynthia Zuijdweg Planning Zondag
Sponsorcommissie
Bart Jalink Voorzitter
Monique Spoormaker Projecten
Jasper Willems Topsponsors
Jasper Bredius Bord en teamsponsoring
Business Club
Corniel van der Meer Voorzitter
Patrick Schotte bestuurslid
Arjan Degelink bestuurslid
Arentine Vlemmings bestuurslid
Staf & Ondersteuning
Communicatie
Marianne Beenen Commissaris
Juridische Zaken
Allard Nierman Commissaris
Sanctiecommissie
Fredy von Hombracht Voorzitter
Arthur Govaert Lid
Lammert van Wagtendonk Lid
Tuchtcommissie
Marcel Wijnen Voorzitter
Vertrouwenscontactpersoon
Maartje van Wagtendonk Vertrouwenscontactpersoon
Technische commissie
Wim Milder Voorzitter
Monique Braal Trainingscoördinator
Breedtelijn - recreatieve sport
Arthur Sjabbens Manager
Marnix Verweij Keeperscoördinator
Jelle Kouters Keeperscoördinator
Raymond Bandell Lijncoördinator Jongens A
Raymond Bandell Lijncoördinator Jongens B
Raymond Bandell Lijncoördinator Jongens C
Raymond Bandell Lijncoördinator Jongens D
Jan Willem Beverdam Lijncoördinator Meisjes A
Jan Willem Beverdam Lijncoördinator Meisjes B
René van Hogerhuis Lijncoördinator Meisjes C
Joanne Spreij Lijncoördinator Meisjes D
Gerrie Rorijs Lijncoördinator Senioren dames
Robbert Lijten Lijncoördinator Senioren heren
Jongste Jeugd
Thérèse Pieters Coördinator
Marianne Wiersma Coördinator
Liesbeth van Det Trainingscoördinator
Liesbeth van Det Technisch coördinator
Bianca Heijnen Lijncoördinator Jongens E6
Mila Kerpel Lijncoördinator Jongens E8
Rene Schickendantz Lijncoördinator Jongens F
Vincent Bergsma Lijncoördinator Jongens F
Bianca Heijnen Lijncoördinator Meisjes E6
Mila Kerpel Lijncoördinator Meisjes E8
Vincent Bergsma Lijncoördinator Meisjes F
Rene Schickendantz Lijncoördinator Meisjes F
Toplijn-prestatiesport
Jorgen Kwinkelenberg Trainingscoördinator
Koen Schelling Lijncoördinator
Ted Sluijs Secretaris