Organisatie

Accommodatie
Gert-jan Spoormaker Voorzitter
Chris de Jong Accommodatie zaal
IV (Informatie Voorziening)
Harold Veelenturf Databeheer en LISA
Chris de Jong Commissaris
Rob Samuels Commissaris
Harold Veelenturf Technisch beheer website
Harold Veelenturf Scorebord-LED scherm
Harold Veelenturf Kantoorautomatisering-wifi
Klein onderhoud (incl EHBO)
Rob Weenink Beheerder
Evenementen, Activiteiten en Horeca
Danielle de Wilde Voorzitter
Actcie vrijdag en zondagmiddag
Jan van der Plas Commissaris
Amber Huijgen Commissaris
Babette Eijkelboom Commissaris
Zé van den Burg Commissaris
Laura Riegman Commissaris
Jochem van der Linden Commissaris
Nini van Dongen Commissaris
Activiteitencommissie
Nicole van Klaveren Voorzitter
Mathijs Batenburg Commissaris
Jan van der Plas Commissaris
Tim Schraa Commissaris
Yari Velders Commissaris
Puck Wijmer Commissaris
Robin Braal Commissaris
Maayke Van der Schans Commissaris
Nicole van Klaveren Commissaris
Sophie van Litsenburg Commissaris
Daan van der Plas Commissaris
Activiteitencommissie Jongste Jeugd
Marleen Bravenboer-koerselman Voorzitter
Grote evenementen
Marianne Beenen Commissaris
Financiële commissie
Marco Veldhuis Voorzitter
Esther Kouwenhoven Ledenadministratie
Nichan Neuteboom Facturatie
Wilfred Groenenberg Control & Reporting
Karin van den Akker Administratie
Dennis Laven Financiële planning
Karin van den Akker Financiën Sponsoring
Hockey Support
Iris Jansens Voorzitter
Arbitragecommissie
Jeroen van der Linden Manager
Jeroen van der Linden Spelleidersopleiding
Coen Elmendorp Begeleiding
Peter Langendijk Begeleiding
Jeroen van der Linden Coordinator opleidingen
Marcel Wijnen Begeleiding
Frank van den Heuvel Begeleiding
Rene van Heelsbergen Begeleiding
Jan Breusers Begeleiding
Laurens Govers Begeleiding
Laurens Govers Secretaris
Reninca de la Combé Coördinator CS +
Hockey materialen
Cynthia Zuijdweg Commissaris
Wedstrijdsecretariaat en planning
Cynthia Zuijdweg Wedstrijdplanning zaterdag
Marielle Dries Manager
Cynthia Zuijdweg Wedstrijdplanning zondag
Ilse Bruijstens Wedstrijdsecretaris Jongste jeugd
Marielle Dries Wedstrijdsecretaris Junioren
Gabriëlle Groeneweg Wedstrijdsecretaris Junioren
Marielle Dries Wedstrijdsecretaris Senioren
Gabriëlle Groeneweg Wedstrijdsecretaris Zaalhockey
Cynthia Zuijdweg Planning Zondag
Kascommissie
Nicole Schimmer Lid
Marianne Voet - Van Der Graaf Lid
Sponsorcommissie
Wim Milder Voorzitter
Robert Milder Senior relatiemanager
Jasper Bredius Bord en teamsponsoring
Gert Ronde Sponsorcommissie
Edwin van der El Commissaris
Business Club
Corniel van der Meer Voorzitter
Wim Milder Commissaris
Arentine Vlemmings Commissaris
Staf & Ondersteuning
Marianne Beenen Verenigingsmanager
Communicatie
Marianne Beenen Coördinator
Gedrag en Sociale Zaken
Fredy von Hombracht Voorzitter
Arthur Govaert Lid
Lammert van Wagtendonk Lid
Juridische Zaken
Allard Nierman Commissaris
Tuchtcommissie
Marcel Wijnen Voorzitter
Rémi Adriaansens Lid
Herman Broers Lid
Vertrouwenscontactpersoon
Maartje van Wagtendonk Vertrouwenscontactpersoon
Technische commissie
Koen Schelling Voorzitter
Monique Braal Trainingscoördinator
Monique Levin Trainingscoördinator
Breedtelijn - recreatieve sport
Rene Schickendantz Manager
Jelle Kouters Keeperscoördinator
Jan Willem Beverdam Lijncoördinator Jongens A
Jan Willem Beverdam Lijncoördinator Jongens B
Raymond Bandell Lijncoördinator Jongens C
Raymond Bandell Lijncoördinator Jongens D
Jan Willem Beverdam Lijncoördinator Meisjes A
René van Hogerhuis Lijncoördinator Meisjes B
Joanne Spreij Lijncoördinator Meisjes C
Thérèse Pieters Lijncoördinator Meisjes D
Deborah Liebeek Lijncoördinator Meisjes D
Gerrie Rorijs Lijncoördinator Senioren dames
Robbert Lijten Lijncoördinator Senioren heren
G-hockey
Boris van Beek Commissaris
Roos Struik Commissaris
Jongste Jeugd
Thérèse Pieters Coördinator
Marianne Wiersma Coördinator
Liesbeth van Det Trainingscoördinator
Liesbeth van Det Technisch coördinator
Vincent Bergsma Lijncoördinator Jongens E6
Rene Schickendantz Lijncoördinator Jongens E6
Bianca Heijnen Lijncoördinator Jongens E8
Mila Kerpel Lijncoördinator Jongens F
Vincent Bergsma Lijncoördinator Meisjes E6
Rene Schickendantz Lijncoördinator Meisjes E6
Bianca Heijnen Lijncoördinator Meisjes E8
Mila Kerpel Lijncoördinator Meisjes F
Toplijn-prestatiesport
Jorgen Kwinkelenberg Trainingscoördinator
Koen Schelling Manager
Ted Sluijs Secretaris