Dames 2

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas D8 22 55 17 4 1
2 Victoria D3 22 55 17 4 1
3 Gouda D2 22 48 14 6 2
4 Schiedam D3 22 47 14 5 3
5 Ommoord D2 22 37 11 4 7
6 Rotterdam D5 22 27 8 3 11
7 IJssel D2 22 27 8 3 11
8 Derby D2 22 26 8 2 12
9 Schiedam D6 22 22 6 4 12
10 Alphen D2 22 16 4 4 14
11 Barendrecht D2 22 10 3 1 18
12 HUDITO D5 22 5 1 2 19

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2016
Gouda D2 (O) Barendrecht D2 (O) 2-0
Schiedam D6 Rotterdam D5 2-5
Schiedam D3 Ommoord D2 (O) 2-1
Leonidas D8 Derby D2 (O) 7-2
IJssel D2 (O) Alphen D2 (O) 2-1
Victoria D3 HUDITO D5 6-1
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2016
Ommoord D2 (O) Gouda D2 (O) 1-1
Alphen D2 (O) Schiedam D6 1-1
Barendrecht D2 (O) Leonidas D8 1-6
HUDITO D5 IJssel D2 (O) 1-4
Derby D2 (O) Victoria D3 0-3
Rotterdam D5 Schiedam D3 1-2
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2016
Alphen D2 (O) Rotterdam D5 3-5
IJssel D2 (O) Derby D2 (O) 2-1
Leonidas D8 Ommoord D2 (O) 4-2
Schiedam D6 HUDITO D5 3-0
Gouda D2 (O) Schiedam D3 0-2
Victoria D3 Barendrecht D2 (O) 4-0
ZONDAG 2 OKTOBER 2016
Schiedam D3 Leonidas D8 0-4
Rotterdam D5 Gouda D2 (O) 0-3
Ommoord D2 (O) Victoria D3 1-1
HUDITO D5 Alphen D2 (O) 0-3
Barendrecht D2 (O) IJssel D2 (O) 1-0
Derby D2 (O) Schiedam D6 2-1
ZONDAG 9 OKTOBER 2016
Leonidas D8 Gouda D2 (O) 2-2
HUDITO D5 Rotterdam D5 1-4
Victoria D3 Schiedam D3 3-3
Schiedam D6 Barendrecht D2 (O) 5-0
Alphen D2 (O) Derby D2 (O) 2-3
IJssel D2 (O) Ommoord D2 (O) 0-2
ZONDAG 16 OKTOBER 2016
Schiedam D3 IJssel D2 (O) 3-0
Derby D2 (O) HUDITO D5 2-2
Ommoord D2 (O) Schiedam D6 4-0
Gouda D2 (O) Victoria D3 2-2
Rotterdam D5 Leonidas D8 3-3
Barendrecht D2 (O) Alphen D2 (O) 0-3
ZONDAG 30 OKTOBER 2016
Derby D2 (O) Rotterdam D5 3-1
IJssel D2 (O) Gouda D2 (O) 1-3
Schiedam D6 Schiedam D3 0-3
Victoria D3 Leonidas D8 0-3
HUDITO D5 Barendrecht D2 (O) 0-0
Alphen D2 (O) Ommoord D2 (O) 1-4
ZONDAG 6 NOVEMBER 2016
Schiedam D3 Alphen D2 (O) 0-0
Ommoord D2 (O) HUDITO D5 5-1
Rotterdam D5 Victoria D3 1-4
Barendrecht D2 (O) Derby D2 (O) 3-2
Gouda D2 (O) Schiedam D6 6-3
ZONDAG 13 NOVEMBER 2016
HUDITO D5 Schiedam D3 1-2
IJssel D2 (O) Victoria D3 1-5
Schiedam D6 Leonidas D8 0-0
Derby D2 (O) Ommoord D2 (O) 1-2
Alphen D2 (O) Gouda D2 (O) 2-4
Barendrecht D2 (O) Rotterdam D5 0-1
ZONDAG 20 NOVEMBER 2016
Gouda D2 (O) HUDITO D5 5-3
Leonidas D8 Alphen D2 (O) 4-0
Ommoord D2 (O) Barendrecht D2 (O) 3-0
Schiedam D3 Derby D2 (O) 4-0
IJssel D2 (O) Rotterdam D5 5-2
Victoria D3 Schiedam D6 8-1
ZONDAG 27 NOVEMBER 2016
HUDITO D5 Leonidas D8 0-5
Alphen D2 (O) Victoria D3 0-2
Rotterdam D5 Ommoord D2 (O) 3-0
Derby D2 (O) Gouda D2 (O) 2-3
Barendrecht D2 (O) Schiedam D3 0-5
Schiedam D6 IJssel D2 (O) 0-3
ZONDAG 5 MAART 2017
Leonidas D8 IJssel D2 (O) 5-0
ZONDAG 12 MAART 2017
Rotterdam D5 Schiedam D6 1-4
HUDITO D5 Victoria D3 1-6
Derby D2 (O) Leonidas D8 1-3
Barendrecht D2 (O) Gouda D2 (O) 0-3
Alphen D2 (O) IJssel D2 (O) 2-2
Ommoord D2 (O) Schiedam D3 2-2
ZONDAG 19 MAART 2017
Gouda D2 (O) Ommoord D2 (O) 2-1
Schiedam D6 Alphen D2 (O) 1-1
Leonidas D8 Barendrecht D2 (O) 3-1
Victoria D3 Derby D2 (O) 5-1
IJssel D2 (O) HUDITO D5 3-0
Schiedam D3 Rotterdam D5 5-4
ZONDAG 26 MAART 2017
Ommoord D2 (O) Leonidas D8 1-3
HUDITO D5 Schiedam D6 0-2
Derby D2 (O) IJssel D2 (O) 3-2
Barendrecht D2 (O) Victoria D3 2-8
Rotterdam D5 Alphen D2 (O) 3-0
Schiedam D3 Gouda D2 (O) 1-1
ZONDAG 2 APRIL 2017
Victoria D3 Ommoord D2 (O) 4-3
IJssel D2 (O) Barendrecht D2 (O) 4-0
Schiedam D6 Derby D2 (O) 0-1
Alphen D2 (O) HUDITO D5 6-0
Gouda D2 (O) Rotterdam D5 1-1
Leonidas D8 Schiedam D3 2-0
ZONDAG 9 APRIL 2017
Derby D2 (O) Alphen D2 (O) 3-2
Gouda D2 (O) Leonidas D8 1-1
Schiedam D3 Victoria D3 0-0
Barendrecht D2 (O) Schiedam D6 0-4
Ommoord D2 (O) IJssel D2 (O) 1-0
Rotterdam D5 HUDITO D5 4-2
ZONDAG 7 MEI 2017
IJssel D2 (O) Schiedam D3 4-3
Victoria D3 Gouda D2 (O) 2-1
HUDITO D5 Derby D2 (O) 1-5
Alphen D2 (O) Barendrecht D2 (O) 1-0
Leonidas D8 Rotterdam D5 3-0
Schiedam D6 Ommoord D2 (O) 2-0
ZONDAG 14 MEI 2017
Rotterdam D5 Derby D2 (O) 3-1
Schiedam D3 Schiedam D6 2-0
Ommoord D2 (O) Alphen D2 (O) 2-1
Leonidas D8 Victoria D3 0-1
Barendrecht D2 (O) HUDITO D5 1-2
Gouda D2 (O) IJssel D2 (O) 5-1
ZONDAG 21 MEI 2017
Schiedam D6 Gouda D2 (O) 1-3
IJssel D2 (O) Leonidas D8 1-4
Victoria D3 Rotterdam D5 3-0
HUDITO D5 Ommoord D2 (O) 0-3
Alphen D2 (O) Schiedam D3 1-3
Derby D2 (O) Barendrecht D2 (O) 6-0
ZONDAG 28 MEI 2017
Victoria D3 IJssel D2 (O) 2-0
Ommoord D2 (O) Derby D2 (O) 2-2
Schiedam D3 HUDITO D5 3-0
Rotterdam D5 Barendrecht D2 (O) 2-3
Leonidas D8 Schiedam D6 6-0
Gouda D2 (O) Alphen D2 (O) 1-0
ZONDAG 11 JUNI 2017
Schiedam D6 Victoria D3 0-8
HUDITO D5 Gouda D2 (O) 1-4
Derby D2 (O) Schiedam D3 1-3
Rotterdam D5 IJssel D2 (O) 0-0
Barendrecht D2 (O) Ommoord D2 (O) 0-4
Alphen D2 (O) Leonidas D8 0-5
ZONDAG 18 JUNI 2017
Gouda D2 (O) Derby D2 (O) 5-1
Leonidas D8 HUDITO D5 7-0
Ommoord D2 (O) Rotterdam D5 1-0
Victoria D3 Alphen D2 (O) 7-0
IJssel D2 (O) Schiedam D6 1-1
Schiedam D3 Barendrecht D2 (O) 5-0