Home
De Club
Bestuur
Commissies
Vertrouwenscontactpersoon
Vrijwilligers & Vacatures
Beleids- en gedragsregels
Huishoudelijk reglement
Lidmaatschap & Contributie
Club en Historie
FAQ & LISA
Hockey
Wedstrijdschema
Trainingsschema
Arbitrage
Jongste Jeugd
Ouders
Major Domus
Trimhockey
Spelregels
Positief sportklimaat
Zaalhockey
Sponsoring
Sponsors
Sponsor worden
HCB Business club
Horeca
Contact
Adres en route
Complex
Gevonden voorwerpen
DWF
Mijn HCB
Jongste Jeugd Meisjes
JJ Meisjes
MO8-1
MO8-2
MO8-3
MO8-4
MO8-5
MO9-1
MO9-2
MO9-3
MO9-4
MO9-5
MO9-6
MO10-1
MO10-2
MO10-3
MO10-4
MO10-5
Proef E en F meisjes
Jongste Jeugd Jongens
JJ Jongens
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO10-1
JO10-2
JJ-jongens
Junioren Meisjes
MO12-1
MO12-2
MO12-3
MO12-4
MO12-5
MO12-6
MO12-7
MO12-8
MO14-1
MO14-2
MO14-3
MO14-4
MO14-5
MO14-6
MO14-7
MO14-8
MO14-9
MO16-1
MO16-2
MO16-3
MO16-4
MO16-5
MO16-6
MO16-7
MO18-1
MO18-2
MO18-3
MO18-4
MO18-5
Junioren Jongens
JO12-1
JO12-2
JO14-1
JO14-2
JO16-1
JO16-2
JO16-3
JO18-1
JO18-2
Senioren Dames
Dames 1
Dames 2
Dames 3
DO25-1
DO25-2
DO25-3
DO25-4
Senioren Heren
Heren 1
Heren 2
Heren Sevens 1
H30-1
H45-1
HO25-1
Veteranen plus
Hoofdschema
Week 12
Week 13
Week 14
Week 15
Week 16
Week 17
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Dit schema loopt van 18-3-2024 t/m 24-3-2024
Senioren
D1
20:00 - 22:00
4
Trainer(s)
Jos Vermeulen
Claire Visser
Opmerkingen
Oefenwedstrijd: 20:30 Etten-Leur dames 1
DO25-4
20:00 - 21:30
3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
MO18-1
18:00 - 20:00
1 - AB
Trainer(s)
Floris Roos
Casper vincent Kreeft
Opmerkingen
Junioren B
MO16-1
17:30 - 19:30
1 - CD
Trainer(s)
Tim Schilling
Claire Visser
Opmerkingen
MO16-2
19:30 - 21:30
2 - AB
Trainer(s)
Nkululeko Kwinana
Joëlle Kampman
Opmerkingen
Junioren C
MO14-1
18:30 - 20:00
4 - AB
Trainer(s)
Kai Kouwenhoven
Florent Vaal
Opmerkingen
Din 18h30 / 20h00
MO14-2
17:30 - 19:30
2 - AB
Trainer(s)
Nkululeko Kwinana
Tessa Sluijmers
Opmerkingen
Junioren D
MO12-1
18:30 - 20:00
3 - CD
Trainer(s)
Koen Arends
Lars Heij
Opmerkingen
voor H1 / D1 na 18h
MO12-2
17:30 - 19:00
2 - CD
Trainer(s)
Micha Frèrejean
Meggie Steenbergen
Opmerkingen
Senioren
H1
20:00 - 22:00
1
Trainer(s)
Victor Kwinkelenberg
Floris Roos
Opmerkingen
Junioren A
JO18-1
20:00 - 22:00
3 - CD
Trainer(s)
Thomas Bal
Jan Jaap de Vin
Opmerkingen
Junioren B
JO16-1
19:00 - 21:00
2 - CD
Trainer(s)
Marnix Verweij
Owen Mclaughlin
Opmerkingen
Din 19h / 21h
Junioren C
JO14-1
17:30 - 19:30
4 - CD
Trainer(s)
Matthijs Aret
Robert Aret
Opmerkingen
JO14-2
17:30 - 18:30
4 - AB
Trainer(s)
Jean-Pierre Broeren
Tijn Klifman
Opmerkingen
+ 2 x JO16-1 trainer (Tijn is contact)
Junioren D
JO12-1
18:00 - 19:30
3 - AB
Trainer(s)
Mike van Geel
Brent Beenen
Opmerkingen
Voor H1
Lid worden?
Blaashal, doe je mee?
Agenda
15-6
Jongste Jeugd slotdag
22-6
Friends & family toernooi
Volledige agenda
Vind jij ons al leuk?
Copyright 2009 - 2016 HC Barendrecht | Alle rechten voorbehouden