Wedstrijdschema

Jongens F
ZMF2 - Hudito MF1
09:30
Uit
ZMF2 - Pijnacker MF1
10:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMF3 - Pijnacker MF2
11:00
Uit
ZMF3 - Hudito MF3
11:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMF4 - HC Schiedam MF2
09:30
Uit
ZMF4 - Leonidas MF2
10:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMF5 - Leonidas MF1
10:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMF5 - OMHC MF2
10:50
Uit
Meisjes B
ZMB5 - HC Voorne MB3
13:30
Uit
ZMB5 - H.C. Souburgh MB2
14:10
Thuis
Scheidsrechters: Toby Nieuwdorp
ZMB7 - HC De Hoeksche Waard MB3
15:30
Uit
ZMB7 - Alphen MB4
16:10
Thuis
Scheidsrechters: Theo Kouters
Meisjes C
ZMC4 - HV Westland MC3
12:10
Thuis
Scheidsrechters: Edwin Verschoof
ZMC4 - Spijkenisse MC2
12:50
Uit
ZMC7 - Forcial MC3
12:40
Uit
ZMC7 - Rapid MC5
13:20
Thuis
Scheidsrechters: Niels Westerveen
Meisjes E
ZM6E11 - VMHC Pollux ME3
12:10
Uit
ZM6E11 - HC Schiedam ME6
12:50
Uit
ZM6E7 - Spijkenisse ME4
09:30
Uit
ZM6E7 - Leonidas ME9
10:10
Uit
ZM6E8 - Rotterdam ME17
11:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM6E8 - HC Schiedam ME9
12:50
Uit
ZM6E9 - R.G.H.C. Tempo '34 ME6
11:30
Uit
ZM6E9 - Dordrecht ME7
12:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM8E1 - HC De Hoeksche Waard M8E1
12:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM8E1 - Leonidas M8E1
12:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens A
ZJA3 - Derby JA2
15:30
Uit
ZJA3 - Spijkenisse JA1
16:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens C
ZJC3 - Rapid JC3
14:00
Uit
ZJC3 - delfshaven JC1
14:40
Thuis
Scheidsrechters: Erik Beenen
Jongens E
ZJ6E4 - Rotterdam JE7
09:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJ6E4 - Derby JE3
10:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJ6E5 - Ypenburg JE4
09:30
Uit
ZJ6E5 - BerkelRodenrijs JE4
10:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJ8E1 - Dordrecht J8E1
13:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJ8E1 - Rapid J8E1
14:50
Uit
ZJ8E2 - Forcial J8E1
15:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJ8E2 - Derby J8E1
16:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens F
ZJF1 - HC De Hoeksche Waard JF1
10:10
Uit
ZJF1 - HC Capelle JF1
10:50
Uit
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Rotterdam JE7 - Derby JE3
10:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Leonidas MF2 - Schiedam MF2
10:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Tempo '34 ME6 - Dordrecht ME7
12:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Rotterdam ME17 - Schiedam ME9
12:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Dordrecht J8E1 - Rapid J8E1
14:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Derby J8E1 - Forcial J8E1
16:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten