Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Dominique Helleman
Coach René Blondé
Manager René Blondé
Trainer René Blondé
Trainer Jochem van der Linden

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alphen D2 Barendrecht D2 12:45
HUDITO D5 Derby D2 14:15
IJssel D2 Schiedam D3 12:45
Leonidas D8 Rotterdam D5 9:30
Schiedam D6 Ommoord D2 12:45
Victoria D3 Gouda D2

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas D8 16 40 12 4 0
2 Victoria D3 16 37 11 4 1
3 Gouda D2 16 33 9 6 1
4 Schiedam D3 16 32 9 5 2
5 Ommoord D2 16 24 7 3 6
6 Rotterdam D5 16 23 7 2 7
7 IJssel D2 16 22 7 1 8
8 Derby D2 16 19 6 1 9
9 Schiedam D6 16 18 5 3 8
10 Alphen D2 16 13 3 4 9
11 Barendrecht D2 16 7 2 1 13
12 HUDITO D5 16 2 0 2 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mei HC Alphen D2 12:45 uit
14 mei D.H.C. Hudito D5 n.n.b thuis - veld 1
21 mei H.C. Derby D2 14:30 uit
28 mei Hockey Club Rotterdam D5 14:30 uit
11 jun OMHC D2 n.n.b thuis - veld 1
18 jun HC Schiedam D3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2016
Schiedam D6 Rotterdam D5 2-5
Schiedam D3 Ommoord D2 2-1
Gouda D2 Barendrecht D2 2-0
Victoria D3 HUDITO D5 6-1
Leonidas D8 Derby D2 7-2
IJssel D2 Alphen D2 2-1
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2016
Rotterdam D5 Schiedam D3 1-2
Ommoord D2 Gouda D2 1-1
HUDITO D5 IJssel D2 1-4
Barendrecht D2 Leonidas D8 1-6
Alphen D2 Schiedam D6 1-1
Derby D2 Victoria D3 0-3
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2016
Leonidas D8 Ommoord D2 4-2
Gouda D2 Schiedam D3 0-2
Victoria D3 Barendrecht D2 4-0
IJssel D2 Derby D2 2-1
Alphen D2 Rotterdam D5 3-5
Schiedam D6 HUDITO D5 3-0
ZONDAG 2 OKTOBER 2016
Schiedam D3 Leonidas D8 0-4
Barendrecht D2 IJssel D2 1-0
Derby D2 Schiedam D6 2-1
Ommoord D2 Victoria D3 1-1
Rotterdam D5 Gouda D2 0-3
HUDITO D5 Alphen D2 0-3
ZONDAG 9 OKTOBER 2016
Victoria D3 Schiedam D3 3-3
HUDITO D5 Rotterdam D5 1-4
Leonidas D8 Gouda D2 2-2
Schiedam D6 Barendrecht D2 5-0
Alphen D2 Derby D2 2-3
IJssel D2 Ommoord D2 0-2
ZONDAG 16 OKTOBER 2016
Barendrecht D2 Alphen D2 0-3
Schiedam D3 IJssel D2 3-0
Gouda D2 Victoria D3 2-2
Ommoord D2 Schiedam D6 4-0
Rotterdam D5 Leonidas D8 3-3
Derby D2 HUDITO D5 2-2
ZONDAG 30 OKTOBER 2016
Victoria D3 Leonidas D8 0-3
IJssel D2 Gouda D2 1-3
Schiedam D6 Schiedam D3 0-3
Derby D2 Rotterdam D5 3-1
Alphen D2 Ommoord D2 1-4
HUDITO D5 Barendrecht D2 0-0
ZONDAG 6 NOVEMBER 2016
Barendrecht D2 Derby D2 3-2
Ommoord D2 HUDITO D5 5-1
Schiedam D3 Alphen D2 0-0
Gouda D2 Schiedam D6 6-3
Rotterdam D5 Victoria D3 1-4
ZONDAG 13 NOVEMBER 2016
Alphen D2 Gouda D2 2-4
Schiedam D6 Leonidas D8 0-0
IJssel D2 Victoria D3 1-5
HUDITO D5 Schiedam D3 1-2
Derby D2 Ommoord D2 1-2
Barendrecht D2 Rotterdam D5 0-1
ZONDAG 20 NOVEMBER 2016
IJssel D2 Rotterdam D5 5-2
Leonidas D8 Alphen D2 4-0
Victoria D3 Schiedam D6 8-1
Gouda D2 HUDITO D5 5-3
Ommoord D2 Barendrecht D2 3-0
Schiedam D3 Derby D2 4-0
ZONDAG 27 NOVEMBER 2016
Derby D2 Gouda D2 2-3
Rotterdam D5 Ommoord D2 3-0
HUDITO D5 Leonidas D8 0-5
Barendrecht D2 Schiedam D3 0-5
Schiedam D6 IJssel D2 0-3
Alphen D2 Victoria D3 0-2
ZONDAG 5 MAART 2017
Leonidas D8 IJssel D2 5-0
ZONDAG 12 MAART 2017
Barendrecht D2 Gouda D2 0-3
Rotterdam D5 Schiedam D6 1-4
Derby D2 Leonidas D8 1-3
HUDITO D5 Victoria D3 1-6
Alphen D2 IJssel D2 2-2
Ommoord D2 Schiedam D3 2-2
ZONDAG 19 MAART 2017
Victoria D3 Derby D2 5-1
IJssel D2 HUDITO D5 3-0
Schiedam D3 Rotterdam D5 5-4
Schiedam D6 Alphen D2 1-1
Gouda D2 Ommoord D2 2-1
Leonidas D8 Barendrecht D2 3-1
ZONDAG 26 MAART 2017
Ommoord D2 Leonidas D8 1-3
Rotterdam D5 Alphen D2 3-0
Barendrecht D2 Victoria D3 2-8
Derby D2 IJssel D2 3-2
Schiedam D3 Gouda D2 1-1
HUDITO D5 Schiedam D6 0-2
ZONDAG 2 APRIL 2017
Alphen D2 HUDITO D5 6-0
Victoria D3 Ommoord D2 4-3
IJssel D2 Barendrecht D2 4-0
Leonidas D8 Schiedam D3 2-0
Schiedam D6 Derby D2 0-1
Gouda D2 Rotterdam D5 1-1
ZONDAG 9 APRIL 2017
Schiedam D3 Victoria D3 0-0
Ommoord D2 IJssel D2 1-0
Barendrecht D2 Schiedam D6 0-4
Rotterdam D5 HUDITO D5 4-2
Derby D2 Alphen D2 3-2
Gouda D2 Leonidas D8 1-1