JA1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Martijn Bal
Manager Pauline Ensing
Manager Theo Kouters
Trainer Martijn Bal
Trainer Thomas Bal
Trainer Liesbeth van Det

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alphen JA1 Schiedam JA1 16:30
Barendrecht JA1 Berkel-Rodenrijs JA1 15:30
Dordrecht JA1 Rijswijk JA1 15:15
Rotterdam JA2 Forescate JA1 10:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rotterdam JA2 13 31 10 1 2
2 Alphen JA1 13 28 9 1 3
3 Dordrecht JA1 13 26 8 2 3
4 Schiedam JA1 13 20 6 2 5
5 Berkel-Rodenrijs JA1 13 14 3 5 5
6 Forescate JA1 13 11 3 2 8
7 Rijswijk JA1 13 11 3 2 8
8 Barendrecht JA1 13 6 1 3 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 mei Berkel Rodenrijs JA1 15:30 thuis - veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
Schiedam JA1 Rijswijk JA1 5-1
Barendrecht JA1 Dordrecht JA1 1-4
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
Rijswijk JA1 Barendrecht JA1 4-4
Dordrecht JA1 Rotterdam JA2 4-1
Berkel-Rodenrijs JA1 Alphen JA1 2-4
Forescate JA1 Schiedam JA1 1-1
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
Rotterdam JA2 Barendrecht JA1 2-1
Forescate JA1 Rijswijk JA1 8-2
Alphen JA1 Dordrecht JA1 2-2
Schiedam JA1 Berkel-Rodenrijs JA1 0-1
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
Rijswijk JA1 Rotterdam JA2 1-8
Berkel-Rodenrijs JA1 Forescate JA1 3-2
Dordrecht JA1 Schiedam JA1 2-0
Barendrecht JA1 Alphen JA1 3-4
MAANDAG 19 NOVEMBER 2018
Alphen JA1 Forescate JA1 6-1
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
Schiedam JA1 Barendrecht JA1 3-2
Alphen JA1 Rotterdam JA2 1-2
Forescate JA1 Dordrecht JA1 2-4
Berkel-Rodenrijs JA1 Rijswijk JA1 2-0
MAANDAG 26 NOVEMBER 2018
Rotterdam JA2 Berkel-Rodenrijs JA1 2-1
ZATERDAG 9 MAART 2019
Rotterdam JA2 Schiedam JA1 2-1
Barendrecht JA1 Forescate JA1 1-2
Dordrecht JA1 Berkel-Rodenrijs JA1 2-2
Alphen JA1 Rijswijk JA1 6-2
ZATERDAG 16 MAART 2019
Rijswijk JA1 Dordrecht JA1 4-2
Forescate JA1 Rotterdam JA2 1-2
Schiedam JA1 Alphen JA1 1-2
Berkel-Rodenrijs JA1 Barendrecht JA1 1-1
ZATERDAG 23 MAART 2019
Berkel-Rodenrijs JA1 Rotterdam JA2 3-3
Dordrecht JA1 Barendrecht JA1 5-0
Forescate JA1 Alphen JA1 1-3
Rijswijk JA1 Schiedam JA1 4-5
ZATERDAG 30 MAART 2019
Barendrecht JA1 Rijswijk JA1 0-2
Alphen JA1 Berkel-Rodenrijs JA1 3-1
Schiedam JA1 Forescate JA1 2-1
Rotterdam JA2 Dordrecht JA1 3-1
ZATERDAG 6 APRIL 2019
Dordrecht JA1 Alphen JA1 2-1
Berkel-Rodenrijs JA1 Schiedam JA1 1-1
Rijswijk JA1 Forescate JA1 2-1
Barendrecht JA1 Rotterdam JA2 1-2
ZATERDAG 13 APRIL 2019
Forescate JA1 Berkel-Rodenrijs JA1 4-0
Rotterdam JA2 Rijswijk JA1 5-0
Alphen JA1 Barendrecht JA1 3-0
Schiedam JA1 Dordrecht JA1 4-1
ZATERDAG 11 MEI 2019
Barendrecht JA1 Schiedam JA1 3-0
Dordrecht JA1 Forescate JA1 5-3
Rijswijk JA1 Berkel-Rodenrijs JA1 3-3
Rotterdam JA2 Alphen JA1 3-0
ZATERDAG 18 MEI 2019
Schiedam JA1 Rotterdam JA2 3-1
Berkel-Rodenrijs JA1 Dordrecht JA1 2-3
Rijswijk JA1 Alphen JA1 6-9
Forescate JA1 Barendrecht JA1 5-5