Dames Jong 4

Teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Yasar Dural
Coach Denise Ville-kramer
Manager Randy van Yperen
Trainer Pelle Berntsen
Trainer Floris Dooijes
Trainer Otto van Duijn
Trainer Tjiko de Gooijer
Trainer Max Heijkamp
Trainer Max de Jong
Trainer Koen de Jonge
Trainer Howard van der Ree
Trainer Daan Schepers
Trainer Noeri Schravesande
Trainer Tim Slinkert
Trainer Kenneth Stunnenberg
Trainer Adriaan Teunissen
Trainer Sebastiaan Visser
Trainer Joris Wessels
Trainer Robin Westerdijk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Derby DJ1 Schiedam DJ4 12:45
Gouda DJ1 Berkel-Rodenrijs DJ4 10:45
Pollux DJ3 Leonidas DJ8 14:30
Tempo '34 DJ1 Barendrecht DJ3 12:45
Victoria DJ7 Souburgh DJ2 11:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Derby DJ1 9 27 9 0 0
2 Souburgh DJ2 9 21 7 0 2
3 Leonidas DJ8 9 21 7 0 2
4 Gouda DJ1 9 18 6 0 3
5 Berkel-Rodenrijs DJ4 9 18 6 0 3
6 Victoria DJ7 9 13 4 1 4
7 Barendrecht DJ4 10 10 3 1 6
8 Pollux DJ3 9 7 2 1 6
9 Tempo '34 DJ1 9 7 2 1 6
10 Barendrecht DJ3 9 6 2 0 7
11 Schiedam DJ4 9 0 0 0 9

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Schiedam DJ4 Berkel-Rodenrijs DJ4 1-4
Leonidas DJ8 Derby DJ1 2-4
Victoria DJ7 Gouda DJ1 2-6
Souburgh DJ2 Barendrecht DJ4 9-2
Barendrecht DJ3 Pollux DJ3 3-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Berkel-Rodenrijs DJ4 Leonidas DJ8 2-3
Gouda DJ1 Schiedam DJ4 5-1
Derby DJ1 Barendrecht DJ3 7-2
Tempo '34 DJ1 Souburgh DJ2 0-6
Barendrecht DJ4 Victoria DJ7 1-3
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Leonidas DJ8 Schiedam DJ4 7-1
Barendrecht DJ3 Berkel-Rodenrijs DJ4 2-5
Barendrecht DJ4 Gouda DJ1 0-4
Victoria DJ7 Tempo '34 DJ1 5-2
Souburgh DJ2 Pollux DJ3 7-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Tempo '34 DJ1 Barendrecht DJ4 2-2
Gouda DJ1 Leonidas DJ8 0-3
Derby DJ1 Souburgh DJ2 2-0
Schiedam DJ4 Barendrecht DJ3 2-4
Pollux DJ3 Victoria DJ7 2-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Victoria DJ7 Derby DJ1 1-8
Barendrecht DJ3 Leonidas DJ8 1-3
Barendrecht DJ4 Pollux DJ3 4-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Gouda DJ1 Barendrecht DJ3 5-0
Derby DJ1 Barendrecht DJ4 6-1
Schiedam DJ4 Souburgh DJ2 1-8
Berkel-Rodenrijs DJ4 Victoria DJ7 5-1
Pollux DJ3 Tempo '34 DJ1 1-4
WOENSDAG 16 OKTOBER 2019
Souburgh DJ2 Berkel-Rodenrijs DJ4 3-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Tempo '34 DJ1 Gouda DJ1 1-9
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Victoria DJ7 Schiedam DJ4 4-3
Tempo '34 DJ1 Derby DJ1 2-6
Pollux DJ3 Gouda DJ1 1-0
Barendrecht DJ4 Berkel-Rodenrijs DJ4 1-3
Souburgh DJ2 Leonidas DJ8 5-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Schiedam DJ4 Barendrecht DJ4 2-4
Derby DJ1 Pollux DJ3 3-1
Leonidas DJ8 Victoria DJ7 2-1
Berkel-Rodenrijs DJ4 Tempo '34 DJ1 6-1
Barendrecht DJ3 Souburgh DJ2 2-3
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Tempo '34 DJ1 Schiedam DJ4 1-0
Barendrecht DJ4 Leonidas DJ8 1-3
Derby DJ1 Gouda DJ1 4-2
Victoria DJ7 Barendrecht DJ3 4-2
Pollux DJ3 Berkel-Rodenrijs DJ4 0-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Leonidas DJ8 Tempo '34 DJ1 3-0
Berkel-Rodenrijs DJ4 Derby DJ1 1-9
Schiedam DJ4 Pollux DJ3 3-5
Barendrecht DJ3 Barendrecht DJ4 0-2
Souburgh DJ2 Gouda DJ1 0-5