Heren 4

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Timothy Schox
Aanvoerder Terke van Wagtendonk
Trainer Terke van Wagtendonk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Tempo '34 H2 (O) Leonidas H19 14:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Scoop Delft H2 6 16 5 1 0
2 Forescate H2 6 15 5 0 1
3 Victoria H9 6 13 4 1 1
4 Leonidas H19 5 11 3 2 0
5 Barendrecht H4 6 8 2 2 2
6 Groen-Geel H7 6 7 2 1 3
7 Dopie H4 6 7 2 1 3
8 Leonidas H18 6 6 2 0 4
9 Waddinxveen H2 6 6 2 0 4
10 DSHC H7 6 5 1 2 3
11 Tempo '34 H2 5 3 0 3 2
12 Pijnacker H4 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt HV Victoria H9 14:00 uit
3 nov HC Pijnacker H4 n.n.b thuis
10 nov Groen-Geel H7 14:20 uit
17 nov DSHC H7 n.n.b uit
24 nov R.G.H.C. Tempo '34 H2 n.n.b uit
8 mrt Scoop Delft H2 n.n.b uit
15 mrt HC Waddinxveen H2 n.n.b thuis
22 mrt R.H.V. Leonidas H18 n.n.b uit
29 mrt Dopie H4 n.n.b thuis
5 apr MHC Forescate H2 n.n.b uit
19 apr R.H.V. Leonidas H19 n.n.b thuis
10 mei HV Victoria H9 n.n.b thuis
17 mei HC Pijnacker H4 n.n.b uit
24 mei Groen-Geel H7 n.n.b thuis
7 jun DSHC H7 n.n.b thuis
14 jun R.G.H.C. Tempo '34 H2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Victoria H9 Tempo '34 H2 (O) 2-0
Dopie H4 Leonidas H18 9-2
Barendrecht H4 Scoop Delft H2 (O) 2-4
Groen-Geel H7 Leonidas H19 1-2
Pijnacker H4 DSHC H7 1-8
Forescate H2 (O) Waddinxveen H2 (O) 4-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Leonidas H19 Dopie H4 5-1
Leonidas H18 Forescate H2 (O) 0-3
Waddinxveen H2 (O) Barendrecht H4 1-5
Tempo '34 H2 (O) Pijnacker H4 3-3
Scoop Delft H2 (O) Victoria H9 5-5
DSHC H7 Groen-Geel H7 1-5
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Forescate H2 (O) Dopie H4 4-0
Pijnacker H4 Scoop Delft H2 (O) 0-8
Victoria H9 Waddinxveen H2 (O) 7-1
DSHC H7 Leonidas H19 3-3
Barendrecht H4 Leonidas H18 9-4
Groen-Geel H7 Tempo '34 H2 (O) 1-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Dopie H4 Barendrecht H4 1-1
Leonidas H19 Forescate H2 (O) 2-1
Leonidas H18 Victoria H9 3-4
Scoop Delft H2 (O) Groen-Geel H7 3-2
Tempo '34 H2 (O) DSHC H7 3-3
Waddinxveen H2 (O) Pijnacker H4 5-4
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Victoria H9 Dopie H4 4-2
Pijnacker H4 Leonidas H18 0-7
DSHC H7 Scoop Delft H2 (O) 1-3
Barendrecht H4 Forescate H2 (O) 3-5
Groen-Geel H7 Waddinxveen H2 (O) 2-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Pijnacker H4 Dopie H4 3-4
Leonidas H19 Barendrecht H4 4-4
Leonidas H18 Groen-Geel H7 3-1
Waddinxveen H2 (O) DSHC H7 6-3
Scoop Delft H2 (O) Tempo '34 H2 (O) 3-0
Forescate H2 (O) Victoria H9 6-2