Heren 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Stijn de Ridder
Manager Pauline Ensing
Trainer Jos Vermeulen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto/Augustinus H6 DSHC H5
Dopie H3 Leonidas H17
Leonidas H16 DSHC H6
Pijnacker H3 HDS H4 11:00
Zoetermeer H5 Barendrecht H3 (O)
hdm H3 Groen-Geel H6

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 DSHC H5 12 32 10 2 0
2 Leonidas H16 12 28 9 1 2
3 HDS H4 12 25 8 1 3
4 Barendrecht H3 12 22 7 1 4
5 Alecto H6 12 22 7 1 4
6 Zoetermeer H5 12 18 5 3 4
7 hdm H3 12 13 4 1 7
8 Groen-Geel H6 12 13 4 1 7
9 Pijnacker H3 12 12 3 3 6
10 Leonidas H17 12 10 2 4 6
11 Dopie H3 12 9 3 0 9
12 DSHC H6 12 0 1 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 apr DSHC H6 n.n.b uit
10 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer H5 n.n.b uit
17 mei R.H.V. Leonidas H16 n.n.b thuis
24 mei L.S.C. ALECTO H6 n.n.b uit
7 jun Dopie H3 n.n.b thuis
14 jun hdm H3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
HDS H4 DSHC H6 6-0
Leonidas H17 Zoetermeer H5 3-0
Dopie H3 Alecto/Augustinus H6 2-3
Groen-Geel H6 DSHC H5 0-2
Pijnacker H3 Barendrecht H3 (O) 4-4
hdm H3 Leonidas H16 1-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Alecto/Augustinus H6 hdm H3 5-3
DSHC H6 Groen-Geel H6 1-4
Leonidas H16 Pijnacker H3 3-2
Zoetermeer H5 Dopie H3 4-1
Barendrecht H3 (O) HDS H4 3-2
DSHC H5 Leonidas H17 2-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
hdm H3 Dopie H3 7-2
HDS H4 Leonidas H16 2-3
Groen-Geel H6 Barendrecht H3 (O) 2-5
DSHC H5 Zoetermeer H5 1-1
DSHC H6 Leonidas H17 2-0
Pijnacker H3 Alecto/Augustinus H6 0-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Dopie H3 Pijnacker H3 1-2
Leonidas H16 Groen-Geel H6 3-2
Alecto/Augustinus H6 HDS H4 1-1
DSHC H6 DSHC H5 1-4
Zoetermeer H5 hdm H3 5-1
Barendrecht H3 (O) Leonidas H17 1-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
HDS H4 Dopie H3 2-1
DSHC H5 Barendrecht H3 (O) 5-1
DSHC H6 Zoetermeer H5 0-3
Groen-Geel H6 Alecto/Augustinus H6 3-1
Pijnacker H3 hdm H3 5-1
Leonidas H17 Leonidas H16 3-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Barendrecht H3 (O) DSHC H6 10-0
Alecto/Augustinus H6 Leonidas H17 1-0
hdm H3 HDS H4 2-6
Zoetermeer H5 Pijnacker H3 1-1
Leonidas H16 DSHC H5 1-3
Dopie H3 Groen-Geel H6 3-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Leonidas H17 Dopie H3 0-1
DSHC H6 Leonidas H16 3-7
Barendrecht H3 (O) Zoetermeer H5 3-4
DSHC H5 Alecto/Augustinus H6 4-1
Groen-Geel H6 hdm H3 0-2
HDS H4 Pijnacker H3 3-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Dopie H3 DSHC H5 0-1
Leonidas H16 Barendrecht H3 (O) 3-1
Pijnacker H3 Groen-Geel H6 2-3
hdm H3 Leonidas H17 6-2
Zoetermeer H5 HDS H4 1-2
Alecto/Augustinus H6 DSHC H6 4-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
DSHC H6 Dopie H3 0-3
Leonidas H17 Pijnacker H3 2-2
Leonidas H16 Zoetermeer H5 3-4
Barendrecht H3 (O) Alecto/Augustinus H6 3-0
Groen-Geel H6 HDS H4 0-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Alecto/Augustinus H6 Leonidas H16 0-2
HDS H4 Leonidas H17 1-0
Pijnacker H3 DSHC H5 0-1
Dopie H3 Barendrecht H3 (O) 1-3
Groen-Geel H6 Zoetermeer H5 2-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
DSHC H5 HDS H4 3-0
Barendrecht H3 (O) hdm H3 3-0
Zoetermeer H5 Alecto/Augustinus H6 2-6
Leonidas H16 Dopie H3 3-0
Leonidas H17 Groen-Geel H6 2-2
DSHC H6 Pijnacker H3 2-7
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
DSHC H5 hdm H3 4-4
ZONDAG 1 MAART 2020
hdm H3 DSHC H6 6-2
ZONDAG 8 MAART 2020
DSHC H5 Groen-Geel H6 6-1
Leonidas H16 hdm H3 5-4
DSHC H6 HDS H4 0-5
Barendrecht H3 (O) Pijnacker H3 3-1
Zoetermeer H5 Leonidas H17 2-2
Alecto/Augustinus H6 Dopie H3 1-0