Dames Jong 2

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Meja Berkman
Manager Michelle van Meijeren
Manager Ismae Wiersma
Trainer Ron Hoekstra

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht DJ2 Thor DJ3 12:30
Craeyenhout DJ2 Kieviten DJ1 14:00
HUDITO DJ6 Scoop Delft DJ4 9:00
Klein Zwitserland DJ3 Wateringse veld DJ2 13:00
Leonidas DJ7 Alecto DJ2 12:35
Thor DJ4 Ring Pass Delft DJ3 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Ring Pass Delft DJ3 6 18 6 0 0
2 Barendrecht DJ2 6 16 5 1 0
3 Leonidas DJ7 6 13 4 1 1
4 Kieviten DJ1 6 9 3 0 3
5 Klein Zwitserland DJ3 6 9 2 3 1
6 Thor DJ4 6 8 2 2 2
7 Alecto DJ2 6 7 2 1 3
8 Craeyenhout DJ2 6 6 2 0 4
9 Wateringse veld DJ2 6 6 2 0 4
10 HUDITO DJ6 6 6 1 3 2
11 Thor DJ3 6 4 1 1 4
12 Scoop Delft DJ4 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt Thor DJ3 12:30 thuis - veld 3
3 nov De Kieviten DJ1 n.n.b uit
10 nov Ring Pass Delft DJ3 n.n.b thuis
17 nov Scoop Delft DJ4 n.n.b uit
24 nov D.H.C. Hudito DJ6 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Ring Pass Delft DJ3 Alecto DJ2 20-0
Scoop Delft DJ4 Klein Zwitserland DJ3 1-6
HUDITO DJ6 Leonidas DJ7 4-4
Craeyenhout DJ2 Wateringse veld DJ2 4-0
Thor DJ4 Barendrecht DJ2 1-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Wateringse veld DJ2 Kieviten DJ1 6-2
Leonidas DJ7 Thor DJ4 4-0
Barendrecht DJ2 Craeyenhout DJ2 8-1
Klein Zwitserland DJ3 HUDITO DJ6 3-3
Alecto DJ2 Scoop Delft DJ4 10-1
Thor DJ3 Ring Pass Delft DJ3 1-16
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Ring Pass Delft DJ3 Kieviten DJ1 7-0
Craeyenhout DJ2 Leonidas DJ7 1-6
HUDITO DJ6 Alecto DJ2 1-0
Scoop Delft DJ4 Thor DJ3 0-1
Barendrecht DJ2 Wateringse veld DJ2 6-0
Thor DJ4 Klein Zwitserland DJ3 2-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Thor DJ3 HUDITO DJ6 2-2
Klein Zwitserland DJ3 Craeyenhout DJ2 4-0
Leonidas DJ7 Barendrecht DJ2 2-3
Wateringse veld DJ2 Ring Pass Delft DJ3 0-10
Alecto DJ2 Thor DJ4 0-0
Kieviten DJ1 Scoop Delft DJ4 4-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Barendrecht DJ2 Klein Zwitserland DJ3 1-1
Scoop Delft DJ4 Ring Pass Delft DJ3 0-9
Thor DJ4 Thor DJ3 3-0
HUDITO DJ6 Kieviten DJ1 3-5
Craeyenhout DJ2 Alecto DJ2 0-5
WOENSDAG 9 OKTOBER 2019
Kieviten DJ1 Thor DJ3 4-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Klein Zwitserland DJ3 Leonidas DJ7 2-3
Alecto DJ2 Barendrecht DJ2 0-3
Kieviten DJ1 Thor DJ4 1-5
Thor DJ3 Craeyenhout DJ2 1-6
Ring Pass Delft DJ3 HUDITO DJ6 10-1
Wateringse veld DJ2 Scoop Delft DJ4 1-0
DINSDAG 15 OKTOBER 2019
Wateringse veld DJ2 Leonidas DJ7 1-5