Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Frank Middelhoek
Coach Ralph Noodelijk
Manager Frank Middelhoek
Manager Ralph Noodelijk
Manager Fenna Statz
Trainer Frank Middelhoek
Trainer Ralph Noodelijk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht D1 Bleiswijk D1 12:45
Derby D1 Ommoord D1 12:45
HDS D1 Spijkenisse D1
Pijnacker D1 Catwijck D1 12:45
Rapide D1 Voorne D1 12:45
Tempo '34 D1 Hoeksche Waard D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Barendrecht D1 12 26 8 2 2
2 Derby D1 12 25 8 1 3
3 Ommoord D1 12 25 8 1 3
4 Rapide D1 12 24 7 3 2
5 Spijkenisse D1 12 20 6 2 4
6 Catwijck D1 12 20 6 2 4
7 HDS D1 12 18 5 3 4
8 Pijnacker D1 12 17 5 2 5
9 Voorne D1 12 16 5 1 6
10 Bleiswijk D1 12 12 3 3 6
11 Hoeksche Waard D1 12 3 1 0 11
12 Tempo '34 D1 12 0 0 0 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 apr HV Bleiswijk D1 12:45 thuis - veld 1
10 mei MHC Rapide D1 12:45 thuis - veld 1
17 mei H.C. Derby D1 12:45 uit
24 mei HC Pijnacker D1 12:45 thuis - veld 1
7 jun HDS D1 n.n.b uit
14 jun R.G.H.C. Tempo '34 D1 12:45 thuis - veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Pijnacker D1 Bleiswijk D1 4-2
Derby D1 HDS D1 2-0
Ommoord D1 Catwijck D1 2-0
Rapide D1 Tempo '34 D1 5-2
Voorne D1 Spijkenisse D1 0-1
Barendrecht D1 Hoeksche Waard D1 4-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Bleiswijk D1 Ommoord D1 3-1
Catwijck D1 Voorne D1 2-0
Spijkenisse D1 Barendrecht D1 2-2
Hoeksche Waard D1 Rapide D1 0-3
Tempo '34 D1 Derby D1 1-6
HDS D1 Pijnacker D1 1-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Derby D1 Hoeksche Waard D1 5-0
Pijnacker D1 Tempo '34 D1 5-2
HDS D1 Bleiswijk D1 1-1
Barendrecht D1 Catwijck D1 3-1
Rapide D1 Spijkenisse D1 3-1
Voorne D1 Ommoord D1 1-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Bleiswijk D1 Voorne D1 1-3
Tempo '34 D1 HDS D1 2-3
Ommoord D1 Barendrecht D1 2-1
Catwijck D1 Rapide D1 1-1
Hoeksche Waard D1 Pijnacker D1 1-5
Spijkenisse D1 Derby D1 1-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Pijnacker D1 Spijkenisse D1 1-3
HDS D1 Hoeksche Waard D1 1-0
Tempo '34 D1 Bleiswijk D1 0-3
Barendrecht D1 Voorne D1 0-0
Rapide D1 Ommoord D1 3-0
Derby D1 Catwijck D1 1-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Catwijck D1 Pijnacker D1 3-1
Voorne D1 Rapide D1 0-1
Spijkenisse D1 HDS D1 3-1
Bleiswijk D1 Barendrecht D1 1-4
Hoeksche Waard D1 Tempo '34 D1 6-1
Ommoord D1 Derby D1 2-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Derby D1 Voorne D1 2-0
Rapide D1 Barendrecht D1 2-0
Hoeksche Waard D1 Bleiswijk D1 0-1
Tempo '34 D1 Spijkenisse D1 1-9
HDS D1 Catwijck D1 2-2
Pijnacker D1 Ommoord D1 2-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Barendrecht D1 Derby D1 2-1
Ommoord D1 HDS D1 3-0
Spijkenisse D1 Hoeksche Waard D1 7-0
Voorne D1 Pijnacker D1 2-1
Bleiswijk D1 Rapide D1 2-2
Catwijck D1 Tempo '34 D1 5-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Spijkenisse D1 Bleiswijk D1 4-2
Hoeksche Waard D1 Catwijck D1 1-7
Derby D1 Rapide D1 3-1
Tempo '34 D1 Ommoord D1 0-3
HDS D1 Voorne D1 2-0
Pijnacker D1 Barendrecht D1 1-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Ommoord D1 Hoeksche Waard D1 6-0
Catwijck D1 Spijkenisse D1 2-1
Rapide D1 Pijnacker D1 1-1
Voorne D1 Tempo '34 D1 6-1
Barendrecht D1 HDS D1 1-0
Derby D1 Bleiswijk D1 2-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Pijnacker D1 Derby D1 1-2
Bleiswijk D1 Catwijck D1 1-3
Spijkenisse D1 Ommoord D1 1-1
HDS D1 Rapide D1 2-1
Hoeksche Waard D1 Voorne D1 2-7
Tempo '34 D1 Barendrecht D1 0-5
ZONDAG 8 MAART 2020
HDS D1 Derby D1 1-0
Bleiswijk D1 Pijnacker D1 0-3
Catwijck D1 Ommoord D1 0-1
Spijkenisse D1 Voorne D1 1-3
Hoeksche Waard D1 Barendrecht D1 1-2
Tempo '34 D1 Rapide D1 0-3