Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Frank Middelhoek
Coach Ralph Noodelijk
Manager Frank Middelhoek
Manager Ralph Noodelijk
Manager Fenna Statz
Trainer Frank Middelhoek
Trainer Ralph Noodelijk

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Barendrecht D1 12 26 8 2 2
2 Derby D1 12 25 8 1 3
3 Ommoord D1 12 25 8 1 3
4 Rapide D1 12 24 7 3 2
5 Spijkenisse D1 12 20 6 2 4
6 Catwijck D1 12 20 6 2 4
7 HDS D1 12 18 5 3 4
8 Pijnacker D1 12 17 5 2 5
9 Voorne D1 12 16 5 1 6
10 Bleiswijk D1 12 12 3 3 6
11 Hoeksche Waard D1 12 3 1 0 11
12 Tempo '34 D1 12 0 0 0 12

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Pijnacker D1 Bleiswijk D1 4-2
Derby D1 HDS D1 2-0
Ommoord D1 Catwijck D1 2-0
Rapide D1 Tempo '34 D1 5-2
Voorne D1 Spijkenisse D1 0-1
Barendrecht D1 Hoeksche Waard D1 4-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Bleiswijk D1 Ommoord D1 3-1
Catwijck D1 Voorne D1 2-0
Spijkenisse D1 Barendrecht D1 2-2
Hoeksche Waard D1 Rapide D1 0-3
Tempo '34 D1 Derby D1 1-6
HDS D1 Pijnacker D1 1-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Derby D1 Hoeksche Waard D1 5-0
Pijnacker D1 Tempo '34 D1 5-2
HDS D1 Bleiswijk D1 1-1
Barendrecht D1 Catwijck D1 3-1
Rapide D1 Spijkenisse D1 3-1
Voorne D1 Ommoord D1 1-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Bleiswijk D1 Voorne D1 1-3
Tempo '34 D1 HDS D1 2-3
Ommoord D1 Barendrecht D1 2-1
Catwijck D1 Rapide D1 1-1
Hoeksche Waard D1 Pijnacker D1 1-5
Spijkenisse D1 Derby D1 1-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Pijnacker D1 Spijkenisse D1 1-3
HDS D1 Hoeksche Waard D1 1-0
Tempo '34 D1 Bleiswijk D1 0-3
Barendrecht D1 Voorne D1 0-0
Rapide D1 Ommoord D1 3-0
Derby D1 Catwijck D1 1-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Catwijck D1 Pijnacker D1 3-1
Voorne D1 Rapide D1 0-1
Spijkenisse D1 HDS D1 3-1
Bleiswijk D1 Barendrecht D1 1-4
Hoeksche Waard D1 Tempo '34 D1 6-1
Ommoord D1 Derby D1 2-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Derby D1 Voorne D1 2-0
Rapide D1 Barendrecht D1 2-0
Hoeksche Waard D1 Bleiswijk D1 0-1
Tempo '34 D1 Spijkenisse D1 1-9
HDS D1 Catwijck D1 2-2
Pijnacker D1 Ommoord D1 2-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Barendrecht D1 Derby D1 2-1
Ommoord D1 HDS D1 3-0
Spijkenisse D1 Hoeksche Waard D1 7-0
Voorne D1 Pijnacker D1 2-1
Bleiswijk D1 Rapide D1 2-2
Catwijck D1 Tempo '34 D1 5-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Spijkenisse D1 Bleiswijk D1 4-2
Hoeksche Waard D1 Catwijck D1 1-7
Derby D1 Rapide D1 3-1
Tempo '34 D1 Ommoord D1 0-3
HDS D1 Voorne D1 2-0
Pijnacker D1 Barendrecht D1 1-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Ommoord D1 Hoeksche Waard D1 6-0
Catwijck D1 Spijkenisse D1 2-1
Rapide D1 Pijnacker D1 1-1
Voorne D1 Tempo '34 D1 6-1
Barendrecht D1 HDS D1 1-0
Derby D1 Bleiswijk D1 2-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Pijnacker D1 Derby D1 1-2
Bleiswijk D1 Catwijck D1 1-3
Spijkenisse D1 Ommoord D1 1-1
HDS D1 Rapide D1 2-1
Hoeksche Waard D1 Voorne D1 2-7
Tempo '34 D1 Barendrecht D1 0-5
ZONDAG 8 MAART 2020
HDS D1 Derby D1 1-0
Bleiswijk D1 Pijnacker D1 0-3
Catwijck D1 Ommoord D1 0-1
Spijkenisse D1 Voorne D1 1-3
Hoeksche Waard D1 Barendrecht D1 1-2
Tempo '34 D1 Rapide D1 0-3