Dames Jong 1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Kim van 't Klooster
Trainer Jan van der Plas

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Capelle DJ1 (O) Pollux DJ2 11:00
IJssel DJ3 Forcial DJ1 10:30
Leonidas DJ6 Souburgh DJ1 (O) 18:00
Spijkenisse DJ2 Rotterdam DJ1 14:10
Victoria DJ6 Barendrecht DJ1 16:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Cartouche DJ3 10 24 8 0 2
2 Forcial DJ1 8 22 7 1 0
3 Barendrecht DJ1 8 22 7 1 0
4 IJssel DJ3 9 16 5 1 3
5 Rotterdam DJ1 9 13 4 1 4
6 Capelle DJ1 8 11 3 2 3
7 Victoria DJ6 9 10 3 1 5
8 Pollux DJ2 8 7 2 1 5
9 Spijkenisse DJ2 9 6 1 3 5
10 Leonidas DJ6 9 2 0 2 7
11 Souburgh DJ1 7 -5 0 1 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov HV Victoria DJ6 16:00 uit
1 dec HC Capelle DJ1 (O) 11:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Forcial DJ1 Victoria DJ6 9-1
Barendrecht DJ1 Rotterdam DJ1 3-1
Leonidas DJ6 Spijkenisse DJ2 3-3
Souburgh DJ1 (O) Cartouche DJ3 0-8
Pollux DJ2 IJssel DJ3 0-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Capelle DJ1 (O) Souburgh DJ1 (O) 5-2
Rotterdam DJ1 Forcial DJ1 1-7
Spijkenisse DJ2 Barendrecht DJ1 0-3
Victoria DJ6 Pollux DJ2 2-3
Cartouche DJ3 Leonidas DJ6 5-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Pollux DJ2 Rotterdam DJ1 2-3
Leonidas DJ6 Capelle DJ1 (O) 1-6
Cartouche DJ3 Spijkenisse DJ2 6-2
Forcial DJ1 Barendrecht DJ1 2-2
Souburgh DJ1 (O) IJssel DJ3 1-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Capelle DJ1 (O) Cartouche DJ3 1-8
Spijkenisse DJ2 Forcial DJ1 0-7
IJssel DJ3 Leonidas DJ6 3-1
Victoria DJ6 Souburgh DJ1 (O) 9-1
Barendrecht DJ1 Pollux DJ2 3-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Souburgh DJ1 (O) Rotterdam DJ1 0-3
Leonidas DJ6 Victoria DJ6 0-4
Pollux DJ2 Forcial DJ1 0-8
Cartouche DJ3 IJssel DJ3 5-0
Capelle DJ1 (O) Spijkenisse DJ2 3-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Victoria DJ6 Cartouche DJ3 1-8
IJssel DJ3 Capelle DJ1 (O) 5-2
Rotterdam DJ1 Leonidas DJ6 3-1
Spijkenisse DJ2 Pollux DJ2 0-2
DONDERDAG 17 OKTOBER 2019
Barendrecht DJ1 Souburgh DJ1 (O) 6-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Cartouche DJ3 Rotterdam DJ1 3-1
IJssel DJ3 Spijkenisse DJ2 2-5
Capelle DJ1 (O) Victoria DJ6 3-2
Leonidas DJ6 Barendrecht DJ1 2-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Rotterdam DJ1 Capelle DJ1 (O) 1-1
Barendrecht DJ1 Cartouche DJ3 2-0
Forcial DJ1 Leonidas DJ6 8-0
Victoria DJ6 IJssel DJ3 2-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Cartouche DJ3 Forcial DJ1 1-7
Leonidas DJ6 Pollux DJ2 3-3
IJssel DJ3 Rotterdam DJ1 3-2
Victoria DJ6 Spijkenisse DJ2 6-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Rotterdam DJ1 Victoria DJ6 3-2
Barendrecht DJ1 IJssel DJ3 5-1
Forcial DJ1 Capelle DJ1 (O) 10-0
Pollux DJ2 Cartouche DJ3 1-2
Souburgh DJ1 (O) Spijkenisse DJ2 1-1