Heren 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Nigel Hoppema
Trainer Robert Aret

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto H4 Groen-Geel H5 12:45
Barendrecht H3 Pollux H3 10:15
DSHC H4 Rijswijk H3
HUDITO H6 Leonidas H13 16:45
Leonidas H12 Dopie H3 17:00
Schiedam H5 Westland H2 (O) 13:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 DSHC H4 17 41 13 2 2
2 Barendrecht H3 17 40 13 1 3
3 Alecto H4 17 34 10 4 3
4 Leonidas H12 17 32 10 2 5
5 Westland H2 17 31 10 1 6
6 Leonidas H13 17 26 8 2 7
7 Pollux H3 17 25 8 1 8
8 Rijswijk H3 17 24 7 3 7
9 Schiedam H5 17 16 4 4 9
10 Groen-Geel H5 17 9 2 3 12
11 HUDITO H6 17 8 2 2 13
12 Dopie H3 17 7 2 1 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mei VMHC Pollux H3 10:15 thuis - veld 4
12 mei Groen-Geel H5 n.n.b uit
19 mei HC Schiedam H5 11:30 thuis - veld 4
26 mei R.H.V. Leonidas H13 13:30 thuis - veld 4
2 jun DSHC H4 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Leonidas H12 DSHC H4 2-2
HUDITO H6 Schiedam H5 3-3
Alecto H4 Pollux H3 2-1
Leonidas H13 Rijswijk H3 1-3
Dopie H3 Barendrecht H3 0-9
Groen-Geel H5 Westland H2 (O) 2-7
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Pollux H3 Groen-Geel H5 3-1
Schiedam H5 Alecto H4 0-3
Barendrecht H3 Leonidas H12 2-3
Rijswijk H3 Dopie H3 7-2
Westland H2 (O) Leonidas H13 6-4
DSHC H4 HUDITO H6 1-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Dopie H3 Westland H2 (O) 2-5
Leonidas H13 Pollux H3 6-1
Alecto H4 DSHC H4 2-1
HUDITO H6 Leonidas H12 2-4
Rijswijk H3 Barendrecht H3 1-2
Groen-Geel H5 Schiedam H5 1-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
DSHC H4 Groen-Geel H5 8-0
Schiedam H5 Leonidas H13 1-1
Pollux H3 Dopie H3 3-1
Westland H2 (O) Rijswijk H3 3-3
Barendrecht H3 HUDITO H6 7-2
Leonidas H12 Alecto H4 1-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Leonidas H13 DSHC H4 3-4
Dopie H3 Schiedam H5 5-6
Groen-Geel H5 Leonidas H12 0-4
Alecto H4 HUDITO H6 3-0
Westland H2 (O) Barendrecht H3 0-4
DINSDAG 9 OKTOBER 2018
Pollux H3 Rijswijk H3 3-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Leonidas H12 Leonidas H13 1-2
HUDITO H6 Groen-Geel H5 1-2
DSHC H4 Dopie H3 11-1
Schiedam H5 Rijswijk H3 1-4
Pollux H3 Westland H2 (O) 2-5
Barendrecht H3 Alecto H4 5-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Leonidas H13 HUDITO H6 4-1
Westland H2 (O) Schiedam H5 1-0
Pollux H3 Barendrecht H3 1-4
Groen-Geel H5 Alecto H4 1-3
Rijswijk H3 DSHC H4 1-2
Dopie H3 Leonidas H12 2-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
HUDITO H6 Dopie H3 3-1
Leonidas H12 Rijswijk H3 8-1
DSHC H4 Westland H2 (O) 7-0
Schiedam H5 Pollux H3 0-1
Barendrecht H3 Groen-Geel H5 6-0
Alecto H4 Leonidas H13 3-0
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Rijswijk H3 HUDITO H6 7-1
Dopie H3 Alecto H4 0-2
Leonidas H13 Groen-Geel H5 3-1
Schiedam H5 Barendrecht H3 1-2
Pollux H3 DSHC H4 1-2
Westland H2 (O) Leonidas H12 2-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Leonidas H12 Pollux H3 3-4
HUDITO H6 Westland H2 (O) 3-4
Alecto H4 Rijswijk H3 2-2
Leonidas H13 Barendrecht H3 1-4
DSHC H4 Schiedam H5 3-3
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Barendrecht H3 DSHC H4 3-2
Rijswijk H3 Groen-Geel H5 2-2
Westland H2 (O) Alecto H4 1-5
Pollux H3 HUDITO H6 2-4
Schiedam H5 Leonidas H12 0-5
Dopie H3 Leonidas H13 1-2
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Groen-Geel H5 Dopie H3 0-0
ZONDAG 10 MAART 2019
Westland H2 (O) Groen-Geel H5 6-3
Rijswijk H3 Leonidas H13 2-0
Schiedam H5 HUDITO H6 3-2
DSHC H4 Leonidas H12 7-1
Pollux H3 Alecto H4 4-4
Barendrecht H3 Dopie H3 1-3
ZONDAG 17 MAART 2019
Dopie H3 Rijswijk H3 1-2
Leonidas H12 Barendrecht H3 6-2
Alecto H4 Schiedam H5 2-1
Groen-Geel H5 Pollux H3 0-2
Leonidas H13 Westland H2 (O) 3-0
HUDITO H6 DSHC H4 2-4
ZONDAG 24 MAART 2019
Westland H2 (O) Dopie H3 5-2
Barendrecht H3 Rijswijk H3 10-2
Schiedam H5 Groen-Geel H5 3-0
Leonidas H12 HUDITO H6 4-0
DSHC H4 Alecto H4 4-3
Pollux H3 Leonidas H13 0-2
ZONDAG 31 MAART 2019
Dopie H3 Pollux H3 0-1
Leonidas H13 Schiedam H5 2-1
Groen-Geel H5 DSHC H4 0-5
Rijswijk H3 Westland H2 (O) 2-3
HUDITO H6 Barendrecht H3 1-4
Alecto H4 Leonidas H12 2-0
ZONDAG 7 APRIL 2019
Rijswijk H3 Pollux H3 3-4
Schiedam H5 Dopie H3 2-1
HUDITO H6 Alecto H4 1-1
Barendrecht H3 Westland H2 (O) 4-1
DSHC H4 Leonidas H13 3-1
Leonidas H12 Groen-Geel H5 5-0
ZONDAG 14 APRIL 2019
Westland H2 (O) Pollux H3 6-3
Dopie H3 DSHC H4 0-5
Leonidas H13 Leonidas H12 1-1
Rijswijk H3 Schiedam H5 4-0
Alecto H4 Barendrecht H3 2-2
Groen-Geel H5 HUDITO H6 2-1