Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Mariska Mak
Coach Rien Mak
Trainer Quincy Knape

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto/Augustinus D6 Leiden D9 12:30
Barendrecht D2 (O) Pollux D3 10:30
HUDITO D7 Craeyenhout D4
Leonidas D20 Groen-Geel D10 17:00
Ring Pass Delft D7 Leonidas D21 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HUDITO D7 10 27 9 0 1
2 Craeyenhout D4 10 25 8 1 1
3 Leonidas D20 10 22 7 1 2
4 Ring Pass Delft D7 10 21 7 0 3
5 Barendrecht D2 10 21 7 0 3
6 Alecto D6 10 16 5 1 4
7 Victoria D9 10 12 4 0 6
8 Leiden D9 10 6 2 0 8
9 Leonidas D21 10 4 1 1 8
10 Groen-Geel D10 10 4 1 1 8
11 Pollux D3 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt VMHC Pollux D3 10:30 thuis - veld 3
17 mrt Craeyenhout D4 10:30 uit
24 mrt HV Victoria D9 n.n.b thuis - veld 3
31 mrt R.H.V. Leonidas D21 n.n.b uit
14 apr D.H.C. Hudito D7 n.n.b uit
5 mei Ring Pass Delft D7 n.n.b uit
12 mei L.S.C. ALECTO D6 n.n.b thuis
19 mei R.H.V. Leonidas D20 n.n.b uit
26 mei Groen-Geel D10 n.n.b thuis
2 jun LOHC D9 10:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Craeyenhout D4 HUDITO D7 4-2
Victoria D9 Catwijck D3 4-1
Leonidas D21 Ring Pass Delft D7 0-1
Groen-Geel D10 Leonidas D20 1-7
Leiden D9 Alecto/Augustinus D6 0-6
Pollux D3 Barendrecht D2 (O) 0-3
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Ring Pass Delft D7 Groen-Geel D10 4-0
Catwijck D3 Leonidas D21 3-8
HUDITO D7 Victoria D9 5-1
Leonidas D20 Leiden D9 5-0
Barendrecht D2 (O) Craeyenhout D4 0-3
Alecto/Augustinus D6 Pollux D3 3-2
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Craeyenhout D4 Alecto/Augustinus D6 4-1
Pollux D3 Leonidas D20 0-6
Leiden D9 Groen-Geel D10 3-1
Catwijck D3 Ring Pass Delft D7 1-7
Leonidas D21 HUDITO D7 0-3
Victoria D9 Barendrecht D2 (O) 0-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Groen-Geel D10 Pollux D3 0-0
Leonidas D20 Craeyenhout D4 2-4
Alecto/Augustinus D6 Victoria D9 5-0
HUDITO D7 Catwijck D3 7-1
Ring Pass Delft D7 Leiden D9 9-0
Barendrecht D2 (O) Leonidas D21 4-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
HUDITO D7 Ring Pass Delft D7 1-0
Pollux D3 Leiden D9 1-6
Leonidas D21 Alecto/Augustinus D6 0-4
Craeyenhout D4 Groen-Geel D10 5-0
Catwijck D3 Barendrecht D2 (O) 0-3
Victoria D9 Leonidas D20 0-4
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Ring Pass Delft D7 Pollux D3 7-0
Barendrecht D2 (O) HUDITO D7 1-2
Groen-Geel D10 Victoria D9 0-3
Leiden D9 Craeyenhout D4 0-3
Leonidas D20 Leonidas D21 6-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Victoria D9 Leiden D9 4-3
Craeyenhout D4 Pollux D3 7-2
Barendrecht D2 (O) Ring Pass Delft D7 4-2
HUDITO D7 Alecto/Augustinus D6 4-2
Leonidas D21 Groen-Geel D10 1-2
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Pollux D3 Victoria D9 3-4
Leonidas D20 HUDITO D7 1-3
Leiden D9 Leonidas D21 0-1
Alecto/Augustinus D6 Barendrecht D2 (O) 1-2
Ring Pass Delft D7 Craeyenhout D4 3-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Alecto/Augustinus D6 Ring Pass Delft D7 1-5
Barendrecht D2 (O) Leonidas D20 0-2
HUDITO D7 Groen-Geel D10 2-1
Victoria D9 Craeyenhout D4 0-5
Leonidas D21 Pollux D3 1-4
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Victoria D9 Ring Pass Delft D7 2-4
Craeyenhout D4 Leonidas D21 1-1
Leiden D9 HUDITO D7 0-2
Groen-Geel D10 Barendrecht D2 (O) 1-3
Leonidas D20 Alecto/Augustinus D6 2-2
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Leonidas D21 Victoria D9 1-2
Alecto/Augustinus D6 Groen-Geel D10 6-0
Ring Pass Delft D7 Leonidas D20 2-3
HUDITO D7 Pollux D3 7-0
Barendrecht D2 (O) Leiden D9 7-0