JA1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Martijn Bal
Manager Pauline Ensing
Manager Theo Kouters
Trainer Martijn Bal
Trainer Thomas Bal
Trainer Liesbeth van Det

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht JA1 Schiedam JA1 13:45
Dordrecht JA1 Forescate JA1 15:15
Rijswijk JA1 Berkel-Rodenrijs JA1
Rotterdam JA2 Alphen JA1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rotterdam JA2 11 28 9 1 1
2 Alphen JA1 11 25 8 1 2
3 Dordrecht JA1 11 20 6 2 3
4 Schiedam JA1 11 17 5 2 4
5 Berkel-Rodenrijs JA1 11 13 3 4 4
6 Forescate JA1 11 10 3 1 7
7 Rijswijk JA1 11 10 3 1 7
8 Barendrecht JA1 11 2 0 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mei HC Schiedam JA1 13:45 thuis - veld 1
18 mei MHC Forescate JA1 n.n.b uit
25 mei Berkel Rodenrijs JA1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
Barendrecht JA1 Dordrecht JA1 1-4
Schiedam JA1 Rijswijk JA1 5-1
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
Rijswijk JA1 Barendrecht JA1 4-4
Dordrecht JA1 Rotterdam JA2 4-1
Berkel-Rodenrijs JA1 Alphen JA1 2-4
Forescate JA1 Schiedam JA1 1-1
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
Schiedam JA1 Berkel-Rodenrijs JA1 0-1
Forescate JA1 Rijswijk JA1 8-2
Rotterdam JA2 Barendrecht JA1 2-1
Alphen JA1 Dordrecht JA1 2-2
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
Berkel-Rodenrijs JA1 Forescate JA1 3-2
Dordrecht JA1 Schiedam JA1 2-0
Barendrecht JA1 Alphen JA1 3-4
Rijswijk JA1 Rotterdam JA2 1-8
MAANDAG 19 NOVEMBER 2018
Alphen JA1 Forescate JA1 6-1
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
Berkel-Rodenrijs JA1 Rijswijk JA1 2-0
Alphen JA1 Rotterdam JA2 1-2
Schiedam JA1 Barendrecht JA1 3-2
Forescate JA1 Dordrecht JA1 2-4
MAANDAG 26 NOVEMBER 2018
Rotterdam JA2 Berkel-Rodenrijs JA1 2-1
ZATERDAG 9 MAART 2019
Dordrecht JA1 Berkel-Rodenrijs JA1 2-2
Barendrecht JA1 Forescate JA1 1-2
Alphen JA1 Rijswijk JA1 6-2
Rotterdam JA2 Schiedam JA1 2-1
ZATERDAG 16 MAART 2019
Rijswijk JA1 Dordrecht JA1 4-2
Schiedam JA1 Alphen JA1 1-2
Forescate JA1 Rotterdam JA2 1-2
Berkel-Rodenrijs JA1 Barendrecht JA1 1-1
ZATERDAG 23 MAART 2019
Dordrecht JA1 Barendrecht JA1 5-0
Berkel-Rodenrijs JA1 Rotterdam JA2 3-3
Forescate JA1 Alphen JA1 1-3
Rijswijk JA1 Schiedam JA1 4-5
ZATERDAG 30 MAART 2019
Barendrecht JA1 Rijswijk JA1 0-2
Alphen JA1 Berkel-Rodenrijs JA1 3-1
Schiedam JA1 Forescate JA1 2-1
Rotterdam JA2 Dordrecht JA1 3-1
ZATERDAG 6 APRIL 2019
Dordrecht JA1 Alphen JA1 2-1
Berkel-Rodenrijs JA1 Schiedam JA1 1-1
Rijswijk JA1 Forescate JA1 2-1
Barendrecht JA1 Rotterdam JA2 1-2
ZATERDAG 13 APRIL 2019
Schiedam JA1 Dordrecht JA1 4-1
Alphen JA1 Barendrecht JA1 3-0
Forescate JA1 Berkel-Rodenrijs JA1 4-0
Rotterdam JA2 Rijswijk JA1 5-0