MA2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Jeroen van der Linden
Manager Kim van 't Klooster
Trainer Jeroen van der Linden
Trainer Lucas Verloop

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HUDITO MA2 Berkel-Rodenrijs MA3 13:30
Ring Pass Delft MA3 Klein Zwitserland MA2 11:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Klein Zwitserland MA2 10 27 9 0 1
2 Barendrecht MA2 11 22 7 1 3
3 Berkel-Rodenrijs MA3 10 21 7 0 3
4 Cartouche MA3 10 19 6 1 3
5 HUDITO MA2 10 17 5 2 3
6 Ypenburg MA4 10 6 2 0 8
7 Ring Pass Delft MA3 10 4 1 1 8
8 Wateringse veld MA2 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mei Wateringse veld MA2 10:00 uit
19 mei Berkel Rodenrijs MA3 14:30 uit
26 mei HC Ypenburg MA4 n.n.b thuis - veld 4

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2017
Berkel-Rodenrijs MA3 Ypenburg MA4 3-1
Wateringse veld MA2 Cartouche MA3 2-6
Klein Zwitserland MA2 Barendrecht MA2 3-1
Ring Pass Delft MA3 HUDITO MA2 1-1
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2017
Barendrecht MA2 Ring Pass Delft MA3 7-1
Berkel-Rodenrijs MA3 Wateringse veld MA2 5-2
Cartouche MA3 Klein Zwitserland MA2 3-4
HUDITO MA2 Ypenburg MA4 2-0
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2017
Klein Zwitserland MA2 Berkel-Rodenrijs MA3 2-1
Barendrecht MA2 HUDITO MA2 0-1
Wateringse veld MA2 Ypenburg MA4 1-2
Ring Pass Delft MA3 Cartouche MA3 0-3
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2017
HUDITO MA2 Wateringse veld MA2 1-1
Ypenburg MA4 Klein Zwitserland MA2 0-6
Berkel-Rodenrijs MA3 Ring Pass Delft MA3 1-0
Cartouche MA3 Barendrecht MA2 1-2
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2017
Barendrecht MA2 Berkel-Rodenrijs MA3 1-2
Klein Zwitserland MA2 Wateringse veld MA2 6-0
Ring Pass Delft MA3 Ypenburg MA4 0-3
Cartouche MA3 HUDITO MA2 2-0
ZATERDAG 10 MAART 2018
Berkel-Rodenrijs MA3 Cartouche MA3 0-3
Ypenburg MA4 Barendrecht MA2 1-6
Klein Zwitserland MA2 HUDITO MA2 2-0
Wateringse veld MA2 Ring Pass Delft MA3 1-2
ZATERDAG 24 MAART 2018
HUDITO MA2 Ring Pass Delft MA3 4-1
Barendrecht MA2 Klein Zwitserland MA2 2-1
Cartouche MA3 Wateringse veld MA2 5-0
ZONDAG 25 MAART 2018
Ypenburg MA4 Berkel-Rodenrijs MA3 0-5
ZATERDAG 7 APRIL 2018
Wateringse veld MA2 Berkel-Rodenrijs MA3 3-4
Ypenburg MA4 HUDITO MA2 1-2
Klein Zwitserland MA2 Cartouche MA3 2-0
Ring Pass Delft MA3 Barendrecht MA2 1-6
ZATERDAG 14 APRIL 2018
HUDITO MA2 Barendrecht MA2 2-3
Berkel-Rodenrijs MA3 Klein Zwitserland MA2 1-3
Cartouche MA3 Ring Pass Delft MA3 3-1
Ypenburg MA4 Wateringse veld MA2 1-2
ZATERDAG 21 APRIL 2018
Ring Pass Delft MA3 Berkel-Rodenrijs MA3 0-1
Barendrecht MA2 Cartouche MA3 4-4
Klein Zwitserland MA2 Ypenburg MA4 3-0
Wateringse veld MA2 HUDITO MA2 2-5
MAANDAG 23 APRIL 2018
Barendrecht MA2 Wateringse veld MA2 2-0