Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Mariska Mak
Trainer Daniƫl Mak

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto/Augustinus D7 Victoria D9
Alphen D3 Forescate D3 12:45
Groen-Geel D9 Groen-Geel D7
Leonidas D14 Barendrecht D2 (O)
Rijswijk D3 Pijnacker D3
Schiedam D7 Leiden D4

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leiden D4 11 26 8 2 1
2 Leonidas D14 11 24 7 3 1
3 Rijswijk D3 11 23 7 2 2
4 Pijnacker D3 11 21 7 0 4
5 Barendrecht D2 11 19 6 1 4
6 Alphen D3 11 19 6 1 4
7 Alecto D7 11 17 5 2 4
8 Forescate D3 11 16 5 1 5
9 Schiedam D7 11 10 3 1 7
10 Groen-Geel D9 11 8 2 2 7
11 Groen-Geel D7 11 7 2 1 8
12 Victoria D9 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mrt R.H.V. Leonidas D14 n.n.b uit
18 mrt Rijswijksche Hockey Club D3 n.n.b thuis
25 mrt HC Pijnacker D3 n.n.b uit
8 apr Groen-Geel D9 n.n.b thuis
15 apr LOHC D4 n.n.b thuis
22 apr MHC Forescate D3 n.n.b uit
13 mei HV Victoria D9 n.n.b thuis
27 mei Groen-Geel D7 n.n.b uit
3 jun L.S.C. ALECTO D7 n.n.b thuis
10 jun HC Alphen D3 11:00 uit
17 jun HC Schiedam D7 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Pijnacker D3 Rijswijk D3 2-4
Leiden D4 Schiedam D7 3-2
Victoria D9 Alecto/Augustinus D7 1-5
Barendrecht D2 (O) Leonidas D14 2-2
Forescate D3 Alphen D3 2-3
Groen-Geel D7 Groen-Geel D9 2-1
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Rijswijk D3 Barendrecht D2 (O) 2-1
Schiedam D7 Forescate D3 1-2
Leonidas D14 Leiden D4 3-3
Groen-Geel D9 Pijnacker D3 0-2
Alecto/Augustinus D7 Groen-Geel D7 3-2
Alphen D3 Victoria D9 5-0
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Leiden D4 Rijswijk D3 2-2
Groen-Geel D7 Alphen D3 0-1
Forescate D3 Leonidas D14 1-6
Alecto/Augustinus D7 Groen-Geel D9 0-0
Victoria D9 Schiedam D7 1-4
Barendrecht D2 (O) Pijnacker D3 5-3
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Alphen D3 Alecto/Augustinus D7 2-5
Rijswijk D3 Forescate D3 1-2
Leonidas D14 Victoria D9 8-1
Pijnacker D3 Leiden D4 4-3
Schiedam D7 Groen-Geel D7 2-2
Groen-Geel D9 Barendrecht D2 (O) 3-2
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Groen-Geel D7 Leonidas D14 1-4
Alecto/Augustinus D7 Schiedam D7 2-0
Leiden D4 Barendrecht D2 (O) 6-1
Forescate D3 Pijnacker D3 1-3
Victoria D9 Rijswijk D3 0-2
Alphen D3 Groen-Geel D9 3-1
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Groen-Geel D9 Leiden D4 0-4
Rijswijk D3 Groen-Geel D7 5-0
Leonidas D14 Alecto/Augustinus D7 5-1
Pijnacker D3 Victoria D9 4-0
Barendrecht D2 (O) Forescate D3 3-0
Schiedam D7 Alphen D3 3-2
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Groen-Geel D7 Pijnacker D3 0-5
Schiedam D7 Groen-Geel D9 2-1
Alecto/Augustinus D7 Rijswijk D3 1-2
Alphen D3 Leonidas D14 2-2
Forescate D3 Leiden D4 1-3
Victoria D9 Barendrecht D2 (O) 2-7
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Groen-Geel D9 Forescate D3 1-2
Pijnacker D3 Alecto/Augustinus D7 3-4
Barendrecht D2 (O) Groen-Geel D7 2-1
Leiden D4 Victoria D9 6-1
Leonidas D14 Schiedam D7 4-3
Rijswijk D3 Alphen D3 2-0
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Leonidas D14 Groen-Geel D9 3-0
Alphen D3 Pijnacker D3 1-0
Schiedam D7 Rijswijk D3 0-2
Groen-Geel D7 Leiden D4 0-4
Victoria D9 Forescate D3 0-3
Alecto/Augustinus D7 Barendrecht D2 (O) 1-3
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Leiden D4 Alecto/Augustinus D7 5-0
Rijswijk D3 Leonidas D14 0-2
Forescate D3 Groen-Geel D7 5-1
Barendrecht D2 (O) Alphen D3 2-3
Victoria D9 Groen-Geel D9 0-2
Pijnacker D3 Schiedam D7 4-2
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Leonidas D14 Pijnacker D3 0-2
Groen-Geel D9 Rijswijk D3 1-1
Alecto/Augustinus D7 Forescate D3 2-2
Schiedam D7 Barendrecht D2 (O) 0-4
Alphen D3 Leiden D4 1-4
Groen-Geel D7 Victoria D9 1-0