JC1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Tim Schilling
Manager Harold Veelenturf
Trainer Robert Aret
Trainer Tim Schilling

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leiden JC2 Voorne JC1 12:15
Leonidas JC2 Forescate JC2

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gouda JC1 11 30 10 0 1
2 Leonidas JC2 10 27 9 0 1
3 Leiden JC2 10 19 6 1 3
4 Barendrecht JC1 11 15 5 0 6
5 Zoetermeer JC2 11 15 4 3 4
6 Voorne JC1 10 7 2 1 7
7 Forescate JC2 10 7 2 1 7
8 Rijswijk JC2 11 2 0 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 mei LOHC JC2 n.n.b thuis - veld 1
26 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer JC2 n.n.b uit
2 jun Rijswijksche Hockey Club JC2 n.n.b thuis - veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2017
Leonidas JC2 Rijswijk JC2 5-1
Voorne JC1 Zoetermeer JC2 2-4
Gouda JC1 Barendrecht JC1 4-2
Forescate JC2 Leiden JC2 3-5
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2017
Zoetermeer JC2 Forescate JC2 1-0
Barendrecht JC1 Voorne JC1 5-0
Leiden JC2 Leonidas JC2 0-3
Rijswijk JC2 Gouda JC1 2-4
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2017
Forescate JC2 Barendrecht JC1 1-4
Leonidas JC2 Zoetermeer JC2 3-1
Voorne JC1 Gouda JC1 1-2
Leiden JC2 Rijswijk JC2 4-0
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2017
Zoetermeer JC2 Leiden JC2 1-3
Barendrecht JC1 Leonidas JC2 0-5
Rijswijk JC2 Voorne JC1 2-2
Gouda JC1 Forescate JC2 6-2
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2017
Leonidas JC2 Gouda JC1 2-1
Leiden JC2 Barendrecht JC1 1-0
Forescate JC2 Voorne JC1 2-1
Zoetermeer JC2 Rijswijk JC2 1-1
ZATERDAG 10 MAART 2018
Barendrecht JC1 Zoetermeer JC2 0-1
Voorne JC1 Leonidas JC2 5-3
Gouda JC1 Leiden JC2 5-1
Forescate JC2 Rijswijk JC2 2-1
ZATERDAG 24 MAART 2018
Leiden JC2 Forescate JC2 3-2
Barendrecht JC1 Gouda JC1 1-2
Zoetermeer JC2 Voorne JC1 5-4
Rijswijk JC2 Leonidas JC2 0-6
ZATERDAG 31 MAART 2018
Rijswijk JC2 Barendrecht JC1 0-2
ZATERDAG 7 APRIL 2018
Voorne JC1 Barendrecht JC1 3-5
Forescate JC2 Zoetermeer JC2 1-1
Gouda JC1 Rijswijk JC2 5-1
Leonidas JC2 Leiden JC2 2-1
ZATERDAG 14 APRIL 2018
Zoetermeer JC2 Leonidas JC2 1-4
Gouda JC1 Voorne JC1 6-2
Barendrecht JC1 Forescate JC2 5-1
Rijswijk JC2 Leiden JC2 2-3
ZONDAG 15 APRIL 2018
Zoetermeer JC2 Gouda JC1 1-3
ZATERDAG 21 APRIL 2018
Leiden JC2 Zoetermeer JC2 2-2
Leonidas JC2 Barendrecht JC1 4-2
Voorne JC1 Rijswijk JC2 4-0
Forescate JC2 Gouda JC1 0-2