Heren 4

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Victoria H8 22 49 16 1 5
2 Leonidas H19 22 44 14 2 6
3 Dopie H3 22 43 13 4 5
4 Barendrecht H4 22 36 11 3 8
5 Spijkenisse H2 22 35 10 5 7
6 Dordrecht H2 22 33 10 3 9
7 Souburgh H2 22 32 10 2 10
8 DSHC H9 22 31 10 4 8
9 Schoonhoven H1 22 28 8 4 10
10 Pollux H4 22 20 6 2 14
11 Leonidas H20 22 17 5 2 15
12 Berkel-Rodenrijs H3 22 7 1 4 17

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2016
Berkel-Rodenrijs H3 DSHC H9 1-5
Barendrecht H4 Souburgh H2 (O) 5-1
Spijkenisse H2 (O) Leonidas H19 1-1
Dopie H3 Victoria H8 4-5
Pollux H4 Dordrecht H2 (O) 3-0
Leonidas H20 Schoonhoven H1 0-4
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2016
Souburgh H2 (O) Dopie H3 3-5
Victoria H8 Berkel-Rodenrijs H3 4-1
Schoonhoven H1 Barendrecht H4 1-4
DSHC H9 Pollux H4 1-4
Dordrecht H2 (O) Spijkenisse H2 (O) 0-0
Leonidas H19 Leonidas H20 10-1
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2016
Dopie H3 Schoonhoven H1 4-0
Pollux H4 Berkel-Rodenrijs H3 3-2
Souburgh H2 (O) Victoria H8 1-5
Spijkenisse H2 (O) DSHC H9 5-1
Leonidas H20 Dordrecht H2 (O) 2-5
Barendrecht H4 Leonidas H19 5-2
ZONDAG 2 OKTOBER 2016
Berkel-Rodenrijs H3 Spijkenisse H2 (O) 1-1
Leonidas H19 Dopie H3 3-0
Victoria H8 Pollux H4 4-0
Schoonhoven H1 Souburgh H2 (O) 5-2
DSHC H9 Leonidas H20 4-1
Dordrecht H2 (O) Barendrecht H4 3-1
ZONDAG 9 OKTOBER 2016
Souburgh H2 (O) Leonidas H19 3-7
Spijkenisse H2 (O) Pollux H4 1-2
Dopie H3 Dordrecht H2 (O) 2-2
Schoonhoven H1 Victoria H8 2-1
Leonidas H20 Berkel-Rodenrijs H3 5-1
Barendrecht H4 DSHC H9 2-2
ZONDAG 16 OKTOBER 2016
Victoria H8 Spijkenisse H2 (O) 6-0
Dordrecht H2 (O) Souburgh H2 (O) 1-2
DSHC H9 Dopie H3 0-3
Pollux H4 Leonidas H20 4-3
Berkel-Rodenrijs H3 Barendrecht H4 4-8
Leonidas H19 Schoonhoven H1 5-0
ZONDAG 30 OKTOBER 2016
Leonidas H20 Spijkenisse H2 (O) 2-4
Dopie H3 Berkel-Rodenrijs H3 7-2
Schoonhoven H1 Dordrecht H2 (O) 2-1
Souburgh H2 (O) DSHC H9 6-3
Barendrecht H4 Pollux H4 4-2
Leonidas H19 Victoria H8 1-3
ZONDAG 6 NOVEMBER 2016
Spijkenisse H2 (O) Barendrecht H4 2-2
Victoria H8 Leonidas H20 6-1
Berkel-Rodenrijs H3 Souburgh H2 (O) 6-6
Dordrecht H2 (O) Leonidas H19 0-3
DSHC H9 Schoonhoven H1 6-3
Pollux H4 Dopie H3 0-0
ZONDAG 13 NOVEMBER 2016
Schoonhoven H1 Berkel-Rodenrijs H3 3-2
Dordrecht H2 (O) Victoria H8 3-2
Dopie H3 Spijkenisse H2 (O) 2-2
Leonidas H19 DSHC H9 6-4
Souburgh H2 (O) Pollux H4 6-4
Barendrecht H4 Leonidas H20 1-4
ZONDAG 20 NOVEMBER 2016
Barendrecht H4 Victoria H8 3-2
Berkel-Rodenrijs H3 Leonidas H19 0-3
DSHC H9 Dordrecht H2 (O) 2-1
Spijkenisse H2 (O) Souburgh H2 (O) 2-1
Pollux H4 Schoonhoven H1 1-2
Leonidas H20 Dopie H3 0-7
ZONDAG 27 NOVEMBER 2016
Dordrecht H2 (O) Berkel-Rodenrijs H3 6-3
Schoonhoven H1 Spijkenisse H2 (O) 2-3
Souburgh H2 (O) Leonidas H20 7-3
Victoria H8 DSHC H9 3-4
Dopie H3 Barendrecht H4 0-1
Leonidas H19 Pollux H4 4-1
ZONDAG 12 MAART 2017
Victoria H8 Dopie H3 2-1
DSHC H9 Berkel-Rodenrijs H3 5-4
Leonidas H19 Spijkenisse H2 (O) 6-3
Souburgh H2 (O) Barendrecht H4 6-6
Schoonhoven H1 Leonidas H20 1-3
Dordrecht H2 (O) Pollux H4 5-1
ZONDAG 19 MAART 2017
Spijkenisse H2 (O) Dordrecht H2 (O) 5-0
Leonidas H20 Leonidas H19 0-1
Berkel-Rodenrijs H3 Victoria H8 1-4
Barendrecht H4 Schoonhoven H1 4-1
Dopie H3 Souburgh H2 (O) 4-2
Pollux H4 DSHC H9 3-3
ZONDAG 26 MAART 2017
Leonidas H19 Barendrecht H4 4-2
Berkel-Rodenrijs H3 Pollux H4 6-0
Dordrecht H2 (O) Leonidas H20 5-0
DSHC H9 Spijkenisse H2 (O) 4-6
Schoonhoven H1 Dopie H3 0-0
Victoria H8 Souburgh H2 (O) 8-0
ZONDAG 2 APRIL 2017
Leonidas H20 DSHC H9 2-2
Pollux H4 Victoria H8 3-7
Barendrecht H4 Dordrecht H2 (O) 0-3
Souburgh H2 (O) Schoonhoven H1 6-2
Dopie H3 Leonidas H19 3-2
Spijkenisse H2 (O) Berkel-Rodenrijs H3 3-0
ZONDAG 9 APRIL 2017
Victoria H8 Schoonhoven H1 4-3
Berkel-Rodenrijs H3 Leonidas H20 2-2
Pollux H4 Spijkenisse H2 (O) 1-3
DSHC H9 Barendrecht H4 5-4
Dordrecht H2 (O) Dopie H3 3-4
Leonidas H19 Souburgh H2 (O) 3-4
ZONDAG 7 MEI 2017
Leonidas H20 Pollux H4 5-3
Schoonhoven H1 Leonidas H19 2-2
Dopie H3 DSHC H9 7-3
Barendrecht H4 Berkel-Rodenrijs H3 4-2
Spijkenisse H2 (O) Victoria H8 1-2
Souburgh H2 (O) Dordrecht H2 (O) 4-2
ZONDAG 14 MEI 2017
DSHC H9 Souburgh H2 (O) 3-0
Pollux H4 Barendrecht H4 5-2
Berkel-Rodenrijs H3 Dopie H3 1-8
Spijkenisse H2 (O) Leonidas H20 4-2
Victoria H8 Leonidas H19 4-3
Dordrecht H2 (O) Schoonhoven H1 2-0
ZONDAG 21 MEI 2017
Leonidas H20 Victoria H8 0-10
Barendrecht H4 Spijkenisse H2 (O) 3-7
Souburgh H2 (O) Berkel-Rodenrijs H3 10-2
Leonidas H19 Dordrecht H2 (O) 4-0
Schoonhoven H1 DSHC H9 5-5
Dopie H3 Pollux H4 6-3
ZONDAG 28 MEI 2017
Leonidas H20 Barendrecht H4 2-5
Victoria H8 Dordrecht H2 (O) 1-1
DSHC H9 Leonidas H19 6-1
Spijkenisse H2 (O) Dopie H3 4-5
Berkel-Rodenrijs H3 Schoonhoven H1 1-1
Pollux H4 Souburgh H2 (O) 2-4
ZONDAG 11 JUNI 2017
Leonidas H19 Berkel-Rodenrijs H3 5-2
Victoria H8 Barendrecht H4 7-4
Souburgh H2 (O) Spijkenisse H2 (O) 9-3
Schoonhoven H1 Pollux H4 3-1
Dordrecht H2 (O) DSHC H9 5-3
Dopie H3 Leonidas H20 6-3
ZONDAG 18 JUNI 2017
Barendrecht H4 Dopie H3 4-3
Leonidas H20 Souburgh H2 (O) 5-4
Berkel-Rodenrijs H3 Dordrecht H2 (O) 1-4
Pollux H4 Leonidas H19 2-5
DSHC H9 Victoria H8 5-2
Spijkenisse H2 (O) Schoonhoven H1 2-3