JA2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Mark Boeijmeer
Manager Angelique de Jonge
Trainer Daan van Dijk
Trainer Frank Rasenberg

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gouda JA2 14 39 13 0 1
2 Barendrecht JA2 14 31 10 1 3
3 Forcial JA1 14 24 8 0 6
4 Schiedam JA2 14 20 6 2 6
5 Krimpen JA1 14 18 6 0 8
6 Dordrecht JA2 14 16 5 1 8
7 Ring Pass Delft JA4 14 15 4 3 7
8 Leonidas JA3 14 1 0 1 13

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 29 OKTOBER 2016
Forcial JA1 Ring Pass Delft JA4 4-1
Barendrecht JA2 Leonidas JA3 4-2
Gouda JA2 Schiedam JA2 5-1
Krimpen JA1 Dordrecht JA2 2-1
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2016
Dordrecht JA2 Gouda JA2 2-3
Schiedam JA2 Barendrecht JA2 1-1
Leonidas JA3 Forcial JA1 2-5
Ring Pass Delft JA4 Krimpen JA1 3-0
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2016
Barendrecht JA2 Dordrecht JA2 7-2
Gouda JA2 Krimpen JA1 5-1
Forcial JA1 Schiedam JA2 5-0
Leonidas JA3 Ring Pass Delft JA4 2-7
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2016
Krimpen JA1 Barendrecht JA2 1-2
Dordrecht JA2 Forcial JA1 1-3
Schiedam JA2 Leonidas JA3 5-2
Ring Pass Delft JA4 Gouda JA2 0-5
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2016
Barendrecht JA2 Gouda JA2 1-7
Schiedam JA2 Ring Pass Delft JA4 3-2
Leonidas JA3 Dordrecht JA2 1-2
Forcial JA1 Krimpen JA1 3-1
ZATERDAG 11 MAART 2017
Barendrecht JA2 Ring Pass Delft JA4 3-1
Gouda JA2 Forcial JA1 5-1
Krimpen JA1 Leonidas JA3 5-4
Dordrecht JA2 Schiedam JA2 0-3
ZATERDAG 18 MAART 2017
Forcial JA1 Barendrecht JA2 4-1
Leonidas JA3 Gouda JA2 1-8
Ring Pass Delft JA4 Dordrecht JA2 5-3
Schiedam JA2 Krimpen JA1 5-1
ZATERDAG 25 MAART 2017
Dordrecht JA2 Krimpen JA1 1-2
Leonidas JA3 Barendrecht JA2 1-6
Schiedam JA2 Gouda JA2 1-5
Ring Pass Delft JA4 Forcial JA1 3-5
ZATERDAG 1 APRIL 2017
Barendrecht JA2 Schiedam JA2 7-3
Forcial JA1 Leonidas JA3 8-3
Krimpen JA1 Ring Pass Delft JA4 2-5
Gouda JA2 Dordrecht JA2 3-2
ZATERDAG 8 APRIL 2017
Krimpen JA1 Gouda JA2 1-6
Schiedam JA2 Forcial JA1 4-2
Dordrecht JA2 Barendrecht JA2 2-1
Ring Pass Delft JA4 Leonidas JA3 2-2
ZATERDAG 6 MEI 2017
Barendrecht JA2 Krimpen JA1 7-5
Forcial JA1 Dordrecht JA2 0-1
Leonidas JA3 Schiedam JA2 1-2
Gouda JA2 Ring Pass Delft JA4 3-1
ZATERDAG 13 MEI 2017
Gouda JA2 Barendrecht JA2 0-3
Ring Pass Delft JA4 Schiedam JA2 0-0
Dordrecht JA2 Leonidas JA3 1-0
Krimpen JA1 Forcial JA1 4-2
ZATERDAG 20 MEI 2017
Ring Pass Delft JA4 Barendrecht JA2 1-4
Leonidas JA3 Krimpen JA1 2-3
Schiedam JA2 Dordrecht JA2 0-2
Forcial JA1 Gouda JA2 1-9
ZATERDAG 27 MEI 2017
Krimpen JA1 Schiedam JA2 5-2
Gouda JA2 Leonidas JA3 8-3
Barendrecht JA2 Forcial JA1 5-0
Dordrecht JA2 Ring Pass Delft JA4 2-2