Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Beauwine Bruyninckx
Manager Marielle Dries
Manager Mariska Mak
Trainer Daniƫl Mak

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gouda D2-O Spijkenisse D2-O
Groen-Geel D11 Barendrecht D2-O 9:25
Leonidas D19 Schiedam D8
Schoonhoven D1 Leonidas D18
Victoria D10 Rotterdam D5

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gouda D2 6 16 5 1 0
2 Spijkenisse D2 5 15 5 0 0
3 Groen-Geel D11 6 15 5 0 1
4 Schoonhoven D1 5 10 3 1 1
5 Schiedam D8 5 9 3 0 2
6 Barendrecht D2 5 8 2 2 1
7 Leonidas D19 5 5 1 2 2
8 Rotterdam D5 4 1 0 1 3
9 Leiden D9 6 1 0 1 5
10 Victoria D10 4 0 0 0 4
11 Leonidas D18 5 0 0 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov Groen-Geel D11 09:25 uit
22 nov Goudse MHC D2 10:30 thuis - veld 4
7 mrt R.H.V. Leonidas D19 10:30 thuis - veld 1
21 mrt HC Schiedam D8 10:30 thuis - veld 4
28 mrt HV Spijkenisse D2 n.n.b uit
11 apr LOHC D9 n.n.b uit
18 apr R.H.V. Leonidas D18 10:00 thuis - veld 1
25 apr Hockey Club Rotterdam D5 n.n.b uit
16 mei HV Victoria D10 10:00 thuis - veld 1
30 mei Schoonhovense MHC D1 n.n.b uit
6 jun Groen-Geel D11 10:30 thuis - veld 3
13 jun Goudse MHC D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Schoonhoven D1 Victoria D10 5-2
Groen-Geel D11 Rotterdam D5 4-2
Gouda D2-O Leonidas D18 6-0
Leonidas D19 Barendrecht D2-O 3-3
Schiedam D8 Leiden D9 6-0
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Leiden D9 Schoonhoven D1 0-3
Spijkenisse D2-O Schiedam D8 4-1
Leonidas D18 Leonidas D19 3-6
Rotterdam D5 Gouda D2-O 0-3
Victoria D10 Groen-Geel D11 0-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Spijkenisse D2-O Leiden D9 7-0
Schiedam D8 Barendrecht D2-O 3-4
Leonidas D19 Rotterdam D5 0-0
Gouda D2-O Victoria D10 4-0
Groen-Geel D11 Schoonhoven D1 7-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Barendrecht D2-O Spijkenisse D2-O 0-5
Leiden D9 Groen-Geel D11 0-3
Schoonhoven D1 Gouda D2-O 2-2
Leonidas D18 Schiedam D8 0-4
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Barendrecht D2-O Leiden D9 1-1
Gouda D2-O Groen-Geel D11 3-0
Leonidas D19 Schoonhoven D1 1-2
Spijkenisse D2-O Leonidas D18 13-0
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Victoria D10 Schiedam D8 0-5
Leiden D9 Gouda D2-O 1-6
Leonidas D18 Barendrecht D2-O 0-7
Rotterdam D5 Spijkenisse D2-O 0-6
Groen-Geel D11 Leonidas D19 4-1