Dames Jong 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Meja Berkman
Aanvoerder Michelle van Meijeren
Aanvoerder Ismae Wiersma
Manager Meja Berkman
Manager Michelle van Meijeren
Manager Ismae Wiersma
Trainer Ron Hoekstra

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Barendrecht DJ2 10 26 8 2 0
2 Leonidas DJ7 10 22 7 1 2
3 Thor DJ4 10 20 6 2 2
4 Alecto DJ2 10 19 6 1 3
5 Kieviten DJ1 10 18 6 0 4
6 Klein Zwitserland DJ3 10 13 3 4 3
7 Craeyenhout DJ2 10 12 4 0 6
8 HUDITO DJ6 10 10 2 4 4
9 Thor DJ3 10 9 2 3 5
10 Wateringse veld DJ2 10 7 2 1 7
11 Scoop Delft DJ4 10 0 0 0 10

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Ring Pass Delft DJ3 Alecto DJ2 20-0
Thor DJ4 Barendrecht DJ2 1-2
Craeyenhout DJ2 Wateringse veld DJ2 4-0
Scoop Delft DJ4 Klein Zwitserland DJ3 1-6
HUDITO DJ6 Leonidas DJ7 4-4
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Klein Zwitserland DJ3 HUDITO DJ6 3-3
Barendrecht DJ2 Craeyenhout DJ2 8-1
Alecto DJ2 Scoop Delft DJ4 10-1
Wateringse veld DJ2 Kieviten DJ1 6-2
Leonidas DJ7 Thor DJ4 4-0
Thor DJ3 Ring Pass Delft DJ3 1-16
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Craeyenhout DJ2 Leonidas DJ7 1-6
HUDITO DJ6 Alecto DJ2 1-0
Barendrecht DJ2 Wateringse veld DJ2 6-0
Thor DJ4 Klein Zwitserland DJ3 2-2
Scoop Delft DJ4 Thor DJ3 0-1
Ring Pass Delft DJ3 Kieviten DJ1 7-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Alecto DJ2 Thor DJ4 0-0
Kieviten DJ1 Scoop Delft DJ4 4-0
Wateringse veld DJ2 Ring Pass Delft DJ3 0-10
Leonidas DJ7 Barendrecht DJ2 2-3
Klein Zwitserland DJ3 Craeyenhout DJ2 4-0
Thor DJ3 HUDITO DJ6 2-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
HUDITO DJ6 Kieviten DJ1 3-5
Craeyenhout DJ2 Alecto DJ2 0-5
Scoop Delft DJ4 Ring Pass Delft DJ3 0-9
Barendrecht DJ2 Klein Zwitserland DJ3 1-1
Thor DJ4 Thor DJ3 3-0
WOENSDAG 9 OKTOBER 2019
Kieviten DJ1 Thor DJ3 4-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Ring Pass Delft DJ3 HUDITO DJ6 10-1
Thor DJ3 Craeyenhout DJ2 1-6
Alecto DJ2 Barendrecht DJ2 0-3
Wateringse veld DJ2 Scoop Delft DJ4 1-0
Klein Zwitserland DJ3 Leonidas DJ7 2-3
Kieviten DJ1 Thor DJ4 1-5
DINSDAG 15 OKTOBER 2019
Wateringse veld DJ2 Leonidas DJ7 1-5
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
HUDITO DJ6 Scoop Delft DJ4 3-1
Leonidas DJ7 Alecto DJ2 2-1
Barendrecht DJ2 Thor DJ3 1-1
Klein Zwitserland DJ3 Wateringse veld DJ2 3-1
Craeyenhout DJ2 Kieviten DJ1 2-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Wateringse veld DJ2 HUDITO DJ6 1-1
Scoop Delft DJ4 Thor DJ4 0-2
Alecto DJ2 Klein Zwitserland DJ3 5-0
Thor DJ3 Leonidas DJ7 0-5
Kieviten DJ1 Barendrecht DJ2 2-6
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Thor DJ4 HUDITO DJ6 1-0
Leonidas DJ7 Kieviten DJ1 1-2
Alecto DJ2 Wateringse veld DJ2 5-2
Craeyenhout DJ2 Scoop Delft DJ4 3-1
Klein Zwitserland DJ3 Thor DJ3 0-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Thor DJ3 Alecto DJ2 3-4
Kieviten DJ1 Klein Zwitserland DJ3 7-2
Scoop Delft DJ4 Barendrecht DJ2 2-5
HUDITO DJ6 Craeyenhout DJ2 2-3
Thor DJ4 Wateringse veld DJ2 2-0
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Barendrecht DJ2 HUDITO DJ6 6-2
Wateringse veld DJ2 Thor DJ3 0-1
Craeyenhout DJ2 Thor DJ4 0-1
Alecto DJ2 Kieviten DJ1 7-1
DONDERDAG 28 NOVEMBER 2019
Leonidas DJ7 Scoop Delft DJ4 6-0