Veteranen A

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Marcel Rijken

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gouda HA Barendrecht HA 13:00
Groen-Geel HB Derby HB 17:45
Klein Zwitserland HC HDS HA 16:15
Rijswijk HB Berkel-Rodenrijs HB 15:15
Schiedam HD Ring Pass Delft HB 12:45
Zoetermeer HA Rotterdam HE 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Klein Zwitserland HC 20 57 19 0 1
2 Gouda HA 20 42 13 3 4
3 HDS HA 20 39 12 3 5
4 Rijswijk HB 20 32 10 2 8
5 Groen-Geel HB 20 29 8 5 7
6 Derby HB 20 25 8 1 11
7 Ring Pass Delft HB 20 25 6 7 7
8 Barendrecht HA 20 23 6 5 9
9 Zoetermeer HA 20 23 6 5 9
10 Rotterdam HE 20 23 6 5 9
11 Schiedam HD 20 20 5 5 10
12 Berkel-Rodenrijs HB 20 1 0 1 19

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei Goudse MHC HA 13:00 uit
2 jun Rijswijksche Hockey Club HB 14:30 thuis - veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Ring Pass Delft HB Rijswijk HB 4-1
HDS HA Gouda HA 2-3
Barendrecht HA Groen-Geel HB 2-1
Berkel-Rodenrijs HB Zoetermeer HA 0-5
Derby HB Rotterdam HE 1-4
Schiedam HD Klein Zwitserland HC 0-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Klein Zwitserland HC Derby HB 6-1
Gouda HA Schiedam HD 1-0
Rijswijk HB HDS HA 0-2
Groen-Geel HB Ring Pass Delft HB 0-0
Zoetermeer HA Barendrecht HA 1-3
Rotterdam HE Berkel-Rodenrijs HB 4-2
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Gouda HA Klein Zwitserland HC 1-4
Berkel-Rodenrijs HB Derby HB 1-4
Barendrecht HA Rotterdam HE 4-1
Ring Pass Delft HB Zoetermeer HA 1-0
HDS HA Groen-Geel HB 0-2
Schiedam HD Rijswijk HB 1-3
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Rotterdam HE Ring Pass Delft HB 2-1
Zoetermeer HA HDS HA 0-2
Groen-Geel HB Schiedam HD 5-1
Rijswijk HB Gouda HA 2-3
Klein Zwitserland HC Berkel-Rodenrijs HB 11-1
Derby HB Barendrecht HA 0-5
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Rijswijk HB Klein Zwitserland HC 0-3
Gouda HA Groen-Geel HB 4-0
Barendrecht HA Berkel-Rodenrijs HB 5-0
Schiedam HD Zoetermeer HA 2-2
HDS HA Rotterdam HE 5-0
Ring Pass Delft HB Derby HB 6-0
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Derby HB HDS HA 0-1
Rotterdam HE Schiedam HD 2-2
Zoetermeer HA Gouda HA 1-0
Groen-Geel HB Rijswijk HB 1-2
Klein Zwitserland HC Barendrecht HA 3-1
Berkel-Rodenrijs HB Ring Pass Delft HB 3-10
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Gouda HA Rotterdam HE 3-3
Rijswijk HB Zoetermeer HA 2-0
Groen-Geel HB Klein Zwitserland HC 1-4
Ring Pass Delft HB Barendrecht HA 2-2
HDS HA Berkel-Rodenrijs HB 2-0
Schiedam HD Derby HB 1-2
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Klein Zwitserland HC Ring Pass Delft HB 3-0
Zoetermeer HA Groen-Geel HB 0-0
Rotterdam HE Rijswijk HB 0-2
Derby HB Gouda HA 1-3
Berkel-Rodenrijs HB Schiedam HD 1-2
Barendrecht HA HDS HA 1-5
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
HDS HA Ring Pass Delft HB 3-1
Zoetermeer HA Klein Zwitserland HC 0-5
Gouda HA Berkel-Rodenrijs HB 8-0
Rijswijk HB Derby HB 4-0
Groen-Geel HB Rotterdam HE 3-1
Schiedam HD Barendrecht HA 2-0
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Rotterdam HE Zoetermeer HA 1-1
Derby HB Groen-Geel HB 0-1
Berkel-Rodenrijs HB Rijswijk HB 1-3
Barendrecht HA Gouda HA 1-3
Ring Pass Delft HB Schiedam HD 0-0
HDS HA Klein Zwitserland HC 0-1
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Gouda HA Ring Pass Delft HB 4-1
Rijswijk HB Barendrecht HA 1-1
Schiedam HD HDS HA 0-2
Groen-Geel HB Berkel-Rodenrijs HB 7-0
Zoetermeer HA Derby HB 1-2
Klein Zwitserland HC Rotterdam HE 3-0
ZONDAG 10 MAART 2019
Klein Zwitserland HC Schiedam HD 4-0
Gouda HA HDS HA 1-2
Rijswijk HB Ring Pass Delft HB 3-2
Groen-Geel HB Barendrecht HA 3-2
Zoetermeer HA Berkel-Rodenrijs HB 4-0
Rotterdam HE Derby HB 2-3
ZONDAG 17 MAART 2019
Derby HB Klein Zwitserland HC 1-5
Berkel-Rodenrijs HB Rotterdam HE 0-4
Ring Pass Delft HB Groen-Geel HB 2-2
HDS HA Rijswijk HB 0-1
Schiedam HD Gouda HA 2-2
Barendrecht HA Zoetermeer HA 0-1
ZONDAG 24 MAART 2019
Klein Zwitserland HC Gouda HA 0-1
Rijswijk HB Schiedam HD 1-2
Groen-Geel HB HDS HA 3-3
Zoetermeer HA Ring Pass Delft HB 2-1
Rotterdam HE Barendrecht HA 3-3
Derby HB Berkel-Rodenrijs HB 4-1
ZONDAG 31 MAART 2019
HDS HA Zoetermeer HA 3-0
Ring Pass Delft HB Rotterdam HE 1-1
Barendrecht HA Derby HB 3-4
Berkel-Rodenrijs HB Klein Zwitserland HC 0-8
Gouda HA Rijswijk HB 3-1
Schiedam HD Groen-Geel HB 0-3
ZONDAG 7 APRIL 2019
Derby HB Ring Pass Delft HB 2-2
Rotterdam HE HDS HA 3-1
Zoetermeer HA Schiedam HD 1-1
Groen-Geel HB Gouda HA 1-4
Klein Zwitserland HC Rijswijk HB 3-0
Berkel-Rodenrijs HB Barendrecht HA 2-2
ZONDAG 14 APRIL 2019
HDS HA Derby HB 4-0
Ring Pass Delft HB Berkel-Rodenrijs HB 5-0
Barendrecht HA Klein Zwitserland HC 0-4
Rijswijk HB Groen-Geel HB 1-1
Gouda HA Zoetermeer HA 1-1
Schiedam HD Rotterdam HE 2-0
ZONDAG 5 MEI 2019
Klein Zwitserland HC Groen-Geel HB 3-0
Zoetermeer HA Rijswijk HB 4-1
Rotterdam HE Gouda HA 3-6
Derby HB Schiedam HD 2-0
Berkel-Rodenrijs HB HDS HA 0-5
Barendrecht HA Ring Pass Delft HB 0-4
ZONDAG 12 MEI 2019
Gouda HA Derby HB 0-1
Rijswijk HB Rotterdam HE 2-1
Groen-Geel HB Zoetermeer HA 3-1
Ring Pass Delft HB Klein Zwitserland HC 0-2
HDS HA Barendrecht HA 3-3
Schiedam HD Berkel-Rodenrijs HB (2-0)TEMP_RESULT
ZONDAG 19 MEI 2019
Barendrecht HA Schiedam HD 2-1
Berkel-Rodenrijs HB Gouda HA 1-8
Derby HB Rijswijk HB 0-1
Rotterdam HE Groen-Geel HB 3-2
Klein Zwitserland HC Zoetermeer HA 3-1
Ring Pass Delft HB HDS HA 1-1