Veteranen L

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Peter de Ruiter

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Evergreen HLA Derby HLA 11:00
Forcial-Voorne HLA Tempo '34 HLA 14:30
Gouda-Waddinxveen HLA Barendrecht HLA 10:30
HCRB HLA Victoria HLA 12:45
Kieviten HLA Cartouche HLB 14:45
Schiedam HLB Hoeksche Waard HLA 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HCRB HLA 10 30 10 0 0
2 Schiedam HLB 10 24 8 0 2
3 Derby HLA 10 22 7 1 2
4 Barendrecht HLA 10 17 5 2 3
5 Forcial HLA 10 16 5 1 4
6 Gouda HLA 10 15 5 0 5
7 Victoria HLA 10 11 3 2 5
8 Hoeksche Waard HLA 10 10 3 1 6
9 Kieviten HLA 10 9 2 3 5
10 Evergreen HLA 10 8 2 2 6
11 Tempo '34 HLA 10 6 1 3 6
12 Cartouche HLB 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei Goudse MHC HLA 10:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 MAART 2019
Cartouche HLB HCRB HLA 1-3
Victoria HLA Evergreen HLA 2-0
Derby HLA Gouda-Waddinxveen HLA 3-0
Tempo '34 HLA Schiedam HLB 1-5
Barendrecht HLA Forcial-Voorne HLA 4-3
ZONDAG 10 MAART 2019
HCRB HLA Hoeksche Waard HLA 7-1
Cartouche HLB Victoria HLA 2-0
Kieviten HLA Tempo '34 HLA 1-1
Schiedam HLB Barendrecht HLA 5-2
Forcial-Voorne HLA Derby HLA 1-4
Gouda-Waddinxveen HLA Evergreen HLA 3-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Hoeksche Waard HLA Cartouche HLB 6-2
Victoria HLA Gouda-Waddinxveen HLA 4-1
Tempo '34 HLA HCRB HLA 0-5
Barendrecht HLA Kieviten HLA 2-1
Derby HLA Schiedam HLB 0-2
Evergreen HLA Forcial-Voorne HLA 0-2
ZONDAG 24 MAART 2019
Kieviten HLA Derby HLA 1-3
HCRB HLA Barendrecht HLA 6-1
Schiedam HLB Evergreen HLA 6-0
Forcial-Voorne HLA Gouda-Waddinxveen HLA 1-0
Hoeksche Waard HLA Victoria HLA 5-0
ZONDAG 31 MAART 2019
Barendrecht HLA Cartouche HLB 5-1
Derby HLA HCRB HLA 1-2
Tempo '34 HLA Hoeksche Waard HLA 3-4
Victoria HLA Forcial-Voorne HLA 4-4
Evergreen HLA Kieviten HLA 2-2
Gouda-Waddinxveen HLA Schiedam HLB 2-1
ZONDAG 7 APRIL 2019
Kieviten HLA Gouda-Waddinxveen HLA 2-0
HCRB HLA Evergreen HLA 3-1
Cartouche HLB Derby HLA 0-2
Schiedam HLB Forcial-Voorne HLA 4-1
Tempo '34 HLA Victoria HLA 1-1
Hoeksche Waard HLA Barendrecht HLA 0-5
WOENSDAG 10 APRIL 2019
Hoeksche Waard HLA Kieviten HLA 0-0
ZONDAG 14 APRIL 2019
Victoria HLA Schiedam HLB 0-4
Barendrecht HLA Tempo '34 HLA 3-1
Derby HLA Hoeksche Waard HLA 1-0
Forcial-Voorne HLA Kieviten HLA 3-2
Gouda-Waddinxveen HLA HCRB HLA 0-1
Evergreen HLA Cartouche HLB 7-2
ZATERDAG 20 APRIL 2019
Cartouche HLB Tempo '34 HLA 1-1
ZONDAG 5 MEI 2019
Hoeksche Waard HLA Evergreen HLA 1-3
Tempo '34 HLA Derby HLA 2-4
Cartouche HLB Gouda-Waddinxveen HLA 2-3
Barendrecht HLA Victoria HLA 0-1
Kieviten HLA Schiedam HLB 0-2
HCRB HLA Forcial-Voorne HLA 7-1
ZONDAG 12 MEI 2019
Victoria HLA Kieviten HLA 1-3
Derby HLA Barendrecht HLA 1-1
Gouda-Waddinxveen HLA Hoeksche Waard HLA 2-0
Forcial-Voorne HLA Cartouche HLB 5-1
Schiedam HLB HCRB HLA 0-4
Evergreen HLA Tempo '34 HLA 3-5
ZONDAG 19 MEI 2019
Derby HLA Victoria HLA 4-1
Barendrecht HLA Evergreen HLA 3-3
Tempo '34 HLA Gouda-Waddinxveen HLA 0-4
Hoeksche Waard HLA Forcial-Voorne HLA 0-1
HCRB HLA Kieviten HLA 2-1
Cartouche HLB Schiedam HLB 0-4