Heren 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Nigel Hoppema
Trainer Robert Aret

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht H3 Dopie H3
DSHC H4 Leonidas H12
Pollux H3 Alecto H4
Rijswijk H3 Leonidas H13
Schiedam H5 HUDITO H6
Westland H2 (O) Groen-Geel H5

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Barendrecht H3 11 30 10 0 1
2 Alecto H4 11 25 8 1 2
3 DSHC H4 11 23 7 2 2
4 Leonidas H12 11 22 7 1 3
5 Westland H2 11 19 6 1 4
6 Leonidas H13 11 16 5 1 5
7 Pollux H3 11 15 5 0 6
8 Rijswijk H3 11 15 4 3 4
9 HUDITO H6 11 7 2 1 8
10 Schiedam H5 11 7 1 4 6
11 Groen-Geel H5 11 6 1 3 7
12 Dopie H3 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt Dopie H3 n.n.b thuis
17 mrt R.H.V. Leonidas H12 n.n.b uit
24 mrt Rijswijksche Hockey Club H3 n.n.b thuis
31 mrt D.H.C. Hudito H6 n.n.b uit
7 apr HV Westland H2 n.n.b thuis
14 apr L.S.C. ALECTO H4 n.n.b uit
5 mei VMHC Pollux H3 n.n.b thuis
12 mei Groen-Geel H5 n.n.b uit
19 mei HC Schiedam H5 n.n.b thuis
26 mei R.H.V. Leonidas H13 n.n.b thuis
2 jun DSHC H4 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Dopie H3 Barendrecht H3 0-9
Leonidas H13 Rijswijk H3 1-3
HUDITO H6 Schiedam H5 3-3
Alecto H4 Pollux H3 2-1
Leonidas H12 DSHC H4 2-2
Groen-Geel H5 Westland H2 (O) 2-7
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Barendrecht H3 Leonidas H12 2-3
Rijswijk H3 Dopie H3 7-2
Westland H2 (O) Leonidas H13 6-4
Schiedam H5 Alecto H4 0-3
DSHC H4 HUDITO H6 1-0
Pollux H3 Groen-Geel H5 3-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Rijswijk H3 Barendrecht H3 1-2
Dopie H3 Westland H2 (O) 2-5
Leonidas H13 Pollux H3 6-1
Groen-Geel H5 Schiedam H5 1-1
Alecto H4 DSHC H4 2-1
HUDITO H6 Leonidas H12 2-4
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Schiedam H5 Leonidas H13 1-1
Westland H2 (O) Rijswijk H3 3-3
Pollux H3 Dopie H3 3-1
Leonidas H12 Alecto H4 1-0
Barendrecht H3 HUDITO H6 7-2
DSHC H4 Groen-Geel H5 8-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Leonidas H13 DSHC H4 3-4
Groen-Geel H5 Leonidas H12 0-4
Alecto H4 HUDITO H6 3-0
Westland H2 (O) Barendrecht H3 0-4
Dopie H3 Schiedam H5 5-6
DINSDAG 9 OKTOBER 2018
Pollux H3 Rijswijk H3 3-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Barendrecht H3 Alecto H4 5-1
Pollux H3 Westland H2 (O) 2-5
Schiedam H5 Rijswijk H3 1-4
DSHC H4 Dopie H3 11-1
Leonidas H12 Leonidas H13 1-2
HUDITO H6 Groen-Geel H5 1-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Rijswijk H3 DSHC H4 1-2
Westland H2 (O) Schiedam H5 1-0
Pollux H3 Barendrecht H3 1-4
Leonidas H13 HUDITO H6 4-1
Groen-Geel H5 Alecto H4 1-3
Dopie H3 Leonidas H12 2-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Barendrecht H3 Groen-Geel H5 6-0
Schiedam H5 Pollux H3 0-1
DSHC H4 Westland H2 (O) 7-0
Leonidas H12 Rijswijk H3 8-1
HUDITO H6 Dopie H3 3-1
Alecto H4 Leonidas H13 3-0
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Westland H2 (O) Leonidas H12 2-3
Rijswijk H3 HUDITO H6 7-1
Pollux H3 DSHC H4 1-2
Dopie H3 Alecto H4 0-2
Leonidas H13 Groen-Geel H5 3-1
Schiedam H5 Barendrecht H3 1-2
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Leonidas H12 Pollux H3 3-4
HUDITO H6 Westland H2 (O) 3-4
Leonidas H13 Barendrecht H3 1-4
DSHC H4 Schiedam H5 3-3
Alecto H4 Rijswijk H3 2-2
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Westland H2 (O) Alecto H4 1-5
Pollux H3 HUDITO H6 2-4
Dopie H3 Leonidas H13 1-2
Schiedam H5 Leonidas H12 0-5
Barendrecht H3 DSHC H4 3-2
Rijswijk H3 Groen-Geel H5 2-2
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Groen-Geel H5 Dopie H3 0-0