Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Wim Riegman
Trainer Sebastiaan de Geest
Trainer Jorgen Kwinkelenberg

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht H1 DSHC H1 14:45
Etten-Leur H1 Berkel-Rodenrijs H1 14:45
Forescate H1 Warande H1 14:45
Pollux H1 Zoetermeer H1 14:45
Rijswijk H1 Groen-Geel H1 14:45
Schiedam H1 Roomburg H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Berkel-Rodenrijs H1 20 45 14 3 3
2 Roomburg H1 20 37 10 7 3
3 Schiedam H1 20 35 11 2 7
4 Etten-Leur H1 20 33 10 3 7
5 Zoetermeer H1 20 29 9 2 9
6 Warande H1 20 27 8 3 9
7 DSHC H1 20 26 8 2 10
8 Forescate H1 20 25 7 4 9
9 Pollux H1 20 25 7 4 9
10 Rijswijk H1 20 21 4 9 7
11 Barendrecht H1 20 18 4 6 10
12 Groen-Geel H1 20 15 4 3 13

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei DSHC H1 14:45 thuis - veld 1
2 jun Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 14:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Groen-Geel H1 Barendrecht H1 2-0
Roomburg H1 Forescate H1 2-2
Zoetermeer H1 DSHC H1 2-1
Etten-Leur H1 Schiedam H1 1-5
Warande H1 Pollux H1 4-1
Berkel-Rodenrijs H1 Rijswijk H1 4-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Schiedam H1 Zoetermeer H1 3-1
DSHC H1 Groen-Geel H1 4-1
Barendrecht H1 Warande H1 3-1
Pollux H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-8
Rijswijk H1 Roomburg H1 2-2
Forescate H1 Etten-Leur H1 2-3
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Etten-Leur H1 Rijswijk H1 7-2
Roomburg H1 Pollux H1 2-2
Berkel-Rodenrijs H1 Barendrecht H1 6-1
Warande H1 DSHC H1 1-1
Groen-Geel H1 Zoetermeer H1 0-4
Forescate H1 Schiedam H1 3-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Barendrecht H1 Roomburg H1 1-2
Zoetermeer H1 Warande H1 3-4
DSHC H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-4
Rijswijk H1 Forescate H1 3-3
Schiedam H1 Groen-Geel H1 3-1
Pollux H1 Etten-Leur H1 1-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Roomburg H1 DSHC H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Zoetermeer H1 2-1
Etten-Leur H1 Barendrecht H1 2-2
Rijswijk H1 Schiedam H1 5-2
Forescate H1 Pollux H1 4-2
Warande H1 Groen-Geel H1 8-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Pollux H1 Rijswijk H1 3-3
Barendrecht H1 Forescate H1 1-1
Schiedam H1 Warande H1 3-1
DSHC H1 Etten-Leur H1 1-0
Groen-Geel H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-2
Zoetermeer H1 Roomburg H1 2-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Roomburg H1 Groen-Geel H1 3-0
Pollux H1 Schiedam H1 0-0
Etten-Leur H1 Zoetermeer H1 0-1
Forescate H1 DSHC H1 4-3
Berkel-Rodenrijs H1 Warande H1 7-1
Rijswijk H1 Barendrecht H1 4-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Schiedam H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-3
Barendrecht H1 Pollux H1 0-3
DSHC H1 Rijswijk H1 6-3
Zoetermeer H1 Forescate H1 4-1
Groen-Geel H1 Etten-Leur H1 3-2
Warande H1 Roomburg H1 4-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Rijswijk H1 Zoetermeer H1 1-3
Roomburg H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-3
Pollux H1 DSHC H1 4-2
Forescate H1 Groen-Geel H1 2-1
Barendrecht H1 Schiedam H1 1-0
Etten-Leur H1 Warande H1 4-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Warande H1 Forescate H1 3-2
Groen-Geel H1 Rijswijk H1 1-1
Zoetermeer H1 Pollux H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Etten-Leur H1 3-4
Roomburg H1 Schiedam H1 0-1
DSHC H1 Barendrecht H1 4-4
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Schiedam H1 DSHC H1 4-3
Etten-Leur H1 Roomburg H1 1-1
Barendrecht H1 Zoetermeer H1 1-1
Forescate H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-2
Rijswijk H1 Warande H1 3-3
Pollux H1 Groen-Geel H1 3-2
ZONDAG 10 MAART 2019
Schiedam H1 Etten-Leur H1 1-0
Forescate H1 Roomburg H1 0-2
Rijswijk H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-3
Pollux H1 Warande H1 3-1
Barendrecht H1 Groen-Geel H1 3-2
DSHC H1 Zoetermeer H1 5-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Zoetermeer H1 Schiedam H1 1-3
Warande H1 Barendrecht H1 1-2
Roomburg H1 Rijswijk H1 2-2
Groen-Geel H1 DSHC H1 1-3
Etten-Leur H1 Forescate H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Pollux H1 5-1
ZONDAG 24 MAART 2019
Pollux H1 Roomburg H1 0-1
Barendrecht H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-1
DSHC H1 Warande H1 4-3
Zoetermeer H1 Groen-Geel H1 2-2
Schiedam H1 Forescate H1 3-2
Rijswijk H1 Etten-Leur H1 5-3
ZONDAG 31 MAART 2019
Roomburg H1 Barendrecht H1 3-0
Warande H1 Zoetermeer H1 3-2
Berkel-Rodenrijs H1 DSHC H1 5-3
Etten-Leur H1 Pollux H1 2-1
Forescate H1 Rijswijk H1 1-0
Groen-Geel H1 Schiedam H1 3-1
ZONDAG 7 APRIL 2019
Zoetermeer H1 Berkel-Rodenrijs H1 4-3
Groen-Geel H1 Warande H1 3-2
DSHC H1 Roomburg H1 2-3
Barendrecht H1 Etten-Leur H1 0-3
Pollux H1 Forescate H1 2-1
Schiedam H1 Rijswijk H1 3-3
ZONDAG 14 APRIL 2019
Etten-Leur H1 DSHC H1 6-2
Berkel-Rodenrijs H1 Groen-Geel H1 2-0
Warande H1 Schiedam H1 4-2
Roomburg H1 Zoetermeer H1 1-0
Forescate H1 Barendrecht H1 1-1
Rijswijk H1 Pollux H1 1-2
ZONDAG 5 MEI 2019
Zoetermeer H1 Etten-Leur H1 2-4
Schiedam H1 Pollux H1 2-1
Barendrecht H1 Rijswijk H1 0-0
DSHC H1 Forescate H1 2-1
Warande H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-0
Groen-Geel H1 Roomburg H1 3-3
ZONDAG 12 MEI 2019
Etten-Leur H1 Groen-Geel H1 3-1
Rijswijk H1 DSHC H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Schiedam H1 2-1
Forescate H1 Zoetermeer H1 3-1
Roomburg H1 Warande H1 4-2
Pollux H1 Barendrecht H1 3-1
ZONDAG 19 MEI 2019
Zoetermeer H1 Rijswijk H1 3-2
DSHC H1 Pollux H1 8-3
Schiedam H1 Barendrecht H1 5-0
Groen-Geel H1 Forescate H1 0-2
Berkel-Rodenrijs H1 Roomburg H1 1-2
Warande H1 Etten-Leur H1 2-1