Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Mariska Mak
Coach Rien Mak
Trainer Quincy Knape

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto/Augustinus D6 Leonidas D20 12:45
Barendrecht D2 (O) Groen-Geel D10 12:00
HUDITO D7 Leiden D9 9:00
Leonidas D21 Craeyenhout D4 15:45
Ring Pass Delft D7 Victoria D9 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Craeyenhout D4 19 49 16 1 2
2 HUDITO D7 18 44 14 2 2
3 Barendrecht D2 18 42 14 0 4
4 Leonidas D20 18 37 12 1 5
5 Ring Pass Delft D7 18 34 11 1 6
6 Alecto D6 18 28 9 1 8
7 Victoria D9 18 20 6 2 10
8 Leonidas D21 18 13 4 1 13
9 Leiden D9 18 13 4 1 13
10 Groen-Geel D10 18 9 2 3 13
11 Pollux D3 19 4 1 1 17

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei Groen-Geel D10 12:00 thuis - veld 3
2 jun LOHC D9 10:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Craeyenhout D4 HUDITO D7 4-2
Pollux D3 Barendrecht D2 (O) 0-3
Leiden D9 Alecto/Augustinus D6 0-6
Groen-Geel D10 Leonidas D20 1-7
Leonidas D21 Ring Pass Delft D7 0-1
Victoria D9 Catwijck D3 4-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Alecto/Augustinus D6 Pollux D3 3-2
Leonidas D20 Leiden D9 5-0
Barendrecht D2 (O) Craeyenhout D4 0-3
HUDITO D7 Victoria D9 5-1
Catwijck D3 Leonidas D21 3-8
Ring Pass Delft D7 Groen-Geel D10 4-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Leonidas D21 HUDITO D7 0-3
Leiden D9 Groen-Geel D10 3-1
Pollux D3 Leonidas D20 0-6
Craeyenhout D4 Alecto/Augustinus D6 4-1
Victoria D9 Barendrecht D2 (O) 0-1
Catwijck D3 Ring Pass Delft D7 1-7
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Groen-Geel D10 Pollux D3 0-0
Leonidas D20 Craeyenhout D4 2-4
Alecto/Augustinus D6 Victoria D9 5-0
Barendrecht D2 (O) Leonidas D21 4-1
HUDITO D7 Catwijck D3 7-1
Ring Pass Delft D7 Leiden D9 9-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Leonidas D21 Alecto/Augustinus D6 0-4
Victoria D9 Leonidas D20 0-4
Craeyenhout D4 Groen-Geel D10 5-0
HUDITO D7 Ring Pass Delft D7 1-0
Pollux D3 Leiden D9 1-6
Catwijck D3 Barendrecht D2 (O) 0-3
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Leiden D9 Craeyenhout D4 0-3
Groen-Geel D10 Victoria D9 0-3
Leonidas D20 Leonidas D21 6-1
Barendrecht D2 (O) HUDITO D7 1-2
Ring Pass Delft D7 Pollux D3 7-0
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Leonidas D21 Groen-Geel D10 1-2
Victoria D9 Leiden D9 4-3
Craeyenhout D4 Pollux D3 7-2
Barendrecht D2 (O) Ring Pass Delft D7 4-2
HUDITO D7 Alecto/Augustinus D6 4-2
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Pollux D3 Victoria D9 3-4
Leonidas D20 HUDITO D7 1-3
Alecto/Augustinus D6 Barendrecht D2 (O) 1-2
Ring Pass Delft D7 Craeyenhout D4 3-2
Leiden D9 Leonidas D21 0-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Barendrecht D2 (O) Leonidas D20 0-2
Leonidas D21 Pollux D3 1-4
Victoria D9 Craeyenhout D4 0-5
Alecto/Augustinus D6 Ring Pass Delft D7 1-5
HUDITO D7 Groen-Geel D10 2-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Groen-Geel D10 Barendrecht D2 (O) 1-3
Leiden D9 HUDITO D7 0-2
Craeyenhout D4 Leonidas D21 1-1
Leonidas D20 Alecto/Augustinus D6 2-2
Victoria D9 Ring Pass Delft D7 2-4
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Ring Pass Delft D7 Leonidas D20 2-3
HUDITO D7 Pollux D3 7-0
Barendrecht D2 (O) Leiden D9 7-0
Alecto/Augustinus D6 Groen-Geel D10 6-0
Leonidas D21 Victoria D9 1-2
ZONDAG 10 MAART 2019
Alecto/Augustinus D6 Leiden D9 9-1
Barendrecht D2 (O) Pollux D3 4-2
Ring Pass Delft D7 Leonidas D21 2-0
Leonidas D20 Groen-Geel D10 5-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Craeyenhout D4 Barendrecht D2 (O) 0-3
Victoria D9 HUDITO D7 4-4
Pollux D3 Alecto/Augustinus D6 1-4
Leiden D9 Leonidas D20 1-2
Groen-Geel D10 Ring Pass Delft D7 1-4
ZONDAG 24 MAART 2019
Groen-Geel D10 Leiden D9 2-2
Leonidas D20 Pollux D3 5-0
Alecto/Augustinus D6 Craeyenhout D4 0-5
Barendrecht D2 (O) Victoria D9 4-0
HUDITO D7 Leonidas D21 5-1
ZONDAG 31 MAART 2019
Leiden D9 Ring Pass Delft D7 1-6
Pollux D3 Groen-Geel D10 1-3
Craeyenhout D4 Leonidas D20 4-2
Victoria D9 Alecto/Augustinus D6 3-2
Leonidas D21 Barendrecht D2 (O) 1-4
DONDERDAG 4 APRIL 2019
Leiden D9 Pollux D3 4-1
ZONDAG 7 APRIL 2019
Groen-Geel D10 Craeyenhout D4 0-6
Leonidas D20 Victoria D9 12-1
Ring Pass Delft D7 HUDITO D7 0-0
Alecto/Augustinus D6 Leonidas D21 6-1
ZONDAG 14 APRIL 2019
Leonidas D21 Leonidas D20 1-5
Victoria D9 Groen-Geel D10 1-1
Craeyenhout D4 Leiden D9 11-1
HUDITO D7 Barendrecht D2 (O) 3-0
DONDERDAG 18 APRIL 2019
Pollux D3 Ring Pass Delft D7 0-9
VRIJDAG 19 APRIL 2019
HUDITO D7 Craeyenhout D4 0-2
ZONDAG 5 MEI 2019
Ring Pass Delft D7 Barendrecht D2 (O) 1-2
Pollux D3 Craeyenhout D4 0-7
Leiden D9 Victoria D9 4-2
Groen-Geel D10 Leonidas D21 0-3
Alecto/Augustinus D6 HUDITO D7 3-7
ZONDAG 12 MEI 2019
Craeyenhout D4 Ring Pass Delft D7 5-1
Victoria D9 Pollux D3 6-5
Leonidas D21 Leiden D9 4-0
HUDITO D7 Leonidas D20 4-3
Barendrecht D2 (O) Alecto/Augustinus D6 10-2
ZONDAG 19 MEI 2019
Ring Pass Delft D7 Alecto/Augustinus D6 1-6
Leonidas D20 Barendrecht D2 (O) 0-2
Groen-Geel D10 HUDITO D7 0-2
Pollux D3 Leonidas D21 1-4
Craeyenhout D4 Victoria D9 8-0