MB4

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Gertjan Meijer
Manager Danielle van Oers
Trainer Robin Braal
Trainer Stefan Legemaate
Trainer Noa Stoeckl
Trainer Louis Zadelaar

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht MB4 Leonidas MB5 12:30
IJssel MB2 Rotterdam MB10 9:15
Rapid MB3 Derby MB3 14:30
Schoonhoven MB1 Gouda MB3 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Schoonhoven MB1 13 36 12 0 1
2 Gouda MB3 13 35 11 2 0
3 Rotterdam MB10 13 16 5 1 7
4 Leonidas MB5 13 16 5 1 7
5 Barendrecht MB4 13 14 4 2 7
6 IJssel MB2 13 14 4 2 7
7 Derby MB3 13 14 4 2 7
8 Rapid MB3 13 5 1 2 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 mei R.H.V. Leonidas MB5 12:30 thuis - veld 3

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
Gouda MB3 Derby MB3 1-1
IJssel MB2 Leonidas MB5 3-1
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
Rotterdam MB10 Gouda MB3 0-6
Rapid MB3 IJssel MB2 3-2
Leonidas MB5 Schoonhoven MB1 2-6
Derby MB3 Barendrecht MB4 2-1
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
Rotterdam MB10 Derby MB3 3-1
Gouda MB3 Leonidas MB5 4-2
Schoonhoven MB1 Rapid MB3 10-1
IJssel MB2 Barendrecht MB4 2-2
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
Leonidas MB5 Rotterdam MB10 2-4
Rapid MB3 Gouda MB3 1-4
Derby MB3 IJssel MB2 4-2
Barendrecht MB4 Schoonhoven MB1 2-8
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
Schoonhoven MB1 IJssel MB2 4-3
Gouda MB3 Barendrecht MB4 2-1
Leonidas MB5 Derby MB3 3-2
Rotterdam MB10 Rapid MB3 4-3
ZATERDAG 1 DECEMBER 2018
Barendrecht MB4 Rapid MB3 5-1
Schoonhoven MB1 Rotterdam MB10 6-2
ZATERDAG 9 MAART 2019
Barendrecht MB4 Rotterdam MB10 6-1
Schoonhoven MB1 Derby MB3 4-0
IJssel MB2 Gouda MB3 1-3
Rapid MB3 Leonidas MB5 2-5
ZATERDAG 16 MAART 2019
Rotterdam MB10 IJssel MB2 2-3
Derby MB3 Rapid MB3 5-0
Gouda MB3 Schoonhoven MB1 6-1
Leonidas MB5 Barendrecht MB4 0-6
ZATERDAG 23 MAART 2019
Leonidas MB5 IJssel MB2 4-1
Rotterdam MB10 Schoonhoven MB1 2-3
Derby MB3 Gouda MB3 1-5
Rapid MB3 Barendrecht MB4 2-2
ZATERDAG 30 MAART 2019
Gouda MB3 Rotterdam MB10 2-1
Schoonhoven MB1 Leonidas MB5 12-3
IJssel MB2 Rapid MB3 4-1
Barendrecht MB4 Derby MB3 5-2
ZATERDAG 6 APRIL 2019
Derby MB3 Rotterdam MB10 2-4
Leonidas MB5 Gouda MB3 0-4
Rapid MB3 Schoonhoven MB1 2-3
Barendrecht MB4 IJssel MB2 2-3
ZATERDAG 13 APRIL 2019
IJssel MB2 Derby MB3 2-5
Rotterdam MB10 Leonidas MB5 1-5
Schoonhoven MB1 Barendrecht MB4 4-3
Gouda MB3 Rapid MB3 4-2
ZATERDAG 11 MEI 2019
Derby MB3 Leonidas MB5 3-3
IJssel MB2 Schoonhoven MB1 1-2
Barendrecht MB4 Gouda MB3 1-6
Rapid MB3 Rotterdam MB10 4-4
ZATERDAG 18 MEI 2019
Rotterdam MB10 Barendrecht MB4 4-2
Leonidas MB5 Rapid MB3 5-4
Gouda MB3 IJssel MB2 4-4
Derby MB3 Schoonhoven MB1 2-3