Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Mariska Mak
Trainer Daniël Mak

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Forescate D3 Schiedam D7 11:00
Leiden D4 Groen-Geel D7 10:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas D14 17 38 11 5 1
2 Leiden D4 17 37 11 4 2
3 Pijnacker D3 17 33 11 0 6
4 Rijswijk D3 17 33 10 3 4
5 Alphen D3 16 30 9 3 4
6 Barendrecht D2 17 28 8 4 5
7 Alecto D7 17 25 7 4 6
8 Forescate D3 16 20 6 2 8
9 Groen-Geel D7 17 13 3 4 10
10 Groen-Geel D9 17 12 3 3 11
11 Schiedam D7 16 11 3 2 11
12 Victoria D9 16 3 1 0 15

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mei HV Victoria D9 n.n.b thuis - veld 3
27 mei Groen-Geel D7 n.n.b uit
3 jun L.S.C. ALECTO D7 n.n.b thuis - veld 3
10 jun HC Alphen D3 11:00 uit
17 jun HC Schiedam D7 n.n.b thuis - veld 4

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Barendrecht D2 (O) Leonidas D14 2-2
Forescate D3 Alphen D3 2-3
Groen-Geel D7 Groen-Geel D9 2-1
Victoria D9 Alecto/Augustinus D7 1-5
Leiden D4 Schiedam D7 3-2
Pijnacker D3 Rijswijk D3 2-4
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Schiedam D7 Forescate D3 1-2
Groen-Geel D9 Pijnacker D3 0-2
Alphen D3 Victoria D9 5-0
Leonidas D14 Leiden D4 3-3
Rijswijk D3 Barendrecht D2 (O) 2-1
Alecto/Augustinus D7 Groen-Geel D7 3-2
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Groen-Geel D7 Alphen D3 0-1
Leiden D4 Rijswijk D3 2-2
Victoria D9 Schiedam D7 1-4
Alecto/Augustinus D7 Groen-Geel D9 0-0
Barendrecht D2 (O) Pijnacker D3 5-3
Forescate D3 Leonidas D14 1-6
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Alphen D3 Alecto/Augustinus D7 2-5
Groen-Geel D9 Barendrecht D2 (O) 3-2
Schiedam D7 Groen-Geel D7 2-2
Pijnacker D3 Leiden D4 4-3
Rijswijk D3 Forescate D3 1-2
Leonidas D14 Victoria D9 8-1
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Forescate D3 Pijnacker D3 1-3
Victoria D9 Rijswijk D3 0-2
Alecto/Augustinus D7 Schiedam D7 2-0
Groen-Geel D7 Leonidas D14 1-4
Alphen D3 Groen-Geel D9 3-1
Leiden D4 Barendrecht D2 (O) 6-1
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Groen-Geel D9 Leiden D4 0-4
Pijnacker D3 Victoria D9 4-0
Rijswijk D3 Groen-Geel D7 5-0
Schiedam D7 Alphen D3 3-2
Leonidas D14 Alecto/Augustinus D7 5-1
Barendrecht D2 (O) Forescate D3 3-0
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Schiedam D7 Groen-Geel D9 2-1
Alecto/Augustinus D7 Rijswijk D3 1-2
Forescate D3 Leiden D4 1-3
Groen-Geel D7 Pijnacker D3 0-5
Alphen D3 Leonidas D14 2-2
Victoria D9 Barendrecht D2 (O) 2-7
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Groen-Geel D9 Forescate D3 1-2
Pijnacker D3 Alecto/Augustinus D7 3-4
Barendrecht D2 (O) Groen-Geel D7 2-1
Leiden D4 Victoria D9 6-1
Leonidas D14 Schiedam D7 4-3
Rijswijk D3 Alphen D3 2-0
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Leonidas D14 Groen-Geel D9 3-0
Alphen D3 Pijnacker D3 1-0
Alecto/Augustinus D7 Barendrecht D2 (O) 1-3
Schiedam D7 Rijswijk D3 0-2
Victoria D9 Forescate D3 0-3
Groen-Geel D7 Leiden D4 0-4
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Pijnacker D3 Schiedam D7 4-2
Rijswijk D3 Leonidas D14 0-2
Victoria D9 Groen-Geel D9 0-2
Leiden D4 Alecto/Augustinus D7 5-0
Barendrecht D2 (O) Alphen D3 2-3
Forescate D3 Groen-Geel D7 5-1
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Groen-Geel D9 Rijswijk D3 1-1
Schiedam D7 Barendrecht D2 (O) 0-4
Alecto/Augustinus D7 Forescate D3 2-2
Alphen D3 Leiden D4 1-4
Leonidas D14 Pijnacker D3 0-2
Groen-Geel D7 Victoria D9 1-0
ZONDAG 11 MAART 2018
Alphen D3 Forescate D3 3-2
Leonidas D14 Barendrecht D2 (O) 1-1
Schiedam D7 Leiden D4 0-6
Groen-Geel D9 Groen-Geel D7 3-1
Rijswijk D3 Pijnacker D3 1-3
Alecto/Augustinus D7 Victoria D9 3-2
ZONDAG 18 MAART 2018
Barendrecht D2 (O) Rijswijk D3 1-3
Groen-Geel D7 Alecto/Augustinus D7 2-2
Leiden D4 Leonidas D14 1-1
ZONDAG 25 MAART 2018
Leonidas D14 Forescate D3 5-3
Rijswijk D3 Leiden D4 2-1
Groen-Geel D9 Alecto/Augustinus D7 2-2
Schiedam D7 Victoria D9 2-4
Pijnacker D3 Barendrecht D2 (O) 0-3
Alphen D3 Groen-Geel D7 1-1
ZONDAG 8 APRIL 2018
Barendrecht D2 (O) Groen-Geel D9 8-0
Leiden D4 Pijnacker D3 2-1
Groen-Geel D7 Schiedam D7 2-1
Victoria D9 Leonidas D14 1-3
Forescate D3 Rijswijk D3 3-0
Alecto/Augustinus D7 Alphen D3 1-2
DONDERDAG 12 APRIL 2018
Schiedam D7 Alecto/Augustinus D7 1-2
VRIJDAG 13 APRIL 2018
Pijnacker D3 Groen-Geel D9 3-1
ZONDAG 15 APRIL 2018
Rijswijk D3 Victoria D9 8-0
Pijnacker D3 Forescate D3 3-2
Groen-Geel D9 Alphen D3 0-1
Barendrecht D2 (O) Leiden D4 1-1
Leonidas D14 Groen-Geel D7 1-0
ZONDAG 22 APRIL 2018
Alecto/Augustinus D7 Leonidas D14 0-2
Forescate D3 Barendrecht D2 (O) 3-3
Groen-Geel D7 Rijswijk D3 4-4
Alphen D3 Schiedam D7 1-1
Leiden D4 Groen-Geel D9 3-0
Victoria D9 Pijnacker D3 0-10