Heren 4

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Rinze Groenendijk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht H4 Berkel-Rodenrijs H3 13:00
Dopie H3 DSHC H9
Leonidas H20 Pollux H4 12:30
Schoonhoven H1 Leonidas H19 13:30
Souburgh H2 Dordrecht H2 10:30
Spijkenisse H2 Victoria H8 16:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Victoria H8 16 36 12 0 4
2 Leonidas H19 16 34 11 1 4
3 Spijkenisse H2 16 29 8 5 3
4 Dopie H3 16 28 8 4 4
5 Barendrecht H4 16 27 8 3 5
6 DSHC H9 16 24 7 3 6
7 Dordrecht H2 16 23 7 2 7
8 Souburgh H2 16 20 6 2 8
9 Schoonhoven H1 16 19 6 1 9
10 Pollux H4 16 17 5 2 9
11 Leonidas H20 16 11 3 2 11
12 Berkel-Rodenrijs H3 16 6 1 3 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mei Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs H3 13:00 thuis - veld 3
14 mei VMHC Pollux H4 12:45 uit
21 mei HV Spijkenisse H2 n.n.b thuis - veld 2
28 mei R.H.V. Leonidas H20 n.n.b uit
11 jun Victoria H8 n.n.b uit
18 jun Dopie H3 n.n.b thuis - veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2016
Berkel-Rodenrijs H3 DSHC H9 1-5
Barendrecht H4 Souburgh H2 5-1
Spijkenisse H2 Leonidas H19 1-1
Dopie H3 Victoria H8 4-5
Pollux H4 Dordrecht H2 3-0
Leonidas H20 Schoonhoven H1 0-4
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2016
Souburgh H2 Dopie H3 3-5
Victoria H8 Berkel-Rodenrijs H3 4-1
Schoonhoven H1 Barendrecht H4 1-4
DSHC H9 Pollux H4 1-4
Dordrecht H2 Spijkenisse H2 0-0
Leonidas H19 Leonidas H20 10-1
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2016
Dopie H3 Schoonhoven H1 4-0
Pollux H4 Berkel-Rodenrijs H3 3-2
Souburgh H2 Victoria H8 1-5
Spijkenisse H2 DSHC H9 5-1
Leonidas H20 Dordrecht H2 2-5
Barendrecht H4 Leonidas H19 5-2
ZONDAG 2 OKTOBER 2016
Berkel-Rodenrijs H3 Spijkenisse H2 1-1
Leonidas H19 Dopie H3 3-0
Victoria H8 Pollux H4 4-0
Schoonhoven H1 Souburgh H2 5-2
DSHC H9 Leonidas H20 4-1
Dordrecht H2 Barendrecht H4 3-1
ZONDAG 9 OKTOBER 2016
Souburgh H2 Leonidas H19 3-7
Spijkenisse H2 Pollux H4 1-2
Dopie H3 Dordrecht H2 2-2
Schoonhoven H1 Victoria H8 2-1
Leonidas H20 Berkel-Rodenrijs H3 5-1
Barendrecht H4 DSHC H9 2-2
ZONDAG 16 OKTOBER 2016
Victoria H8 Spijkenisse H2 6-0
Dordrecht H2 Souburgh H2 1-2
DSHC H9 Dopie H3 0-3
Pollux H4 Leonidas H20 4-3
Berkel-Rodenrijs H3 Barendrecht H4 4-8
Leonidas H19 Schoonhoven H1 5-0
ZONDAG 30 OKTOBER 2016
Leonidas H20 Spijkenisse H2 2-4
Dopie H3 Berkel-Rodenrijs H3 7-2
Schoonhoven H1 Dordrecht H2 2-1
Souburgh H2 DSHC H9 6-3
Barendrecht H4 Pollux H4 4-2
Leonidas H19 Victoria H8 1-3
ZONDAG 6 NOVEMBER 2016
Spijkenisse H2 Barendrecht H4 2-2
Victoria H8 Leonidas H20 6-1
Berkel-Rodenrijs H3 Souburgh H2 6-6
Dordrecht H2 Leonidas H19 0-3
DSHC H9 Schoonhoven H1 6-3
Pollux H4 Dopie H3 0-0
ZONDAG 13 NOVEMBER 2016
Schoonhoven H1 Berkel-Rodenrijs H3 3-2
Dordrecht H2 Victoria H8 3-2
Dopie H3 Spijkenisse H2 2-2
Leonidas H19 DSHC H9 6-4
Souburgh H2 Pollux H4 6-4
Barendrecht H4 Leonidas H20 1-4
ZONDAG 20 NOVEMBER 2016
Barendrecht H4 Victoria H8 3-2
Berkel-Rodenrijs H3 Leonidas H19 0-3
DSHC H9 Dordrecht H2 2-1
Spijkenisse H2 Souburgh H2 2-1
Pollux H4 Schoonhoven H1 1-2
Leonidas H20 Dopie H3 0-7
ZONDAG 27 NOVEMBER 2016
Dordrecht H2 Berkel-Rodenrijs H3 6-3
Schoonhoven H1 Spijkenisse H2 2-3
Souburgh H2 Leonidas H20 7-3
Victoria H8 DSHC H9 3-4
Dopie H3 Barendrecht H4 0-1
Leonidas H19 Pollux H4 4-1
ZONDAG 12 MAART 2017
Leonidas H19 Spijkenisse H2 6-3
Victoria H8 Dopie H3 2-1
Souburgh H2 Barendrecht H4 6-6
Schoonhoven H1 Leonidas H20 1-3
DSHC H9 Berkel-Rodenrijs H3 5-4
Dordrecht H2 Pollux H4 5-1
ZONDAG 19 MAART 2017
Barendrecht H4 Schoonhoven H1 4-1
Spijkenisse H2 Dordrecht H2 5-0
Pollux H4 DSHC H9 3-3
Leonidas H20 Leonidas H19 0-1
Berkel-Rodenrijs H3 Victoria H8 1-4
Dopie H3 Souburgh H2 4-2
ZONDAG 26 MAART 2017
Victoria H8 Souburgh H2 8-0
Leonidas H19 Barendrecht H4 4-2
Schoonhoven H1 Dopie H3 0-0
Berkel-Rodenrijs H3 Pollux H4 6-0
Dordrecht H2 Leonidas H20 5-0
DSHC H9 Spijkenisse H2 4-6
ZONDAG 2 APRIL 2017
Barendrecht H4 Dordrecht H2 0-3
Souburgh H2 Schoonhoven H1 6-2
Pollux H4 Victoria H8 3-7
Dopie H3 Leonidas H19 3-2
Leonidas H20 DSHC H9 2-2
Spijkenisse H2 Berkel-Rodenrijs H3 3-0
ZONDAG 9 APRIL 2017
Victoria H8 Schoonhoven H1 4-3
Leonidas H19 Souburgh H2 3-4
Berkel-Rodenrijs H3 Leonidas H20 2-2
DSHC H9 Barendrecht H4 5-4
Pollux H4 Spijkenisse H2 1-3
Dordrecht H2 Dopie H3 3-4