JA2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Mark Boeijmeer
Manager Angelique de Jonge
Trainer Daan van Dijk
Trainer Frank Rasenberg

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht JA2 Krimpen JA1
Forcial JA1 Dordrecht JA2 10:00
Gouda JA2 Ring Pass Delft JA4 14:00
Leonidas JA3 Schiedam JA2

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gouda JA2 10 30 10 0 0
2 Forcial JA1 10 24 8 0 2
3 Barendrecht JA2 10 19 6 1 3
4 Schiedam JA2 10 16 5 1 4
5 Ring Pass Delft JA4 10 13 4 1 5
6 Krimpen JA1 10 9 3 0 7
7 Dordrecht JA2 10 6 2 0 8
8 Leonidas JA3 10 1 0 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
6 mei M.H.C. Krimpen JA1 n.n.b thuis - veld 2
13 mei Goudse MHC JA2 17:00 uit
20 mei Ring Pass Delft JA4 n.n.b uit
27 mei MHV Forcial JA1 n.n.b thuis - veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 29 OKTOBER 2016
Barendrecht JA2 Leonidas JA3 4-2
Forcial JA1 Ring Pass Delft JA4 4-1
Gouda JA2 Schiedam JA2 5-1
Krimpen JA1 Dordrecht JA2 2-1
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2016
Dordrecht JA2 Gouda JA2 2-3
Schiedam JA2 Barendrecht JA2 1-1
Leonidas JA3 Forcial JA1 2-5
Ring Pass Delft JA4 Krimpen JA1 3-0
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2016
Leonidas JA3 Ring Pass Delft JA4 2-7
Barendrecht JA2 Dordrecht JA2 7-2
Forcial JA1 Schiedam JA2 5-0
Gouda JA2 Krimpen JA1 5-1
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2016
Dordrecht JA2 Forcial JA1 1-3
Schiedam JA2 Leonidas JA3 5-2
Ring Pass Delft JA4 Gouda JA2 0-5
Krimpen JA1 Barendrecht JA2 1-2
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2016
Forcial JA1 Krimpen JA1 3-1
Leonidas JA3 Dordrecht JA2 1-2
Schiedam JA2 Ring Pass Delft JA4 3-2
Barendrecht JA2 Gouda JA2 1-7
ZATERDAG 11 MAART 2017
Gouda JA2 Forcial JA1 5-1
Krimpen JA1 Leonidas JA3 5-4
Dordrecht JA2 Schiedam JA2 0-3
Barendrecht JA2 Ring Pass Delft JA4 3-1
ZATERDAG 18 MAART 2017
Ring Pass Delft JA4 Dordrecht JA2 5-3
Leonidas JA3 Gouda JA2 1-8
Schiedam JA2 Krimpen JA1 5-1
Forcial JA1 Barendrecht JA2 4-1
ZATERDAG 25 MAART 2017
Dordrecht JA2 Krimpen JA1 1-2
Schiedam JA2 Gouda JA2 1-5
Leonidas JA3 Barendrecht JA2 1-6
Ring Pass Delft JA4 Forcial JA1 3-5
ZATERDAG 1 APRIL 2017
Krimpen JA1 Ring Pass Delft JA4 2-5
Gouda JA2 Dordrecht JA2 3-2
Barendrecht JA2 Schiedam JA2 7-3
Forcial JA1 Leonidas JA3 8-3
ZATERDAG 8 APRIL 2017
Dordrecht JA2 Barendrecht JA2 2-1
Schiedam JA2 Forcial JA1 4-2
Ring Pass Delft JA4 Leonidas JA3 2-2
Krimpen JA1 Gouda JA2 1-6