JC1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Robert Aret
Coach Jasper Bredius
Manager Monique Levin
Trainer Robert Aret
Trainer Jasper Bredius

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Cartouche JC4 hdm JC3 11:30
Ypenburg JC2 Barendrecht JC1 17:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rotterdam JC4 11 27 9 0 2
2 Barendrecht JC1 10 25 8 1 1
3 Tempo '34 JC1 11 21 7 0 4
4 IJssel JC1 11 16 5 1 5
5 hdm JC3 10 15 5 0 5
6 Spijkenisse JC1 11 12 4 0 7
7 Ypenburg JC2 10 6 2 0 8
8 Cartouche JC4 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
6 mei HC Ypenburg JC2 17:45 uit
13 mei V.M.H.C. CARTOUCHE JC4 n.n.b thuis
20 mei hdm JC3 n.n.b uit
27 mei Hockey Club Rotterdam JC4 n.n.b thuis - veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 29 OKTOBER 2016
Ypenburg JC2 Rotterdam JC4 1-2
IJssel JC1 hdm JC3 6-5
Spijkenisse JC1 Barendrecht JC1 0-1
Tempo '34 JC1 Cartouche JC4 9-0
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2016
Cartouche JC4 Ypenburg JC2 3-2
hdm JC3 Tempo '34 JC1 1-3
Rotterdam JC4 Spijkenisse JC1 5-0
Barendrecht JC1 IJssel JC1 2-2
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2016
Tempo '34 JC1 Barendrecht JC1 0-3
Cartouche JC4 Rotterdam JC4 0-2
Ypenburg JC2 hdm JC3 0-1
IJssel JC1 Spijkenisse JC1 1-2
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2016
Spijkenisse JC1 Tempo '34 JC1 2-3
hdm JC3 Cartouche JC4 6-0
Rotterdam JC4 IJssel JC1 4-1
ZONDAG 20 NOVEMBER 2016
Barendrecht JC1 Ypenburg JC2 6-2
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2016
Tempo '34 JC1 IJssel JC1 3-1
hdm JC3 Rotterdam JC4 2-1
Cartouche JC4 Barendrecht JC1 0-7
ZATERDAG 18 FEBRUARI 2017
Ypenburg JC2 Spijkenisse JC1 3-4
ZATERDAG 11 MAART 2017
Barendrecht JC1 hdm JC3 2-1
Tempo '34 JC1 Rotterdam JC4 2-1
IJssel JC1 Ypenburg JC2 4-3
Spijkenisse JC1 Cartouche JC4 11-1
ZATERDAG 18 MAART 2017
Ypenburg JC2 Tempo '34 JC1 3-2
Cartouche JC4 IJssel JC1 3-5
Rotterdam JC4 Barendrecht JC1 1-0
hdm JC3 Spijkenisse JC1 7-2
ZATERDAG 25 MAART 2017
Rotterdam JC4 Ypenburg JC2 3-2
hdm JC3 IJssel JC1 1-4
Barendrecht JC1 Spijkenisse JC1 6-0
Cartouche JC4 Tempo '34 JC1 2-6
ZATERDAG 1 APRIL 2017
Ypenburg JC2 Cartouche JC4 4-1
IJssel JC1 Barendrecht JC1 3-4
Spijkenisse JC1 Rotterdam JC4 1-7
Tempo '34 JC1 hdm JC3 4-1
ZATERDAG 8 APRIL 2017
Rotterdam JC4 Cartouche JC4 7-1
hdm JC3 Ypenburg JC2 4-2
Barendrecht JC1 Tempo '34 JC1 3-1
Spijkenisse JC1 IJssel JC1 3-5
DINSDAG 11 APRIL 2017
IJssel JC1 Rotterdam JC4 0-5
ZATERDAG 22 APRIL 2017
Tempo '34 JC1 Spijkenisse JC1 1-3